PRACOWNICE SEX-SHOPU POPROWADZĄ „EDUKACJĘ” SEKSUALNĄ W POLSKICH SZKOŁACH – Odkrywamy Zakryte
PRACOWNICE SEX-SHOPU POPROWADZĄ „EDUKACJĘ” SEKSUALNĄ W POLSKICH SZKOŁACH

Pracownice sex-shopu promują w sieci poradnik „edukacji” seksualnej „Kochaj się bezwstydnie”. W nowym cyklu przeznaczonym dla dzieci i młodzieży dwie kobiety zachęcają do regularnej masturbacji. Na dodatek te same panie są członkiniami grupy, która wkrótce będzie odpowiadała za szkolenia i warsztaty z „edukacji” seksualnej w polskich szkołach.

Z sex-shopu do szkoły

Oburzający poradnik jest dziełem dwóch „edukatorek” seksualnych – Agaty Ptak i Marty Brzezińskiej.

Poradnik został stworzony przez Grupę Stonewall – organizację LGBT, która jakiś czas temu otrzymała od urzędu miasta Poznań dofinansowanie na przeprowadzenie warsztatów w szkołach!

Stonewall wspiera ogólnopolskie lobby LGBT, a jego aktywiści ściśle współpracują z osobami zajmującymi się „edukacją” seksualną w innych polskich miastach m.in. w Warszawie, gdzie odpowiadają za przeforsowanie tzw. Karty LGBT+ i wdrażanie „edukacji” seksualnej w stołecznych szkołach.

Agata Ptak i Marta Brzezińska, poza tym, że są „edukatorkami” seksualnymi, pracują również w sex-shopie, w którym sprzedają m.in. gadżety do seksu sadomasochistycznego, takie jak liny i sznury do krępowania ciała partnera w trakcie stosunku oraz baty i pejcze do zadawania bólu w trakcie seksu.

Masturbacja i „zwierzęca seksualność”

W jednym z odcinków poradnika autorzy zachęcają kobiety (w tym również młode dziewczęta i dzieci) do regularnej masturbacji za pomocą rozmaitych technik i narzędzi takich jak wibratory.

Masturbacja stanowi jeden z fundamentów tzw. Standardów Edukacji Seksualnej WHO, według których już przedszkolaki powinny się z nią zapoznać.

W innym „edukatorki” seksualne namawiają do obudzenia w sobie „seksualnej zwierzęcości” i do zezwolenia sobie na zwierzęce fantazje:

Daj się ponieść fantazji z luksusową skórzaną smyczą i odkryj na nowo swoją seksualną zwierzęcość. […] daj się zapiąć na smycz lub zrób to komuś innemu, zamieniaj się rolami według własnych upodobań, a gwarantuję, że seks nigdy nie będzie nudny. Szeroki zakres regulacji długości pozwoli na praktykę przeróżnych sensualnych wariacji. Zabierz swoją „ofiarę” na spacer i delektuj się słodkim zniewoleniem.

Tak właśnie zachęcają do korzystania ze skórzanej smyczy – jednego z produktów dostępnych w ich sklepie.

Nie pomijają również innych akcesoriów i reklamują np. kneble do uciszania partnera w trakcie stosunku:

Wysokiej jakości drewniana uzda na skórzanym, regulowanym pasku daje seksowne pole do popisu dla tych, którzy kochają przejmować w łóżku kontrolę. Pozwala na swobodne i ciche oddychanie, utrudnia natomiast mówienie. Ucisz nim swojego partnera lub partnerkę i przejmij kontrolę nad jego ciałem i orgazmem.

I takim właśnie osobom i powiązanym z nimi środowiskom powierza się edukację seksualną dzieci w polskich szkołach!

Musimy pamiętać, że najważniejszym elementem strategii takich „edukatorów” seksualnych i aktywistów LGBT jest utrzymywanie rodziców i nauczycieli w niewiedzy i braku świadomości.

Dlatego z taką łatwością wchodzą do kolejnych szkół i uzyskują dofinansowania od kolejnych miast, ponieważ nie napotykają na reakcję Polaków.

To właśnie dlatego Fundacja Pro-Prawo Do Życia prowadzi ogólnopolską kampanię „Stop pedofilii” – aby dotrzeć do naszego społeczeństwa z prawdą o tęczowej ideologii i jej „edukacji” oraz pobudzić Polaków do działania.

Zobacz więcej na: https://stronazycia.pl/stop-pedofilii/poradnik/

⇒ Czytaj także: POLSCY AUTORZY KSIĄŻEK DLA DZIECI WSPIERAJĄ LGBT

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową kontakt@odkrywamyzakryte.com i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.