SPIS POWSZECHNY CZYLI PRZYGOTOWANIE IZRAELA DO ZAGOSPODAROWANIA MIENIA POLAKÓW PO PANDEMII – Odkrywamy Zakryte
SPIS POWSZECHNY CZYLI PRZYGOTOWANIE IZRAELA DO ZAGOSPODAROWANIA MIENIA POLAKÓW PO PANDEMII
BY TEGO DOKONAĆ ŻYDZI MUSZĄ UTRZYMAĆ WŁADZĘ PRZEZ TRZY KADENCJE, PO TO IM POTRZEBNE SĄ PIENIĄDZE Z FUNDUSZU ODBUDOWY.
Oto fragment rozmowy jaką przeprowadziła dziennikarka Dziennika Zachodniego Teresa Semik z z-cą dyr.Wojewódzkiego Urzędu Statystycznego w Katowicach Grażyną Witkowską 25.05.2012 roku
Teresa Semik : To prawda, że dane ze spisu z 2011 roku będą przechowywane w Izraelu?
Grażyna Witkowska : Do dwóch lat pozostaną w Polsce, póki nie ogłosimy wszystkich wyników.Potem w formie zagregowanej przekażemy je Unii Europejskiej, a ona zdecydowała, że dane pozyskane we wszystkich krajach członkowskich będą przechowywane na serwerach w Izraelu.
Czy sądzicie że inaczej będzie ze spisem w roku 2021? Oczywiście żydowski rząd PIS się wszystkiego wyprze, ale trzeba pamiętać, że zgodnie z Talmudem oszukać Goja to rzecz chwalebna, a cała rodzina Morawieckiego, członkowie rządu PIS z Kaczyńskim na czele, to ortodoksyjni Żydzi, po talmudycznych szkołach. Nie dziwmy się sojuszowi Kaczyńskiego z Zandbergiem, jak pisałem działają wspólnie i w porozumieniu nie od dziś i we wspólnym celu.
Czy wszystko zaczyna układać się w logiczną całość?
Pisałem o tym, że PIS, zaraz po przejęciu władzy PIS zmienił ustawę o zasadach pobytu wojsk obcych na terytorium RP dopuszczając do Polski wojska i służby specjalne Izraela. Po 2015 roku zaroiło się w Polsce od żołnierzy i oficerów Mossadu.
Drugi dzwonek ostrzegawczy to przejęcie przez żołnierzy Mossadu kontroli polskich lotnisk. Następny to plan budowy Wielkiego Lotniska Centralnego Portu Lotniczego, lotniska przerzutowego dla Żydów z Izraela.
Kolejny sygnał ostrzegawczy to przekazywanie przez rząd PIS miliardów z wyrębu lasu dla środowisk żydowskich w USA. Według moich szacunków trafiło tam już około 150 mld USD. I jeszcze jeden, nowelizacją ustawy o kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych dodano art. 24a zgodnie z którym tysiące ocalałych Żydów, ich małżonkom, a nawet dzieciom zamieszkującym poza naszym krajem przysługuje emerytura z tytułu szkód doznanych ze strony nazistów i bolszewików na ziemiach polskich w czasie wojny i okresu stalinowskiego. Z ustawy tej wynika że Polacy mają płacić za zbrodnie Niemców i Rosjan Żydom.
Rząd PIS masowo przyznaje Żydom obywatelstwa polskie, choć nawet nie znają języka. W ciągu ostatniej dekady ponad pięciokrotnie wzrosła liczba mieszkańców Izraela, którzy otrzymali polskie paszporty. Nawet 90 proc. z nich nie mówi nawet po polsku, ani nie ma w planach przeprowadzki do naszego kraju ( na razie ).
Teraz przejdźmy do sedna, jakie dane chcą od Polaków Żydzi z PIS podczas spisu w roku 2021? Lista może zszokować, dokładność i zakres danych budzą najwyższy niepokój.
Wygląda na to że ktoś szykuje się do ataku na Polskę :
– tytuł prawny do gospodarstwa domowego, do zajmowanego mieszkania, rodzaj pomieszczeń mieszkalnych, stan zamieszkania mieszkania, własność mieszkania, liczba osób w mieszkaniu, powierzchnia użytkowa mieszkania, wyposażenie mieszkania w urządzenia techniczno-sanitarne, rodzaj stosowanego paliwa do ogrzewania mieszkania, tytuł prawny do zamieszkiwania w mieszkaniu, rodzaj budynku, w którym znajduje się mieszkanie, stan zamieszkania budynku, wyposażenie budynku w urządzenia techniczne, powierzchnia użytkowa mieszkań w budynku, liczba izb w budynku, własność budynku, liczba mieszkań w budynku i wreszcie – rok wybudowania budynku.
– fakt przebywania kiedykolwiek za granicą, kraj i miejsce zamieszkania osób, które kiedykolwiek wyjeżdżały za granicę, przynależność narodowa lub etniczna, wyznanie, język, w którym mieszkańcy posługują się „w kontaktach domowych”,
– bieżący status aktywności zawodowej – pracujący, bezrobotni, bierni zawodowo, lokalizacja miejsca pracy, rodzaj działalności zakładu pracy, zawód wykonywany, status zatrudnienia, wymiar czasu pracy, rodzaj źródła utrzymania osób, rodzaje pobieranych świadczeń socjalnych,
– niepełnosprawność, samoocena niepełnosprawności, orzeczenie o niepełnosprawności, stopniu niepełnosprawności lub niezdolności do pracy, grupy schorzeń powodujące trudności w wykonywaniu codziennych czynności.
Wyjątkowo szczegółowy, prawda?
Teraz połączmy kropki. Pisałem o tym wiele razy że największym problemem Polski są uprawnieni do świadczeń z ubezpieczenia społecznego. Obciążają oni państwo w stopniu nadzwyczajnym, bo zobowiązania te wynoszą około 4 biliony złotych. Bez nich Polska ma dług około 56% PKB, z nimi ponad 320% PKB. Uprawnionych do świadczeń emerytalnych jest ponad 9 mln Polaków. Dziwne , liczba bardzo zbliżona do liczby mieszkańców Izraela. Rozwiązanie jest jedno, pozbyć się uprawnionych do świadczeń emerytalno-rentowych. No i tu Polska okazuje się być liderem.
W kategorii wiekowej ponad 70 lat zaszczepionych jest blisko 70%, Liczba wyszczepień spada wraz z wiekiem, w wieku ponad 65 lat wynosi 50%. Kampania szczepień wśród seniorów nie ustaje, a wręcz się nasila. Trzeba pamiętać o tych kilometrowych kolejkach do szczepień w niższych grupach wiekowych. Łącznie w Polsce zaszczepiono już ponad 11 mln osób. Jeżeli 80% z nich umrze w ciągu następnych 10 lat znajdzie się sporo wolnego miejsca.
Czy podobne wnioski są uprawnione? Jeżeli spojrzeć na to co robił żydowski rząd PIS od początku pandemii to jak najbardziej. Niszczenie polskiej przedsiębiorczości, miejsc pracy, najważniejsze, Polska była jednym z nielicznych krajów na świecie gdzie rząd nie dopuścił do sprzedaży leków zabezpieczających lub łagodzących przebieg choroby.
Takie leki , bez recepty, były dostępne nie tylko w Zachodniej Europie, USA, ale także Ameryce Łacińskiej, Afryce i w Azji. Rząd PIS jako jeden z nielicznych zablokował Polakom dostęp do lekarza, do pomocy medycznej, do leczenia choroby, zabił w ten sposób ponad 100 000 ludzi i miliony okaleczył, gdyż wirus wywołał u wielu trudne do odwrócenia zmiany , zwłóknienia płuc, choroby serca, uszkodził tarczycę, trzustkę, wątrobę.
Skrócono tym ludziom życie o wiele lat i wielu z nich umrze w ciągu następnych 10-15 lat.
Czy jeszcze trzeba coś więcej dodać?
I dalej Polacy gapią się jak krowa na malowane wrota, tymczasem prowadzona jest w sposób brutalny i cyniczny wojna przeciwko Polsce i Polakom.
Dariusz Nejman

⇒ Czytaj także: INSTRUKCJA NK/003/47, CZYLI 45 ZASAD ZNIEWOLENIA POLSKI I POLAKÓW

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.