POLSCY AUTORZY KSIĄŻEK DLA DZIECI WSPIERAJĄ LGBT

Polscy autorzy popularnych książek dla dzieci wspierają ideologię LGBT. Ci, których publikacje znajdują się obecnie na liście lektur szkolnych w klasach 1-3, nie widzą nic złego w siłowym narzuceniu tęczowej ideologii naszemu społeczeństwu. Rodzice powinni jak najszybciej zainteresować się całą sprawą.

Solidarność z LGBT

Po tym, jak środowisko LGBT pobiło wolontariusza i zniszczyło furgonetkę Fundacji Pro-Prawo Do Życia, i gdy aresztowano głównego sprawcę tego zajścia, w odwecie aktywiści LGBT wywołali zamieszki i zaczęli masowo bezcześcić symbole religijne w całej Polsce.

Solidarność z ich działaniami wykazali polscy autorzy książek dla dzieci!

W liście otwartym kilkudziesięciu polskich autorów książek dla najmłodszych napisało:

Głęboko poruszeni wydarzeniami w Warszawie 7 sierpnia 2020 roku i zatrzymaniem przez policję kilkudziesięciu osób, wyrażamy swoją solidarność z osobami LGBT+.

Chodzi oczywiście o zamieszki środowiska LGBT, które wywołane zostały w stolicy po tym, jak ich lider Michał Sz. pseudonim Margot został aresztowany za pobicie wolontariusza Fundacji Pro-Prawo Do Życia.

W trakcie tych wydarzeń prawie 50 aktywistów LGBT zostało zatrzymanych i usłyszało zarzuty m.in. uszkodzenia policyjnego radiowozu i znieważania funkcjonariuszy.

To właśnie w ich obronie stanęli autorzy popularnych dziecięcych książek.

Polscy autorzy wspierają LGBT

Kto poparł zachowania tęczowych chuliganów?

Inicjatorem listu jest Anita Głowińska, autorka bardzo popularnej wśród polskich dzieci serii książek „Kicia Kocia”, która już wcześniej otwarcie poparła lobby LGBT.

lgbt-dziecko.jpg
foto.depositphotos.com

W tym stanowisku poparli ją m.in.:

  • Joanna Papuzińska – znana autorka bajek dla dzieci, współpracująca z wieloma czasopismami i wydawnictwami.
  • Grzegorz Kasdepke – były wieloletni redaktor naczelny magazynu dla dzieci „Świerszczyk”. Napisał wiele książek dla dzieci i otrzymał wiele nagród literackich. Wcześniej poparł m.in. wprowadzenie w Warszawie przez Rafała Trzaskowskiego karty LGBT+, w ramach której forsuje się wulgarną „edukację” seksualną dzieci.
  • Michał Rusinek – wieloletni sekretarz noblistki Wisławy Szymborskiej, członek Rady Języka Polskiego, autor książek dla dzieci.
  • Cezary Harasimowicz – znany scenarzysta aktor i pisarz. W 2019 roku dostał Nagrodę Literacką Miasta Stołecznego Warszawy za książkę dla dzieci „Mirabelka”.
  • Justyna Bednarek – autorka znanej książki dla dzieci: „Niesamowite Przygody Dziesięciu skarpetek”.

Warto przy tym zaznaczyć, że książki Papuzińkiej, Kasdepke i Bednarek znajdują się obecnie na liście polskich lektur szkolnych w klasach 1-3.

„Słowo i obraz zobowiązują…”

„Słowo i obraz zobowiązują. Tego pilnujemy, tworząc dla dzieci” – te właśnie słowa zawarli w liście autorzy polskich książek dla dzieci.

W ten oto sposób wyrazili publiczne poparcie dla narzucania najmłodszemu pokoleniu ideologii LGBT.

Ten proceder od dawna trwa już na zachodzie i działa destrukcyjnie na najmłodszych.

Liczne publikacje wydawana zagranicą otwarcie nawołują do homoseksualizmu.

Przykładowo bohaterem małej książeczki dla najmłodszych dzieci w wieku 0-3 lat „Pierwsze słowa dziecka” jest dziecko wychowywane przez dwóch homoseksualistów.

Z kolei książeczka „Tata, tatuś i ja!” opowiada o chłopcu, który ma dwóch troskliwych „tatusiów” homoseksualistów, z którymi bawi się i spędza wspaniale czas.

Istnieje również druga wersja tej książki: „Mama, mamusia i ja!” i opowiada o dziecku wychowywanym przez dwie lesbijki.

Tak oto „mimochodem” już od najmłodszych lat życia kształtuje się sumienia i umysły dzieci.

Na zachodzie tego typu książeczek dla dzieci są setki, a co chwilę powstają kolejne wydawnictwa, zajmujące się ich tworzeniem i rozpowszechnianiem.

Nie możemy pozwolić, żeby taka „edukacja” seksualna dotknęła aktywnie także polskie dzieci, a jak widać i na tym polu bardzo chętnie działają również polscy pisarze.

⇒ Czytaj także: ZA EDUKACJĄ SEKSUALNĄ POLSKICH DZIECI STOJĄ PEDOFILE!

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.