TRZECIA DAWKA SZCZEPIONKI COVID-19?! – „MOŻE BYĆ POTRZEBNA”

Trzecia dawka szczepionki na koronawirusa to całkiem realna kwestia. Bill Gates ostrzegł, że może być ona potrzebna do zwalczania kolejnych wariantów wirusa w ciągu najbliższych kilku lat.

W wywiadzie dla CBS Evening News dotyczącym m.in. obaw, że obecnie podawane szczepionki przeciw Covid-19 są mniej skuteczne wobec nowych wariantów koronawirusa, Bill Gates powiedział, że firmy farmaceutyczne już rozważają zalecanie większej ilości dawek szczepionki.

Bill Gates zasugerował, że mogą być potrzebne dodatkowe dawki szczepionki przeciw Covid-19, jeśli wirus nie zostanie wyeliminowany po „normalnych” dwóch dawkach.

Obecnie prowadzona dyskusja jest taka, czy potrzebujemy po prostu bardzo dużego zasięgu obecnej szczepionki, czy też potrzebujemy trzeciej dawki, która jest taka sama, czy też potrzebujemy zmodyfikowanej szczepionki? – mówił Gates i kontynuował: Wszystkie pięć firm, które mają szczepionki, rozważają wprowadzenie tej modyfikacji i dodanie jej do harmonogramu tak, aby osoby, które miały już dwa szczepienia, mogły przyjąć trzecią dawkę. Myślę, że jest dość prawdopodobne, że będziemy mieli dopracowaną szczepionkę…

Pan Gates następnie podzielił się informacjami ze swojej fundacji finansującej badania w Republice Południowej Afryki dotyczące tego, czy szczepionki AstraZeneca, Johnson & Johnson i Novavax były tak samo skuteczne przeciwko wariantom południowoafrykańskim i brazylijskim koronawirusa.

Z niepokojem stwierdził, że największe wyzwanie ma koncern AstraZeneca.

Pozostałe dwie szczepionki, Johnson & Johnson i Novavax, są nieco mniej skuteczne wobec nowych wariantów koronawirusa, ale wciąż na tyle skuteczne, aby je podawać.

Wniosek? Jedna czy dwie dawki to za mało, a eksperymentalne preparaty nazywane szczepionkami niby są skuteczne, ale nie są, bo jedne są bardziej skuteczne, a inne mniej, ale i tak należy je podawać.

Systemowe uzależnienie na zaawansowanym poziomie prania mózgu masom w toku…

⇒ Czytaj także: SPECJALISTKA OD BRONI BIOLOGICZNEJ: „SZCZEPIONKI NA KORONAWIRUSA TO NIEBEZPIECZNA BROŃ”

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.