SÓL FIZJOLOGICZNA ZAMIAST SZCZEPIONKI NA COVID - MIĘDZYNARODOWE „POMYŁKI” - Odkrywamy Zakryte
SÓL FIZJOLOGICZNA ZAMIAST SZCZEPIONKI NA COVID – MIĘDZYNARODOWE „POMYŁKI”

Ludzie zmanipulowani przez medialno-rządową propagandę zapisują się na szczepienia przeciwko Covid-19, a następnie idą po swoją dawkę szczepionki. Tam zamiast niej otrzymują sól fizjologiczną. Żart? Nie! To rzeczywistość, do której dochodzi w kolejnych miejscach na świecie…

Szczepionki z solą fizjologiczną podane w miejscowości Monroe

Okazuje się, że w miejscowości Monroe w Północnej Karolinie w jednym ze sklepów firmy Walgreens pracownicy podawali ludziom zastrzyki z solą fizjologiczną, a nie ze szczepionką przeciwko Covid-19.

Przedstawiciel firmy Walgreens już zapewniał, że sprawa jest badana i firma od razu podjęła kroki, które mają na celu sprawdzenie procedury w tym miejscu, co ma zapobiec kolejnemu takiemu zdarzeniu.

Poza tym firma ta zapewniła także, że osoby, którym została wstrzyknięta sól fizjologiczna zamiast szczepionki na Covid-19, już zostały o tym poinformowane i poproszono ich o szybkie umówienie się na szczepionkę przeciwko Covid-19.

Erin Loverher, która jest rzeczniczką Walgreens, stwierdziła, że ta pomyłka nie może zaszkodzić pacjentom, ponieważ bardzo często jest tak, że zastrzyki z solą fizjologiczną są wykorzystywane w szkoleniach dla lekarzy i nikomu nigdy nie wyrządziła ona krzywdy.

Tzw. podwójna pomyłka

Można stwierdzić, że w jednej z prywatnych klinik firmy Kroger w Midlothian w Wirginii doszło do podwójnej pomyłki.

Na początku pacjentom przekazano, że otrzymali sól fizjologiczną zamiast szczepionki przeciwko Covid-19.

Kiedy jednak dostali szczegółowe informacje, wtedy rzecznik firmy poinformował, że w strzykawkach nie znajdowała się żadna substancja.

Poza tym poinformowano, że taka sytuacja dotyczyła mniej niż 10 osób i klinika skontaktowała się z tymi pacjentami, którzy następnie otrzymali prawidłową dawkę szczepionki na Covid-19.

Firmy Walgreens oraz Kroger zaczęły dawać ludziom szczepionki pod koniec grudnia 2020 roku w ramach Pharmacy Partnership for Long Term Care Program.

W marcu 2021 Kroger dostarczał milion dawek szczepionek na tydzień w swoich aptekach oraz klinikach.

Natomiast firma Walgreens do tej pory podała ponad 11 milionów szczepionek na Covid-19 w swoich 7000 sklepach oraz klinikach.

Podobna sytuacja była we Włoszech

Osobom, które pracują w ochronie zdrowia we Włoszech na początku 2021 roku, został podany roztwór soli fizjologicznej zamiast szczepionki przeciwko Covid-19.

Pierwsza dawka szczepionki mRNA przeciwko Covid-19 firmy Pfizer i BioNTech w jednym z punktów szczepień została podana 47 lekarzom oraz pielęgniarkom.

Jednak okazało się, że 12 z tych osób otrzymało roztwór soli fizjologicznej, a nie szczepionkę przeciwko Covid-19.

Błąd ten wykryto dzięki zastosowaniu się do wcześniej przyjętego protokołu.

Jest to protokół, który zakładał, że należy kontrolować liczbę fiolek ze szczepionką, a następnie porównywać ją z liczbą wykonanych szczepień.

Jednak nie wiadomo było, który lekarz lub pielęgniarka otrzymali sól fizjologiczną, to dlatego przed podaniem drugiej dawki cała grupa miała zostać przebadana na obecność przeciwciał.

Pielęgniarka z Niemiec wstrzykiwała roztwór soli fizjologicznej

Sól fizjologiczna została również podana ludziom w Niemczech, co było związane z tym, że pielęgniarka chciała zataić fakt, że przez swoją nieuwagę stłukła fiolkę ze szczepionką.

25 kwietnia policja w Wilhelmshaven wszczęła wobec niej dochodzenie.

Pielęgniarka o swojej pomyłce powiedziała koledze z pracy, a ten poinformował policję.

W związku z tym wezwano 200 osób, które tego dnia miały szczepienia, aby zgłosiły się na badania na obecność przeciwciał, co pozwoli wykryć, którym osobom został podany roztwór soli.

Kobieta przyznała się do tego, że podała pacjentom sól fizjologiczną, ponieważ nie chciała się przyznać, że upuściła fiolkę, a ta rozbiła się.

Przed podaniem szczepionki Pfizer konieczne jest rozpuszczenie jej w roztworze soli, a pielęgniarka ta podczas takiego przygotowywania szczepionki upuściła fiolkę.

Z kolei agencja AFP poinformowała, że we wtorek, 20 kwietnia, we Francji 140 osobom wstrzyknięto sól fizjologiczną zamiast szczepionki Pfizer.

A biznes szczepionkowy się kręci na ludzkiej naiwności…

⇒ Czytaj także: DANIA CAŁKOWICIE REZYGNUJE ZE SZCZEPIONKI ASTRAZENECA

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.