DOWODY NA TO, ŻE COVID-19 JEST NARZĘDZIEM ZNIEWOLENIA LUDZKOŚCI

Dowody na to, że COVID-19 jest narzędziem zniewolenia ludzkości. Cała ta koronawirusowa „pandemia” zasadniczo zmieniła życie, jakie znamy, i jest bardziej niż prawdopodobne, że nasza przyszłość będzie dystopijna, biorąc pod uwagę, jak różne rządy zareagowały już na tę „epidemię” wirusa. Coraz więcej osób widzi to, że cała ta „pandemia” jest przesadzona i wykorzystywana jako zasłona dymna do kradzieży naszych wolności.

Nigdy wcześniej we współczesnym świecie rządy nie miały tak dużej władzy nad narodem.

Problem polega na tym, że te nowo nabyte moce prawdopodobnie nie zostaną dobrowolnie oddane po zakończeniu „epidemii”, dlatego wiele osób jest tak zaniepokojonych tym, co się dzieje na świecie.

Nagle wkroczyliśmy w okres globalnej dyktatury i trudno się z tym sprzeczać.

Zmienia się również wiele innych rzeczy i ciężko jest nadążyć za „Światowym Porządkiem COVID”, który został nam narzucony.

Można jednak już teraz krótko opisać wszystko, co już się wydarzyło i przewidzieć, co prawdopodobnie nastąpi.

Dowody na to, że „pandemia” jest narzędziem NWO do zniewolenie ludzkości, są łatwe do zaobserwowania. Oto i one.

Stan wojenny de-facto…

Nie ma innego sposobu na opisanie zarówno „zalecanych”, jak i obowiązkowych kwarantann, których doświadcza wiele osób na świecie, niż nazywanie ich takimi, jakimi są, stanem faktycznego stanu wojennego, który nie jest formalnie ogłoszony, aby nie prowokować większej paniki, niż już jest.

„Nowa normalność”

Teraz gdy de facto stan wojenny został zaakceptowany przez ludzi (dobrowolnie lub niechętnie), prawdopodobnie stanie się „nową normą” i będzie wdrażany niezliczoną ilość razy w przyszłości, czy to jako „środek ostrożności” w przypadku kolejnego wybuchu choroby, czy pod jakimkolwiek innym pretekstem.

Cenzura w mediach społecznościowych

„Wielki Brat” już działa, ale stanie się większym tyranem niż kiedykolwiek wcześniej, intensyfikując swoją cenzurę postów w mediach społecznościowych.

Facebook już wdrożył „niezależnych weryfikatorów prawdy”, którzy likwidują posty np. kwestionujące powagę tej choroby, są „niepoprawne politycznie” lub łączą ogólnoświatowe wydarzenia z „teoriami spiskowymi”.

Działalność cenzury portali społecznościowych szybko się poszerza, gdyż teraz kontrolowane będą także nasze polubienia i komentarze, a z czasem sprawdzanie treści obejmie również inne, niewygodne dla systemu tematy.

Odmienność podróżowania

Podróże krajowe i międzynarodowe już nigdy nie będą takie same, a wewnętrzne ograniczenia w ruchu i zachowywanie „środków ostrożności” prawdopodobnie stanie się powszechne.

Większość zagranicznych gości będzie musiała poddać się okresowej, z wyjątkiem szczególnych okoliczności, które przewidział system.

W ten sposób zabija się globalny przemysł turystyczny i transportowy.

Obowiązkowa kontrola graniczna

Dawno minęły czasy tzw. otwartych granic, w których każdy mógł swobodnie przemieszczać się między jurysdykcjami do woli.

Wprowadzając bardziej rygorystyczne kontrole w celu ochrony lokalnej ludności przed osobami z zewnątrz (w tym własnymi rodakami przybywającymi z innych miejsc), stopniowo powrócą kontrole na granicach.

Przymus szczepień

Zniewolenie ludzkości poprzez obowiązkową szczepionkę ma być wyznacznikiem „wyjścia z pandemii COVID-19”.

Przewiduje się, że ludzie będą musieli udowodnić, że zostali zaszczepieni, aby w ogóle móc funkcjonować w państwie (pracować, leczyć się, podróżować, otrzymywać świadczenia rządowe itp.).

Wzrost roli zdalnej nauki i pracy

Po przyzwyczajeniu ludzi do tego, że utknęli na kilka miesięcy w domu i nie mogli z niego wyjść, z wyjątkiem zakupu podstawowych towarów, można przewidzieć, że zdalne uczenie się i praca staną się „normą”.

Społeczeństwo jest stopniowo przyzwyczajane do tego sposobu działania, co wyraźnie widać w niechęci rządów do „odmrażania” tych dziedzin życia.

Intensywne wdrażanie 5G

Pod pretekstem tego, że nastąpił ogromny wzrost ruchu internetowego wśród ludzi, którzy uczą się, pracują lub po prostu bawią się w Internecie, następuje szybkie wdrażanie technologii 5G.

Dokonują tego, pomimo że naukowcy podejrzewają  tę technologię o poważne problemy zdrowotne.

Społeczeństwo zależy od zaledwie kilku miejsc pracy

„Nowa norma” faktycznego stanu wojennego sprawiła, że ​​wiele osób zdało sobie sprawę, że społeczeństwo tak naprawdę zależy tylko od kilku miejsc pracy, aby nadal funkcjonować na absolutnym minimum.

Niezbędnymi pracownikami okazują się technicy, pracownicy sklepów spożywczych, farmaceuci, pracownicy banków, służby zdrowia, pracownicy gastronomii, rolnicy i kierowcy ciężarówek.

Nacjonalizacja może być nieuchronna

Rządy na całym świecie mogą przejść do szaleństwa nacjonalizacyjnego, aby przejąć kontrolę nad tym, co określają mianem „niezbędnych branży”.

Takie działanie może prowadzić do nieformalnego narzucania socjalistycznych lub faszystowskich modeli ekonomicznych.

„Uniwersalny dochód podstawowy”

Biorąc pod uwagę skalę i zasięg globalnej zapaści gospodarczej, którą doprowadza się do katastrofy przez nieskoordynowaną reakcję świata na COVID-19, możliwe jest, że z czasem rządy ogłoszą „uniwersalny dochód podstawowy”.

W obliczu kryzysu będą w ten sposób chcieli zapewnić swojemu społeczeństwu możliwość przeżycia tylko przy korzystaniu z zakupu podstawowych towarów i niezbędnych usług.

Obowiązkowa edukacja medyczna

Szkolenia medyczne i edukacja zdrowotna są obecnie prawdopodobnie ważniejsze niż służba wojskowa.

Wielce prawdopodobne jest, że świat wprowadzi taki obowiązkowy przedmiot w szkołach, a zamiast służby wojskowej obowiązkowe będą szkolenia medyczne.

W ten sposób państwo zamiast w żołnierzy uzbroi się w osoby przeszkolone medycznie, które w obliczu kolejnej „pandemii” zostaną powołane do służby, gdy zabraknie pracowników służby zdrowia.

Pożegnanie z gotówką

W obliczu „pandemii” COVID-19 zaczęto masowo promować społeczeństwo bezgotówkowe, uzasadniając płatność kartą (fałszywym lub przesadzonym) strachem przed rozprzestrzenianiem się śmiertelnego wirusa na banknotach i monetach.

W ten sposób ​​władze chcą przejąć kontrolę nad wydatkami obywateli i mogą ograniczyć dostęp do funduszy zgromadzonych na bankowym koncie w dowolnym momencie, kiedy tylko zechcą.

Nie ma gwarancji, że wszystko, co opisano powyżej, dojdzie do skutku, chociaż wiele z tych rzeczy obserwujemy już teraz.

Jednak zmiany społeczno-gospodarcze i polityczne raz wprowadzone będzie trudno kiedykolwiek odwrócić.

⇒ Czytaj także: NOWY PORZĄDEK ŚWIATA I „ZMARTWYCHWSTANIE” STARYCH REŻIMÓW TOTALITARNYCH

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu [email protected]

♦ Zareklamuj światu swą działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj swoje ogłoszenie KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.