MAMY STAN „EPIDEMII”! – WALCZYMY O WOLNOŚĆ

Mamy stan „epidemii”, bo media rządowe i politycy rozsiewają wirusa paniki, a psychoza Covid-19 opanowała już wszystkie dziedziny życia społecznego. Musimy walczyć o naszą wolność – dla dobra swojego i przyszłych pokoleń!

Rządzący za pomocą kontrolowanych przez siebie mediów skutecznie wykorzystują „pandemię” strachu Covid-19 i wprowadzają swoją dyktaturę.

Załamanie gospodarki, rolnictwa, brak dostępu do lekarzy i darmowych wizyt, rujnowanie zdrowia psychicznego i edukacji dzieci, polaryzacja społeczna, porady pseudo-ekspertów służących koncernom farmaceutycznym, zastraszanie społeczeństwa, izolacja społeczna, samotna śmierć i pogrzeby, reżim sanitarny, niemiarodajne testy i fałszywe statystyki, bezpodstawne kwarantanny, medialne manipulacje, rozgrywające się na naszych oczach ludzkie tragedie odizolowania rodziców od chorych dzieci – z tym właśnie przyszło nam się zmierzyć na przestrzeni zaledwie ostatnich kilku miesięcy.

A co będzie dalej, jeśli będziemy się na to godzić?

Międzynarodowy Marsz o Wolność to szansa na zmianę.

24.10.2020 r. – jednego dnia w Polsce i na świecie ludzkość wspólnie zawalczy o swoją wolność.

marsz-o-wolność.jpg

U nas Marsz o Wolność odbędzie się 24 października 2020 r. w Warszawie o godz. 12:00 start przy Pałacu Kultury i Nauki.

Ten globalny sprzeciw wobec polityki rządu krajowego oraz politycznych i finansowych sił globalnych w kwestii Cobid-19 to kontynuacja mniejszych protestów, które odbyły się w Polsce i na świecie od początku ogłoszenia „stanu epidemii”.

Polska, Niemcy, Anglia, Argentyna, Boliwia, Peru, Ekwador, Bułgaria, Belgia, Irlandia i inne państwa będą walczyć o zakończenie PLANdemii.

Link do wydarzenia na Facebooku TUTAJ

⇒ Czytaj także: BUNT LEKARZY W AUSTRII: RZĄD SZKODZI OBYWATELOM KORONAWIRUSOWĄ POLITYKĄ

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.