RABIN WYJAŚNIA: „ŻYDZI POWINNI SIĘ CIESZYĆ Z ISLAMIZACJI EUROPY” – Odkrywamy Zakryte
RABIN WYJAŚNIA: „ŻYDZI POWINNI SIĘ CIESZYĆ Z ISLAMIZACJI EUROPY”

Rabin Baruch Efrati, kierownik jesziwy i rabin społeczności osiedla Efrat na Zachodnim Brzegu, uważa, że ​​islamizacja Europy jest w rzeczywistości dobrą rzeczą dla żydów. Uzasadnia to faktem, że żydzi powinni radować się z faktu, że Europa traci własną tożsamość, bo w ten sposób płaci za krzywdy, które im wyrządzała przez setki lat.

Zislamizowana Europa

„Z pomocą Boga, tamtejsi goje przyjmą zdrowsze życie z dużą skromnością i uczciwością, a nie jak obłudne chrześcijaństwo, które wydaje się czyste, ale jest zasadniczo zepsute” – wyjaśnił.

Rabin Efrati został poproszony o omówienie tej kwestii przez studenta studiów orientalnych, który zapytał o stanowisko judaizmu w odniesieniu do procesu, przez który przechodzi Europa w ostatnich latach.

Efrati napisał w odpowiedzi, że islamizacja Europy jest lepsza niż tworzenie chrześcijańskiej Europy z powodów etycznych i teologicznych – jako kara przeciwko chrześcijanom za prześladowanie żydów oraz fakt, że chrześcijaństwo, w przeciwieństwie do islamu, jest uważane za „bałwochwalstwo” z halachicznego punktu widzenia.

„Żydzi powinni się radować z faktu, że chrześcijańska Europa traci swoją tożsamość, w ramach kary za wszelkie zło, jakie nam wyrządziła przez stulecia naszego wygnania” – wyjaśnił rabin – podając to jako etyczny powód faworyzowania muzułmanów, cytując szokujące opisy riszonimskiej literatury (napisana przez czołowych rabinów żyjących w XI-XV wieku) na temat pogromów i masowych mordów popełnionych przez chrześcijan przeciwko żydom.

Nigdy nie wybaczymy chrześcijanom w Europie wymordowania milionów naszych dzieci, kobiet i osób starszych… Nie tylko podczas niedawnego Holokaustu, ale przez całe pokolenia, w spójny sposób, który charakteryzuje wszystkie frakcje obłudnego chrześcijaństwa…

Teraz Europa traci swoją tożsamość na rzecz innego ludu i innej religii, i nie będzie żadnych pozostałości i ocalałych z nieczystości chrześcijaństwa, które wyleją dużo krwi, za którą nie będą w stanie odpokutować.

Powodem teologicznym, zdaniem rabina Efratiego, jest to, że chrześcijaństwo – które uważa za bałwochwalstwo – ma tendencję do „niszczenia normalnego życia i powstrzymywania się od niego z jednej strony, tracąc jednocześnie skromność”, ponieważ „waha się między radykalnym monastycyzm a radykalną zachodnią rozwiązłości.”

islamizacja-europy.jpg
foto.depositphotos.com

„Islam jest uczciwy”

Rabin dodał, że islam jest religią, która źle ocenia swoich proroków, ale jest względnie uczciwa.

Wychowuje swoich wyznawców do stabilnego życia w małżeństwie i stworzeniu, gdzie istnieje pewna skromność i szacunek dla Boga.

Efrati orzekł zatem, że: „nawet jeśli prowadzimy poważną wojnę z Arabami regionu o ziemię Izraela, islam jest nadal znacznie lepszy jako kultura gojowska niż chrześcijaństwo”.

Dodał jednak, że Żydzi muszą się modlić, aby islamizacja większości Europy nie zaszkodziła Izraelowi.

Jak chrześcijańscy syjoniści, którzy wściekle popierają Izrael i naród żydowski, tłumaczą tę wrogą żydowską wrogość nie tylko wobec wszystkich chrześcijan, ale także wobec całej rasy białej Europy?

Jest to otwarte wezwanie do ludobójstwa, chcą, abyśmy czuli się tak, jakbyśmy zasłużyli na ten atak na naszą kulturę i rasę z powodu niejasnego znęcania się nad żydami.

Żydzi stworzyli islam 1500 lat temu jako sposób na mobilizację Arabów przeciwko białej władzy chrześcijańskiej Cesarstwa Bizantyjskiego, a następnie przeciwko chrześcijańskiej Europie.

Ich plan gry się nie zmienił, ale tym razem sprawili, że muzułmańska inwazja na Zachód stała się „legalna” w społeczeństwach, które przez lata ciężko pracowały, aby do tego nie dopuścić.

⇒ Czytaj także: PALESTYNA W EUROPIE! – ŻYDZI TWORZĄ W POLSCE NOWY IZRAEL

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu ⇒ kontakt@odkrywamyzakryte.com

♦ Zareklamuj światu swą działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj swoje ogłoszenie KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.