NIEMIECKA KOMISJA: „SZCZEPIONKA ASTRAZENECA COVID-19 JEST SKUTECZNA TYLKO W 8%”

Niemiecka komisja ds. szczepień stwierdziła w raporcie, że szczepionka AstraZeneca Covid-19 jest skuteczna tylko w 8% u osób powyżej 65 roku życia. To całkowicie kwestionuje jej przydatność w programach masowych szczepień.

Szczepionka AstraZeneca na Covid-19 nie jest zbyt skuteczna dla osób powyżej 65 roku życia, poinformowały niemieckie tabloidy Bild and Handelsblatt.

Niemieccy urzędnicy z komisji ds. szczepień nie widzą podstaw do zalecenia stosowania szczepionki Astra-Zeneca dla grupy osób powyżej 65 roku życia, ponieważ jest skuteczna tylko w 8%.

W  88-stronicowym projekcie rezolucji komitetu Instytutu Roberta Kocha (RKI) z 26 stycznia 2021 r. stwierdzono:

Szczepionka Covid-19 Astra-Zeneca jest obecnie zalecana tylko dla osób w wieku od 18 do 64 lat na podstawie obecnie dostępnych danych.

Wcześniej Unia Europejska zagroziła firmie AstraZeneca, że zablokuje eksport szczepionek Covid-19 do innych krajów spoza UE.

Stało się to po tym, jak w sierpniu 2020 r. AstraZeneca przyjęła z unii 336 milionów euro na w celu rozszerzenia produkcji i zabezpieczenia 300 milionów dawek z zamówienia do krajów UE, a producent i tak dostarczył szczepionki do innych krajów.

⇒ Czytaj także: SZCZEPIONKA COVID-19 KONCERNU ASTRAZENCA ZROBIONA Z ABORTOWANEJ TKANKI PŁODOWEJ!

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.