„NIE PRZYJMIEMY TWOICH SZCZEPIONEK” – POST BILLA GATESA ZALANY KOMENTARZAMI

Kiedy Bill Gates zamieścił na Instagramie trzysekundowe wideo, w którym trzyma w oknie napis „Dziękuję pracownikom służby zdrowia”, na portalu rozpętała się burza. W ciągu następnych dni pod postem pojawiły się setki tysięcy komentarzy oskarżających go o jawną zbrodnię przeciwko ludzkości promowaną w postaci szczepionek.

Kontrowersyjny wpis

Bill Gates, założyciel Microsoftu w połowie kwietnia opublikował wideo na swoim koncie na Instagramie, w którym trzyma plakat, dziękując pracownikom służby zdrowia za zwalczanie „epidemii” koronawirusa.

Napis brzmiał: „Dziękuję pracownikom służby zdrowia”.

bill-gates-instagram.jpg
foto.depositphotos.com

Drugi najbogatszy człowiek na świecie, który wydaje miliardy na programy zdrowia publicznego i globalny rozwój pod przykrywką zwalczania chorób zakaźnych, napisał także w poście, że dziękuje wszystkim pracownikom służby zdrowia, którzy podejmują heroiczne wysiłki w celu diagnozowania i leczenia pacjentów w Stanach Zjednoczonych i na świecie.

Jednak w ciągu kilku dni od opublikowania wiadomości, tysiące ludzi skomentowało wpis, twierdząc, że nie wezmą jego szczepionki koronawirusowej.

Apelują także do mieszkańców Afryki, aby zachowali zdrowy rozsądek, nie byli królikami doświadczalnymi i nie przyjmowali szczepionki, którą bez testów chciała podarować im fundacja miliardera.

Fala burzliwych komentarzy

Wiele komentarzy podkreśla, że ​​ludzie nie będą przyjmować szczepionki koronawirusowej.

Jestem pielęgniarką i NIGDY nie przyjmę ani nie podam szczepionki przeciwko koronawirusowi. Ludzie się budzą! – napisała pod wpisem jedna z użytkowniczek Instagrama.

Ktoś inny dodał: Ludzie się budzą. Wyświadcz nam przysługę i weź wszystkie szczepionki, które sam zaplanowałeś dla ludzkości.

Prawdopodobnie wynika to z faktu, że Gates w niedawnym wywiadzie dla Fox News, a także i dla innych sieci, stwierdził:

Można śmiało powiedzieć, że wszystko nie wróci do normy, dopóki nie będziemy mieć szczepionki, z którą uda nam się dotrzeć do całego świata.

Nie jest tajemnicę, że to on finansuje większość tych wysiłków.

Komentarze do jego postu na Instagramie również wzywają do aresztowania Billa Gatesa, a wielu komentatorów nieustannie pyta, dlaczego usunął swoje komentarze i czy płaci komuś za ich usunięcie.

Cóż, takie głosy sprzeciwu nie powinny być żadną niespodzianką.

W rzeczywistości wielu naukowców przedstawiło fakty dotyczące szczepionek i ich bezpieczeństwa na ostatnim szczycie Global Vaccine Safety organizowanym przez Światową Organizację Zdrowia w Genewie w Szwajcarii.

Jednym z tych tematów było to, że coraz więcej naukowców i lekarzy obawia się również o kwestie bezpieczeństwa szczepionek.

Zadaj sobie pytanie, dlaczego tak się dzieje?

Czy to dlatego, że szczepionki nie są tak bezpieczne i skuteczne, jak są promowane?

Dlaczego coraz więcej osób sprzeciwia się przyjmowaniu szczepionek i czy władze służby zdrowia mają prawo nakładać na nas obowiązek szczepień?

Kolejna duża grupa komentatorów również podniosła głos przeciwko wszczepianemu systemowi śledzenia, który jest w stanie łatwo wykryć i zidentyfikować, kto został zaszczepiony, a kto nie.

O kontrowersjach i zagrożeniach płynących z metody mikroigłowych plastrów przeczytasz więcej w artykule: NIEWIDZIALNY TATUAŻ NA CIELE BĘDZIE ZAWIERAŁ REJESTR SZCZEPIONEK DZIECKA

⇒ Czytaj także: „KORONAWIRUSOWA SZCZEPIONKA” W MIKROIGŁOWYM PLASTRZE GOTOWA DO TESTÓW

♦ Zareklamuj światu swoją działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj ogłoszenie KLIK

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu [email protected]

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.