NIESAMOWITA MOC POCAŁUNKU W CZOŁO – TWOJE TRZECIE OKO

Pocałunki są jednym z wielu sposobów okazywania drugiej osobie sympatii, zbliżenia i miłości. Większość uczestników sondaży na temat funkcji pocałunków w romantycznych związkach podkreśla, że całowanie rzeczywiście pomaga wzmocnić partnerskie relacje – zarówno fizyczne, jak i emocjonalne. Ale czy ktoś kiedykolwiek pocałował Cię w czoło? Ta forma pocałunku jest wyjątkowa i niezwykle dla nas korzystna.

Dlaczego?

Zapraszamy do lektury.

 Twoja szyszynka – Twoje trzecie oko

Szyszynka to gruczoł dokrewny wielkości ziarnka grochu dosłownie wciśnięty w rdzeń mózgu między jego prawą i lewą półkulą.

Jest odpowiedzialna za produkcję niektórych hormonów zwłaszcza melatoniny, hormonu pochodzącego od tryptofanu, który odgrywa kluczową rolę w regulacji rytmu dobowego.

Szyszynka odpowiada również za prawidłową pracę przysadki mózgowej, tarczycy i nadnerczy, które są odpowiedzialne za wiele ważnych funkcji w organizmie.

 

trzecie-oko.jpg
fot.123rf.com

 

Francuski filozof z XVII wieku, René Descartes oficjalnie twierdził, że szyszynka (często określana w tradycjach duchowych i mistycznych jako „trzecie oko”) była siedzibą duszy, intuicyjnej mądrości i jasnowidzenia.

Przez lata naukowcy z całego świata starali się lepiej zrozumieć funkcje szyszynki lub trzeciego oka.

Dopiero na przełomie lat 1990/1995 dr Rick Strassman przeprowadzał badania kliniczne na Uniwersytecie Nowego Meksyku w trakcie, których odkrył to, co znane już było starożytnym, a mianowicie, że szyszynka jest mistycznym organem, który w określonych sytuacjach naszego życia produkuje znaczne ilości silnie halucynogennego związku o nazwie DMT – tzw. pierwiastka duszy.

Moc pierwiastka duszy

DMT, czyli dimetylotryptamina jest związkiem, który pod względem chemicznym jest bliski serotoninie.

Naturalna produkcja tej substancji jest minimalna i słabo odczuwalna przez organizm.

Jednak, kiedy szyszynka zachoruje, może dojść do zdumiewających reakcji takich jak zaburzenia równowagi, halucynacje, stany euforyczne, nietypowe doznania erotyczne, wymioty, drżenia mięśni lub niebezpieczne skoki ciśnienia i wyrzuty hormonów.

 

dmt-grzyby.jpg
fot.123rf.com

 

Dr Rick Strassman w swoich badaniach klinicznych zauważył, że podawane ochotnikom ponadnaturalne ilości syntetycznego DMT wyzwalały u nich stany świadomości niemalże identyczne z pośmiertnymi doświadczeniami ludzi.

Dziś naukowcy wiedzą, że DMT jest bardzo silnie wytwarzane nie tylko podczas snu, ale także w momencie narodzin oraz samej śmierci.

Jednocześnie podkreślane są korzystne właściwości DMT, do których należą:

  • zwiększanie pewności siebie;
  • wzmocnienie poczucia własnej wartości;
  • zmniejszenie negatywnych skutków traumy emocjonalnej lub fizycznej;
  • zredukowanie niepokoju;
  • zmniejszenie objawów i nasilenia depresji;
  • poprawa obrazu ciała i zdrowia emocjonalnego;
  • poprawa radzenia sobie z żalem i stratą.

Umacniające pocałunki w czoło

Co z tym wszystkim wspólnego ma pocałunek w czoło?

Otóż niektórzy twierdzą, że taka forma pocałunku pobudza do pracy szyszynkę, a tradycje duchowe łączą ją przecież z otwarciem trzeciego oka.

Twoje trzecie oko znajduje się między brwiami i jest uśpione duchowo.

Pocałunek w czoło, w sam środek trzeciego oka, stymuluje je.

Pozwala uwolnić w ten sposób melatoninę i DMT, a także zwiększyć wgląd w nieznane percepcje umysłu, poprawia intuicję, łączy z wyższym JA oraz ułatwia dojście do niezwykłej mądrości.

To jak całowanie duszy innej osoby.

Pocałunek w czoło to nie tylko łatwiejsze zasypianie, lepszy sen i głębszy stan świadomości, ale także poczucie niezwykłej bliskości i przypływu miłości z osobą, która złożyła pocałunek w punkcie trzeciego oka.

Dlatego, jeśli chcesz pomóc komuś obudzić jego trzecie oko, po prostu pocałuj go w czoło – w obszar między brwiami.

Kiedy tylko masz okazję, składaj pocałunki na czole bliskich Ci osób, w myślach mając przy tym dobre intencje i wiarę w niesamowitą moc tego gestu.

Im częściej będziesz to robić, tym lepsze będą efekty. Więź między Wami zostanie bardzo wzmocniona, a życie Tej osoby odmieni się, wzbogaci, podniesie, wykorzysta wszelkie możliwości szyszynki i właściwości ofiarowane od DMT.

Spróbuj i przekonaj się!

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.