NA WĘGRZECH UCHWALONO ZAKAZ OSWAJANIA DZIECI Z HOMOSEKSUALIZMEM I TRANSPŁCIOWOŚCIĄ

Na Węgrzech uchwalono ustawę, która zakazuje pokazywania dzieciom materiałów normalizujących transpłciowość w edukacji, telewizji, filmach i reklamach.

W głosowaniu podczas węgierskiego Zgromadzenia Narodowego ogromną przewagą 157:1 uchwalono zakaz szerzenia m.in. w szkołach treści dotyczących zmiany płci oraz promowania homoseksualizmu.

Nowe prawo zostało zawarte uwzględnione w treści większej ustawy, która rozprawia się z pedofilią. Przewidziano w niej np. utworzenie rejestru przestępców seksualnych wobec dzieci, wprowadzenie surowszych kar za pornografię dziecięcą i zabroniono pedofilom wykonywania pracy, w której mogliby spotkać dzieci.

Wskazano również na zlikwidowanie promocji spraw LGBT w szkołach.

Programy telewizyjne, filmy i reklamy mają również zakaz pokazywania jakichkolwiek treści uznanych za promujące homoseksualizm lub transpłciowość.

Węgry są jednym z nielicznych krajów europejskich, które aktywnie starają się chronić swoje rodzinne i chrześcijańskie dziedzictwo poprzez zapobieganie narażaniu dzieci na szkodliwe informacje i styl życia.

W grudniu 2020 roku na Węgrzech uchwalono poprawkę do konstytucji, która potwierdza, że dzieci identyfikuje się zgodnie z płcią urodzenia i definiującą małżeństwo jako związek między mężczyzną a kobietą.

⇒ Czytaj także: TRANSPŁCIOWI STUDENCI UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO NA SPECJALNYCH PRAWACH

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.