ŚWIAT POTRZEBUJE ŚWIADOMYCH LUDZI W 2020 ROKU – PRZESŁANIE NA NOWY ROK – Odkrywamy Zakryte
ŚWIAT POTRZEBUJE ŚWIADOMYCH LUDZI W 2020 ROKU – PRZESŁANIE NA NOWY ROK

Koniec 2019 r. oznacza także koniec dekady – dekady tak kiepskiej, że nie ma nawet na jej określenie jednego słowa. W niepamięć odszedł magiczny czas, a ludzie z nostalgią przez te ostatnie 10 lat patrzyli na czasy, w których dorastali. Jedno jest pewne, w ostatnim czasie przeanalizowaliśmy piekło tej dekady. Od początku do końca. I nie brakowało materiałów, które obnażałyby to, co się w rzeczywistości dzieje…

rok-2020.jpg
foto.shutterstock.com

Symbolika kontroli umysłu

W ostatnich 10 latach świat popkultury był przesiąknięty symboliką kontroli umysłu.

Chociaż w mediach występuje niewiarygodna spójność, nastąpił także powolny i stały postęp w tej dziedzinie.

Podczas gdy pierwsze filmy i teledyski w 2010 roku miały subtelną okultystyczną symbolikę, najnowsze filmy są w zasadzie wszechstronnymi, krwawymi, satanistycznymi orgiami i są przepełnione okultystycznymi symbolami.

Dzięki swoim pionkom „elita” nie ukrywa już swojej prawdziwej natury.

Na szerszą skalę ta dekada odkryła prawdziwą naturę okultystycznej elity, którą świat może zobaczyć.

Poznaliśmy ich skłonności do zatajania prawdy, pozbywania się niewygodnych świadków, cenzurowania informacji.

Propaganda mediów

Chociaż informacje te powinny wystarczyć, aby masy jednoczyły się przeciwko systemowi, to tylko bardziej ich podzieliły.

W jaki sposób?

Poprzez propagandę środków masowego przekazu.

Zamiast walczyć z najgorszymi ludźmi na Ziemi, ludzkość została poddana praniu mózgu, abyśmy wzajemnie się nienawidzili.

Zamiast jednoczyć się, ludzie dzielili się na podgrupy, które oddziałują tylko w swoich własnych stronniczych zespołach.

Co więcej, każda grupa jest „uzbrojona” w płatnych trolli, których jedynym celem jest dolewanie oliwy do ognia, dodawanie ziaren nienawiści i dezinformacji do mieszanki wybuchowej, zmniejszając racjonalne myślenie i powodując bardziej emocjonalną radykalizację.

Efekt końcowy: nie ma jednej prawdy, każdy ma swoją prawdę.

Podzielić i rządzić – najstarsza sztuczka władzy, która działa do dziś.

Mimo tych wszystkich bzdur i oszustw wiele osób nie kupiło nienawiści i nie przyłączyło się do programowania ich umysłów.

Wciąż wzrasta liczba świadomych osób, które poszukują Prawdy – pisanej wielką literą, a Odkrywamy Zakryte jest właśnie bezpieczną przystanią dla prawdziwych poszukiwaczy prawdy.

Świat nas potrzebuje

Sądząc po wiadomościach, które codziennie napływają do redakcji strony, informacje przedstawione na tym portalu mają niesamowicie pozytywny wpływ na czytelników – bez względu na ich pochodzenie i poglądy polityczne.

Odkrywamy Zakryte wykracza poza sztuczne ramy mass mediów, które kontratakują Prawdę, wychodzi naprzeciw ludziom świadomym i odkrywającym proces przebudzenia.

Takim ludziom nie potrzeba „merytorycznej opinii” dziennikarza z pierwszych stron gazet czy z ekranu telewizora, aby przekonać cię, że coś jest nie tak.

Oni po prostu to wiedzą, czują sami w sobie.

Odkrywamy Zakryte pokazuje tylko, czym karmią was w środkach masowego przekazu, wskazuje możliwości, drogę i w zasadzie zadaje pytanie: kiedy się przebudzisz?

Następnie to ty możesz stworzyć własną opinię, analizować, dociekać, weryfikować, badać itd.

Chociaż są to rzeczy czasem trudne, czasem męczące, to jednak warto, bo odkrywanie Prawdy daje satysfakcję, otwiera oczy i umysł.

Świat w 2020 roku potrzebuje świadomych ludzi, potrzebuje świadomych informacji, potrzebuje odkrywania zakrytego.

W tym miejscu pragniemy podziękować wszystkim tym, którzy przenieśli swoje wsparcie na inny poziom, wysyłając darowizny lub nawiązując współpracę z Odkrywamy Zakryte.

Dzięki wkładowi świadomych ludzi udało nam się utrzymać tę stronę przez ostatni rok i uzyskać zasoby niezbędne do odparcia wielu ataków, które regularnie wstrzymują publikacje niewygodnych dla systemu materiałów.

Co ważniejsze, twój wkład pozwolił nam poświęcić więcej czasu na publikowanie nowych artykułów.

Dzięki ciągłemu wsparciu w 2020 r. będziemy mogli publikować więcej artykułów i omawiać szerszy zakres tematów.

Dlatego już teraz jako redakcja portalu dziękujemy wszystkim, którzy decydują się na wsparcie rozwoju strony lub współpracę reklamową z naszym portalem.

Pamiętajcie – wygrywa ten, kto coś robi, a świat was potrzebuje w 2020 roku!

♦ Twoje wsparcie rozwoju portalu ⇒ KLIK

♦ Współpraca reklamowa ⇒ kontakt@odkrywamyzakryte.com

♦ Ujawnij światu swą działalność, produkty itd. – dodaj swoje ogłoszenie ⇒ KLIK

⇒ Czytaj także: GOOGLE WYPOWIADA WOJNĘ PORTALOM PROMUJĄCYM ZDROWE ODŻYWIANIE I MEDYCYNĘ NATURALNĄ

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.