JAK ODMÓWIĆ UDZIAŁU W SPISIE LUDNOŚCI? – PROCEDURA ODMOWY GUS

INWENTARYZACJA BYDŁA. ODPOWIEDŹ NA PYTANIE – CZY BRAĆ UDZIAŁ W SPISIE LUDNOŚCI? – KAŻDY MA DAĆ SOBIE SAM! Ale… IDZIEMY NA CAŁOŚĆ!!! Naszym obowiązkiem przed dziećmi jest zorganizowanie na czas pisemnej odmowy udziału w Spisie Powszechnym Ludności, aby w odpowiednim czasie UZYSKAĆ DOWÓD dla przyszłych postępowań sądowych przeciwko temu, że spis ludności jest podstawą do uzyskania od nas DOMNIEMANEJ ZGODY na wpisanie nas do ewidencji emigrantów do deportacji i musimy temu zapobiec.

Mamy dwa sposoby NIE BRAĆ UDZIAŁU w spisie ludności:

  • albo NIE REAGOWAĆ i pozwolić na DOMNIEMANIE NASZEJ ZGODY;
  • albo REAGOWAĆ i zadeklarować uzasadnioną ODMOWĘ UDZIAŁU, skoro żyjemy w świecie Prawa Zadeklarowanego z 1666 roku.

PROCEDURĘ ZGŁOSZENIA ODMOWY UDZIAŁU W SPISIE WARTO ROBIĆ W CZTERECH ETAPACH:

  1. OGŁOSZENIE publikujemy w Internecie lub gazecie o ogólnopolskim zasięgu z naszą osobistą odmową (jeżeli korzystamy z FB koniecznie zaznaczyć post jako PUBLICZNY), np. https://www.facebook.com/olga.puszczynska/posts/103741475139349

Wzór Ogłoszenia na FB oraz podany na str. 9 podsumowania w opracowaniu:

  1. OFICJALNĄ ODMOWĘ do GUS piszemy listem poleconym za potwierdzeniem odbioru z załącznikiem wydrukowanego ogłoszenia (jeżeli korzystamy z FB wydruk robimy, gdy uzyskamy ponad 300 odwiedzin tego posta tak, aby ta liczba była widoczna na wydruku).

Wzór pisma Odmowy (załącznik nr 83) + list przewodni (załącznik nr 84).

  1. MAILOWO powiadamiamy do GUS o wysłanym piśmie z odmową i według uznania udostępniamy link do ogłoszenia w Internecie do ich wiadomości.

Wzór treści maila:

  1. TELEFONICZNIE – informujemy przed 31.05.2021 o naszej Odmowie na infolinię podaną w na stronie GUS (to formalnie wymagany sposób zgłoszenia ZGODNIE Z USTAWĄ).

Pełną dokumentację należy przechowywać.

Według mnie zamieszanie ze spisem robione jest tylko jako przykrywka, bo i bez spisu mają wszystkie dane które jak zwykle przekażą do rejestrów z razie braku sprzeciwu.

Wolę mieć dowód odmowy na piśmie do sądu, gdy tak się stanie bez mojej zgody, w celu potwierdzającym, że nie należę do żadnych rejestrów i jestem Wolnym Człowiekiem. A przy okazji też sądownie można uniknąć kary w razie jej otrzymania.

Tylko na podstawie pisma Odmowy można później się odwołać, gdy powtórzy się taka sytuacja jak w 2010 roku po spisie rolników. Wtedy po zakończeniu spisu napisali kolejną ustawę do przekazania danych do Izraela.

Skoro korporacji RP i korporacji GUS zależy na wniesieniu mnie do rejestrów to w piśmie do GUS wyraźnie zaznaczono, że do nich należy przedstawienie mi stosownych dokumentów do rąk własnych o zawarciu ze mną takiej umowy na podstawie, której firmy te wykorzystują moje dane prywatne – znaki i nazwy zastrzeżone prawem autorskim.

W oficjalnych rejestrach gospodarczych Polska widnieje jako korporacjahttps://sec.report/CIK/0000079312

NA POTWIERDZENIE TYCH MOICH STWIERDZEŃ PODAJĘ W ZAŁĄCZENIU nr 79* DOWODY, WNIOSKI I KONSEKWENCJE.

*79_SPIS LUDNOŚCI_WNIOSKI

Więcej o tym czym jest spis ludności zgodnie z Trust podałam w nagraniu, gdzie przedstawiam moje opracowanie (kliknij) historia spisów ze źródła: „Światowe TRUST 1302-1999 wraz z wydarzeniami które wpłynęły na zmianę terminu dokonania bilansu do 2026”.

Opracowanie: Olga Puszczyńska

Więcej materiałów tutaj

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.