OWOCOWY FESTIWAL – OŻYWIENIE CIAŁA I DUCHA

Owocowy Festiwal to wydarzenie, jakiego w Polsce jeszcze nie było. To spotkanie z ludźmi i dla ludzi, którzy cenią sobie zdrowy styl życia, dla tych którzy chcą wiedzieć, jakich błędów żywieniowych nie popełniać, ale też i dla osób, które pragną ożywić swoje ciało i ducha. Warsztaty ruchowe, joga, medytacja, praktyki oddechowe – to wszystko i wiele więcej czeka na Was w centralnej części naszego kraju.

W harmonii z naturą

W dniach 30 maja – 2 czerwca 2019 r. (czwartek od 12:00 – niedziela do 18:00) w centralnej Polsce w gm. Konopnica k. Wielunia nad Wartą, w przepięknym zielonym miejscu nad rzeką, otoczonym lasem zostanie zorganizowany Owocowy Festiwal.

Dlaczego owocowy?

Bo właśnie w ten sposób będziemy wspólnie celebrować czas odradzania się natury, początek lata bogatego w jej dary – owoce.

W ciszy, spokoju i harmonii, z bazą noclegową w pobliżu dla chętnych i owocową, surową strefą gastronomiczną będziemy ożywiać i odradzać swoje ciało i ducha.

Dla potrzeb festiwalu przygotowano dla uczestników szeroką bazę noclegową o różnym standardzie.

Istnieje również możliwość skorzystania z pola namiotowego lub dużej przestrzeni na kampery i przyczepy kempingowe (więcej o noclegach -> KLIK).

Owocowe podejście do życia

Podczas trzech dni Owocowego Festiwalu każdy uczestnik będzie mógł wysłuchać wykładów, które dotyczą szeroko rozumianej tematyki owocowego i surowego stylu życia.

Zostaną poruszone tematy świadomego podejścia do jedzenia, kwestie zdrowotne (np. „Jak oswoić Candida i wyleczyć AZS?”), emocjonalne (np. „Od depresji do ekspresji”), aż po naturalne dbanie o siebie i ziołolecznictwo.

owocowy-festiwal.jpg

Zaproszono 45 wykładowców, którzy postarają się również odpowiedzieć na nurtujące wielu początkujących pytania, czyli: jakie owoce jeść i jak nie popełnić błędów w odżywianiu.

Owocowy Festiwal to miejsce, gdzie będzie można spotkać praktyków i ekspertów, którzy mają wiele do powiedzenia na temat naturalnego odżywiania i głębokiego oczyszczania  oraz regeneracji organizmu.

W trakcie wykładów opowiedzą oni o swojej historii, ciekawych przypadkach, jak również o wspomaganiu rozwoju swojej świadomości innymi aspektami niż żywienie.

Radość dla ciała i ducha

Jednak Owocowy Festiwal to nie tylko tematy zerowaste, detoksy, sokoterapie oraz smakowanie surowego menu i nauka przyrządzania wielu ciekawych potraw.

To także radość dla ducha, którą wzbudzimy podczas zajęć plenerowych, które są doskonałym uzupełnieniem wiedzy przekazywanej na wykładach.

Doświadczeni praktycy zapraszają do współuczestniczenia w warsztatach ruchowych, by zadbać o swoje ciało i ducha.

Uczestnicy mają możliwość spróbować swoich sił w jodze, medytacji, praktyce uważności, oddechu.

Będzie można też posłuchać eksperymentalnych muzyków oraz muzyki naturalnej na żywo: bębny, digiroodoo, djembe.

Chętni mogą wziąć udział w warsztatach tańca afrykańskiego lub rytuale ognia.

A w nocy na wszystkich czeka zabawa do białego rana w trzech rytmach silent disco oraz długie rozmowy przy blasku ogniskowych płomieni.

⇒ Zarezerwuj sobie tę datę już dziś! 30 maja – 2 czerwca 2019 r. to ważny dla Ciebie czas – wtedy spotkasz i poznasz wiele podobnych wibracyjnie osób oraz wspólnie z nimi będziesz rozkoszować się soczystością i słodyczą owoców, których wystarczy dla każdego.

festiwal-bilety.jpg

Z pełnym programem Owocowego Festiwalu zapoznasz się na stronie organizatora: https://owocowyfestiwal.pl/

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.