WŁOSKI CHIRURG: PROMOTORZY SZCZEPIONEK GENOWYCH SĄ UCZNIAMI DIABŁA – Odkrywamy Zakryte
WŁOSKI CHIRURG: PROMOTORZY SZCZEPIONEK GENOWYCH SĄ UCZNIAMI DIABŁA

Włoski chirurg Mariano Amici uważa, że masowe szczepienie ludzi nie jest potrzebne. Przecież tak naprawdę wstrzykiwany jest nam preparat terapii genowej, a nie szczepionka. Czy po takich szczepieniach chcemy stać się organizmami modyfikowanymi genetycznie, czyli ludzkim GMO? Jakie są dowody na to, że ta szczepionka nie wpłynie na nas negatywnie?

Kim jest Mariano Amici?

Mariano Amici to lekarz chirurg, który ukończył medycynę na La Sapienza w Rzymie, a do tego ma różne specjalizacje, np. w chirurgii układu pokarmowego.

Poza tym działa w organizacji „Tysiąc Lekarzy dla Konstytucji”, a jest to włoska organizacja, która walczy o dokładne informowanie obywateli, a także pacjentów na temat Covid-19.

Przekazuje również rzetelne informacje o skutkach szczepionek na Covvid-19.

Był jedną z pierwszych osób, która oficjalnie podważyła skuteczność stosowania testów PCR jako narzędzia diagnostycznego.

Wraz z innymi lekarzami uważa, że wprowadzanie obostrzeń, dystansu społecznego, a także przymusowych szczepień na szeroką skalę to działania, które są pozbawione nie tylko logiki, ale również etyki lekarskiej.

Bezpieczna czy niebezpieczna szczepionka genowa przeciwko Covid-19?

Działania, które są podejmowane w walce z koronawirusem, to część strategii, która ma na celu sprawić, że szczepionka będzie uważana za zbawienie dla ludzkości.

Jaka jest zaleta uogólnionej szczepionki?

Okazuje się, że to masowe szczepienie nie jest potrzebne.

Poza tym ryzyko, które związane jest z zaszczepieniem się, może przeważać nad jej korzyściami.

Przecież prace nad powstaniem szczepionki, oceną jej skuteczności, bezpieczeństwa i nieszkodliwości zostały bardzo przyspieszone.

Tylko że oferowane nam szczepionki tak naprawdę szczepionkami nie są, gdyż są to produkty terapii genowej.

To oznacza, że ludziom na całym świecie będzie podawany zastrzyk, który będzie aplikował kwasy nukleinowe, a te kwasy mają spowodować, że nasze własne komórki będą wytwarzały części wirusa.

Nie są znane skutki takiego zastrzyku u ludzi, ponieważ taki typ zastrzyku jest stosowany po raz pierwszy.

Co się stanie, jeżeli komórki niektórych zaszczepionych osób będą wytwarzały zbyt wiele elementów wirusowych?

Przecież to może spowodować niekontrolowane reakcje w organizmie człowieka.

Pierwsze terapie genowe dotyczą RNA, ale są też projekty związane z DNA.

Przeważnie w naszych komórkach jest tak, że wiadomość jest przesyłana z DNA do RNA, ale w niektórych sytuacjach może być odwrotnie.

Zwłaszcza że komórki każdego człowieka zawierają tzw. endogenne retrowirusy, które są zintegrowane z DNA naszych chromosomów i tak jest od początków istnienia ludzi.

To oznacza, że jest ryzyko, iż może dojść do trwałej przemiany naszych genów, a potem mogą one zostać przekazane naszym dzieciom.

Doktor Mariano Amici uważa, że osoby, które zachwalają takie terapie genowe, które nieprawidłowo nazywają szczepionkami, są uczniami czarowników, a mieszkańcy Włoch oraz ludzie z całego świata są traktowani jak króliki doświadczalne.

Przecież nie chcemy stać się organizmami modyfikowanymi genetycznie, czyli ludzkie GMO, tak jak jest kukurydza czy też pomidory, które są genetycznie modyfikowane.

Czy tego chcemy?!

⇒ Czytaj także: DANE Z RZĄDOWEGO RAPORTU W ANGLII SZOKUJĄ! LICZNE ZABURZENIA WZROKU PO SZCZEPIONCE…

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.