PIERWSZA SEKCJA ZWŁOK PACJENTA ZASZCZEPIONEGO PRZECIW COVID UJAWNIŁA SZOKUJĄCE DANE! – Odkrywamy Zakryte
PIERWSZA SEKCJA ZWŁOK PACJENTA ZASZCZEPIONEGO PRZECIW COVID UJAWNIŁA SZOKUJĄCE DANE!

W czerwcu w Niemczech przeprowadzono pierwsze w historii badanie pośmiertne pacjenta zaszczepionego przeciwko Covid-19. Sekcja zwłok przyniosła szokujące dane. Co ustalono?

Raport naukowy z Niemiec opublikowany przez International Journal of Infectious Diseases informuje, że w czerwcu przeprowadzono sekcję zwłok 86-letniego mężczyzny, który otrzymał szczepionkę przeciw SARS-CoV-2, ale zmarł 4 tygodnie później po zakażeniu wirusem od innego pacjenta w szpitalu.

Pośmiertne badania wykazało, że wirusowe RNA znaleziono w każdym narządzie ciała pacjenta, co oznacza, że ​​szczepionka jest albo nieskuteczna, albo koronawirus faktycznie szybciej rozprzestrzenia się u zaszczepionych osób.

Oto co napisano w raporcie:

Opisujemy przypadek 86-letniego mieszkańca domu spokojnej starości, który otrzymał szczepionkę przeciwko SARS-CoV-2. Jego przeszłość medyczna obejmowała ogólnoustrojowe nadciśnienie tętnicze, przewlekłą niewydolność żylną, otępienie i raka prostaty. 9 stycznia 2021 r. mężczyzna otrzymał szczepionkę BNT162b2 zawierającą nanocząsteczki lipidów modyfikowane nukleozydami w dawce 30 μg. W tym dniu i w kolejnych 2 tygodniach nie miał żadnych objawów klinicznych.

W 18. dniu został przyjęty do szpitala z powodu nasilenia biegunki. Ponieważ nie wykazywał żadnych klinicznych objawów Covid-19, izolacja w określonych warunkach nie wystąpiła. Badania laboratoryjne wykazały niedokrwistość hipochromiczną i podwyższony poziom kreatyniny w surowicy. Test antygenowy i reakcja łańcuchowa polimerazy (PCR) dla SARS-CoV-2 były ujemne.

Ale w badaniu zauważono, że ​​do 25. dnia zaszczepiony pacjent uzyskał pozytywny wynik testu na Covid-19, prawdopodobnie zaraził się od innego pacjenta zakażonego koronawirusem, który leżał w tej samej sali szpitalnej.

Mężczyzna następnego dnia zmarł z powodu niewydolności nerek i układu oddechowego.

Prawie we wszystkich narządach zaszczepionego pacjenta występowały nagromadzenia RNA wirusa.

Innymi słowy, chociaż szczepionka Covid-19 wywołała odpowiedź immunologiczną w organizmie, nie wydaje się, aby powstrzymała rozprzestrzenianie się wirusa w całym ciele.

To tylko kolejne dowody naukowe na to, że szczepionka przeciw Covid-19 wyrządza więcej szkody niż pożytku, a nawet może przyspieszyć rozprzestrzenianie się koronawirusa.

⇒ Czytaj także: PERSONEL POZYWA SZPITAL ZA UCHWALENIE OBOWIĄZKU SZCZEPIEŃ PRZECIW COVID

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.