SZTURM POLAKÓW NA BANKOMATY – WYPŁACAJ PIENIĄDZE, PÓKI MOŻESZ!

Polacy szturmem ruszyli do banków i bankomatów, by wypłacać swoje pieniądze. Jak informuje Narodowy Bank Polski, w marcu tego roku wyciągnęliśmy w ten sposób rekordową sumę, największą od trzynastu lat!

Tegoroczny marzec nie tylko obfitował w absurdalne rządowe obostrzenia i ograniczenia, ale i w masowe wypłaty gotówki z kont.

Społeczeństwo obudzone ze snu, w którym państwo ładnie i pięknie gwarantuje nam „wolność”, przejrzało na oczy i prawdopodobnie  w obawie przed ewentualnymi, wywołanymi „epidemią” koronawirusa, ograniczeniami w systemie finansowym, ruszyło po swoje pieniądze do banków i bankomatów.

W pierwszej połowie marca przed bankomatami zaczęły ustawiać się kolejki.

W ten oto sposób Polacy wypłacili w sumie 30,6 mld zł. 

To niespotykane zjawisko, bo w najgorszym okresie kryzysu 2008 roku wypłaciliśmy w ten sposób 11 mld zł.

Oczywiście spanikowana władza uspokajała spanikowanych obywateli, że kryzys finansowy nam nie grozi, że banki radzą sobie doskonale, że gotówki w bankomatach nie zabraknie, że system bankowy w Polsce jest stabilny, że w razie „W” istnieje ochrona Bankowego Funduszu Gwarancyjnego etc.

Mrzonki, mrzonki i jeszcze raz mrzonki.

Grunt im się zaczął palić pod nogami, gdy Polacy zamiast odgórnie zachęcani do transakcji bezgotówkowych, bo przecież na banknotach i monetach „czyha podstępny wirus”, sprzeciwili się systemowi i dokonali masowych wypłat.

Dlatego, jeśli jeszcze nie wypłaciłeś swoich oszczędności z banku, idź i zrób to jak najszybciej!

Tylko gotówka trzymana w ręku, portfelu czy też w przysłowiowej skarpecie, poza kontrolą cyfrowych zapisów, da ci wolność.

Nie pozwól nabrać się na opowieści o tym, że system bankowy daje ci stabilność.

Wiesz, co ci daje? Zniewolenie, poddanie, kontrolę, inwigilację…

Patrząc na to, co wyprawia polskojęzyczny rząd, jak gra na emocjach ludzi… jak tresuje obywateli, niczym tresowano więźniów w obozach koncentracyjnych, jak znęca się nad ich psychiką i zmusza do robienia rzeczy, które wiedzą, że im szkodzą, ale je robią, bo chcą uniknąć kary… nie powinno nikogo dziwić, że przy najlepszej okazji nie zawahają się zaatakować twojej gotówki zgromadzonej w cyfrowym zapisie w banku.

Dlatego wypłacaj pieniądze, póki (jeszcze) możesz!

⇒ Czytaj także: KORONA(Ś)WIRUSOWA PROPAGANDA TRWA! – TERAZ NAKŁANIAJĄ DO BEZGOTÓWKOWEGO PŁACENIA

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu [email protected]

♦ Zareklamuj światu swą działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj swoje ogłoszenie KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.