PREZYDENT MADAGASKARU WZYWA NARODY AFRYKAŃSKIE DO OPUSZCZENIA WHO

Prezydent Madagaskaru, Andry Rajoelina wezwał wszystkie narody afrykańskie do opuszczenia Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Jaki jest powód tej decyzji?

Prezydent Madagaskaru, Andry Rajoelina twierdzi, że Europa stworzyła organizacje, które chcą, aby Afrykanie pozostali od nich zależni i całkowicie się im oddali.

Jego zdaniem Afryka odkryła lek przeciwko koronawirusowi, ale Europa uważa, że ​​ma monopol na działania „medyczne”, dlatego odmawia dopuszczenia go do użytku.

Prezydent nalegał, aby lek ziołowy o nazwie „COVID Organics” wytwarzany z bylicy był uznany przez WHO, by mógł wyleczyć pacjentów z COVID-19 i to w zaledwie w ciągu dziesięciu dni.

Powiedział, że dowodem skuteczności lekarstwa, które jest doskonałym „środkiem zapobiegawczym i leczniczym”, jest wyzdrowienie pacjentów z Madagaskaru, gdzie do tej pory zgłoszono 212 zakażeń koronawirusem i 107 wyleczeń oraz brak przypadków śmiertelnych.

Andry Rajoelina, twierdzi nawet, że Światowa Organizacja Zdrowia zaoferowała krajowi sumę 20 milionów dolarów jako łapówkę za zniszczenie leku na COVID-19.

Myślę, że problem polega na tym, że lekarstwo pochodzi z Afryki i nie mogą przyznać, że kraj taki jak Madagaskar opracował tę formułę, aby uratować świat. Gdyby to nie był Madagaskar i gdyby to kraj europejski rzeczywiście odkrył to lekarstwo, czy byłoby tak wiele wątpliwości? Nie sądzę – powiedział Rajoelina.

Dlatego w związku z zaistniałą próbą przekupstwa i fałszowaniem wiadomości prezydent Madagaskaru wezwał wszystkie narody afrykańskie do opuszczenia międzynarodowych organizacji, a zwłaszcza WHO, aby mogły budować swoją suwerenność i niezależnie podejmować decyzje:

Mój kraj, Madagaskar, opuszcza dziś wszystkie organizacje międzynarodowe i wzywam inne kraje afrykańskie, by zrobiły to samo.

⇒ Czytaj także: SŁOWENIA JAKO PIERWSZA W EUROPIE OGŁASZA KONIEC „EPIDEMII”

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu [email protected]

♦ Zareklamuj światu swą działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj swoje ogłoszenie KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.