WOLNOŚĆ OD REINKARNACJI, CZYLI JAK ZATRZYMAĆ CYKL REINKARCYJNY?

Reinkarnacja zgodnie z wieloma systemowymi założeniami zakłada, że człowiek złożony jest z dwóch ogniw – śmiertelnego oraz nieśmiertelnego, czyli tego, który potrafi się odrodzić. W każdym systemie reinkarnacyjnym wspólną cechą jest fakt, że to człowiek przyjmuje ogniwo nieśmiertelności, ponownie naradzając się w innych wcieleniach. W ten oto sposób stajemy się niewolnikami trójwymiarowej rzeczywistości. Co zrobić, żeby powstrzymać cykle reinkarnacji? Zobaczcie sami.

Tunel światła – poczekalnia dusz

Prawie każda osoba, która doświadczyła zjawiska śmierci klinicznej, opowiada o niebiańskim uczuciu szczęścia, radości, błogości i niechęci powrotu na ziemię.

Opuszczenie ciała fizycznego każdorazowo łączy się z kilkoma charakterystycznymi elementami: początkową „śmiercią”, znalezieniem się w tunelu i widzeniem białego światła, przejściem na drugą stronę tunelu, spotkaniem z aniołami, duchowymi przewodnikami, zmarłymi, przeglądem życia, powrotem na ziemię oraz wyciągnięciem wniosków z odbytej po drugiej stronie lekcji.

 

reinkarnacja.jpg
fot.123rf.com

 

W rzeczywistości tunel światła, w którym odczuwane jest niewyobrażalne szczęście (głównie za sprawą spotkań z najbliższymi zmarłymi) jest miejscem poczekalni dusz.

Miejscem, w którym zbierają się dusze po to, aby przygotować je do procesu reinkarnacji – odnowić energię duszy i ciała fizycznego.

Spotkanie z duchowymi przewodnikami

Niejednokrotnie podczas przebywania w tunelu światła dochodzi do spotkania z duchowymi przewodnikami, którzy pozwalają dostrzec i przeanalizować we wzniosłych uczuciach swoje dotychczasowe życie, to wszystko, co zostało zrobione w ostatnim wcieleniu.

 

reinkarnacja.jpg
fot.123rf.com

 

Kiedy jednak ten życiowy przegląd zostaje zakończony, te same duchowe istoty nakazują powrót do trójwymiarowej rzeczywistości.

Kim są duchowi przewodnicy?

Otóż według artykułów Wes Penre’a duchowi przewodnicy „[…] przychodzą i zabierają cię po opuszczeniu ciała w chwili śmierci. Większość z nich to syriańscy pomocnicy, tacy jak nie-fizyczni Weganie i Szarzy. Miej się szczególnie na baczności, jeśli mówią ci, abyś poszedł z nimi „do światła” lub „do tunelu”, lub byś poszedł zobaczyć swoich krewnych. Jeśli zdecydujesz się iść z nimi, skończysz w syriańskim systemie reinkarnacyjnego recyklingu, ponownie z pełną amnezją, spuszczony w dół do nowego ciała na Ziemi”.

Istoty te zostały tak zaprogramowane, aby nie tylko wykazywać odporność na Rezonans Schumanna, ale i pojawiać się w roli duchowych przewodników, którzy będą obdarzać sztuczną miłością pod przykrywką dopasowanego systemu kontroli i utrzymania dusz w zamkniętych systemach negatywnej energii.

Reinkarnacja – uwolnienie od systemu

Uwolnienie z systemu reinkarnacji to czysta rezygnacja z powrotu, z następnych wcieleń
i spłacania karmicznych długów przeszłości.

Kontrakt dusz, które ponownie wcieliły się w inne postaci i obiekty, jest jedynie doskonałą strategią archontów, którzy kierują energię miłości przeciwko nam, karmiąc się naszą energią i tworzą z nas niewolników ekonomicznego systemu reinkarnacji.

Nie bez znaczenia pozostaje zasada

„jako na górze, tako i na dole – jako na ziemi, tako i w niebie”.

Umierając, zabieramy ze sobą bagaż doświadczeń i osobowości.

Zabieramy wibracje określone na konkretnym poziomie.

Zwiększając je teraz, po śmierci jesteśmy w stanie zabrać na drugą stronę także naszą ciężką pracę.

O sposobach na skuteczne podnoszenie własnych wibracji możesz poczytać TUTAJ.

Po spotkaniu z duchowym przewodnikiem, przed wejściem do tunelu światła, warto połączyć się ze swoją nadduszą.

Kiedy już się w nim znajdziesz, nie pozwól, aby doradcy przekonali cię, że musisz spłacać karmiczne długi.

Owszem, każdy z nas musi wziąć odpowiedzialność za krzywdy uczynione innym, ale nikt nie ma obowiązku przeżywania powtórnych wcieleń i czynienia zadośćuczynienia w ten sposób.

Jeśli jednak zdecydujesz się na wielki powrót, pamiętaj o tym, aby wrócić na własnych, a nie na kontrolowanych warunkach.

Pamięć o poprzednich życiach i doświadczeniach jest podstawą powrotu na własnych zasadach.

Prawdziwy spokój duszy po śmierci osiągniesz jedynie wtedy, gdy uświadomisz sobie i przekonasz się, że tylko Ty sam jesteś twórcą, źródłem i sednem swojego tworzenia, a Twoje czyny stają się harmonijne i współgrające z otoczeniem tylko wtedy, gdy wypełnia je prawdziwe dobro i miłość – pozostające poza systemem sztucznie kontrolowanej reinkarnacji.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.