NIEWIDZIALNY TATUAŻ NA CIELE BĘDZIE ZAWIERAŁ REJESTR SZCZEPIONEK DZIECKA

Śledzenie historii szczepień dziecka dla osób nadzorujących ogólnokrajowe inicjatywy w zakresie szczepień profilaktycznych może być o wiele łatwiejsze dzięki technologii opracowanej przez grupę naukowców z Massachusetts Institute of Technology (MIT). Znakowanie dzieci niewidzialnym tatuażem ma stać się „lekarstwem” na wszystkie bolączki systemu…

Niewidzialny tatuaż

Naukowcy z MIT stworzyli coś w rodzaju atramentu, który można osadzić w skórze obok samej szczepionki za pomocą mikro igieł wykonanych z mieszaniny polimerów i cukru, które umieszczono na specjalnym plastrze.

Wraz ze szczepionką dziecku wstrzykuje się odrobinę barwnika złożonego z kropek kwantowych, które pozostawiają wzór znaczników tuż pod skórą, gdzie stają się czymś w rodzaju tatuażu z kodem kreskowym.

szczepionkowy-tatuaż.jpg
foto.shutterstock.com

Tatuaż ten jest niewidoczny gołym okiem, ale łatwo go odczytać dzięki specjalnej aplikacji na telefonie i w świetle podczerwonym.

Zgodnie z testami na skórze świń i szczurów kod powinien utrzymywać się na skórze człowieka do pięciu lat.

Przyzwyczajenie do chipowania

Prace zostały sfinansowane przez Fundację Billa i Melindy Gatesów i powstały w wyniku bezpośredniego wniosku założyciela Microsoftu i samego Billa Gatesa, który wspiera wysiłki w walce z chorobami takimi jak polio i odra na całym świecie.

Innymi słowy, na jego prośbę naukowcy znaleźli ukryty sposób, aby osadzić zapis szczepienia bezpośrednio w skórze pacjenta, zamiast dokumentować go elektronicznie lub na papierze – a ich system śledzenia może znacznie uprościć proces odszukiwania osób unikających szczepionek.

Naukowcy mają nadzieję dodać do „tatuażowych kropek” bardziej szczegółowe informacje, takie jak data szczepienia.

Wraz z nimi zespół ostatecznie chce wprowadzić czujniki, które mogłyby potencjalnie zostać wykorzystane do śledzenia innych aspektów zdrowia, takich jak poziom insuliny u diabetyków.

Co to dla nas oznacza?

To droga przyzwyczajania ludzi do mikro chipów, do umieszczania w ciele maleńkich „ziarenek”, które będą zawierały wszystkie dane identyfikacyjne.

Gdy na to spojrzymy z innej strony, zauważymy, że na naszych oczach dzieje się to, co robiono z ludźmi w przeszłości (tatuaże w obozach koncentracyjnych) i spełniania się kolejny element Apokalipsy św. Jana: […] wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia…

Szatan działa, wykorzystując swych pośredników, ale to od nas i naszej świadomości zależy, czy uda nam się powstrzymać przymusową implantację chipów – nie dajmy się zmanipulować i znakować.

Żadna technologia nie ma prawa odebrać nam ludzkiej godności, a żadne unowocześnienie nie jest warte oddania swojego życia w ręce systemu!

⇒ Czytaj także: SZWEDZI CHIPUJĄ SWOJE DŁONIE I NARAŻAJĄ SIĘ NA UTRATĘ DANYCH…

♦ Twoje wsparcie rozwoju portalu ⇒ KLIK

♦ Współpraca reklamowa ⇒ [email protected]

♦ Ujawnij światu swą działalność, produkty itd. – dodaj swoje ogłoszenie ⇒ KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.