WŁOSKA POLITYK OBNAŻA PRAWDĘ I DOMAGA SIĘ ARESZTOWANIA BILLA GATES’A – Odkrywamy Zakryte
WŁOSKA POLITYK OBNAŻA PRAWDĘ I DOMAGA SIĘ ARESZTOWANIA BILLA GATES’A

Włoska polityk, Sara Cunial podczas przemówienia przed parlamentem narodowym, wezwała współprawodawców do przeciwstawienia się wszelkim planom obowiązkowego szczepienia przeciwko koronawirusowi. Natomiast samego Billa Gates’a nazwała przestępcą, który musi zostać oskarżony o zbrodnie przeciwko ludzkości przez Międzynarodowy Trybunał Karny.

Wypowiedziana prawda

Bill Gates i jego najnowsze działania antykoronawirusowe są w centrum różnych teorii, które badają możliwe złowrogie motywy działalności miliardera.

Jedno z największych oburzeń wobec działań Gates’a wygłosiła, włoska deputowana Sara Cunial.

Podczas 7-minutowego przemówienia przed parlamentem narodowym polityk wezwała współprawodawców do przeciwstawienia się wszelkim planom obowiązkowego szczepienia przeciwko Covid-19.

Oto znaczący cytat z tego niezwykłego przemówienia:

My, ludzie, rozpalimy ogień oporu w takim stopniu, że nie będzie możliwe stłumienie nas wszystkich. Proszę ciebie, przywódco (parlamentu), abyś był naszym rzecznikiem, który udzieli rady premierowi Conte: Następnym razem, gdy otrzymasz telefon od „filantropa” Billa Gatesa, przekaż go bezpośrednio do Międzynarodowego Trybunału Karnego, bo musi zostać ukarany za zbrodnie przeciwko ludzkości.

Jeśli nie zrobisz tego za nas, powiedz nam, jak powinniśmy cię traktować. Jako „przyjaznego prawnika”, który przyjmuje rozkazy od przestępcy?!

Sara Cunial ostro skrytykowała również środki blokujące rozprzestrzenianie się wirusa i narzucone na społeczeństwo, które jej kraj zastosował jako jeden z pierwszych.

Według niej Włosi zostali poddani „świętej inkwizycji fałszywej nauki”.

To nasze dzieci stracą najwięcej… W ten sposób prawo do szkoły zostanie przyznane tylko tym z bransoletą, aby przyzwyczaić ludzi do próby kontroli, przyzwyczaić ich do niewolnictwa i przymusowego traktowania.

Kiedy z sali zaczęły płynąć głosy sprzeciwu i próbowano przerwać wypowiedź deputowanej, prezes izby parlamentarnej wezwał do zachowania porządku, ponieważ w „wolnym parlamencie każdy ma prawo wyrazić swoją opinię”, czym zasłużył sobie na oklaski.

Z pozwoleniem na zakończenie przemówienia, Cunial jeszcze dosadniej wyraziła swoje zdanie, błagając jednocześnie włoskiego premiera o poddanie Gatesa międzynarodowemu wymiarowi sprawiedliwości za zbrodnie przeciwko ludzkości.

Oczywiście polityk zauważyła, że nie będzie to możliwe tylko wtedy, gdy sam premier Giuseppe Conte jest częścią globalnego spisku „głębokiego państwa”.

Kolejne oskarżenia

Włoska parlamentarzystka nie jest pierwszą osobą, która oskarża Gatesa o niezdolność do dyktowania zasad światowej polityki zdrowotnej.

Według Roberta F. Kennedy’ego Jr. Bill Gates „podjął się dyktowania światowej polityki zdrowotnej bez możliwości wyborów, bez umówienia się, bez nadzoru i bez odpowiedzialności” i domaga się informacji, jak to się stało i dlaczego.

Jego zdaniem Bill Gates ma chore, mesjanistyczne przekonanie, że został powołany do ratowania świata za pomocą nowoczesnych technologii.

Szczepionki są dla Billa Gatesa strategiczną formą filantropii, która karmi budżet wielu jego firm i daje mu dyktatorską kontrolę nad globalną polityką zdrowotną.

Te działania podsycane są wręcz psychopatyczną chęcią Gates’a do eksperymentowania z życiem ludzi z całego świata.

⇒ Czytaj także: JAK BILL GATES ZMONOPOLIZOWAŁ GLOBALNE ZDROWIE? – PRAWDZIWE OBLICZE PSYCHOPATYCZNEGO PLANU

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu ⇒ kontakt@odkrywamyzakryte.com

♦ Zareklamuj światu swą działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj swoje ogłoszenie KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=Pz2yRJ0-2xI