ZAGROŻENIA SIECI 5G PRZYKRYTE FAŁSZYWĄ „PANDEMIĄ” KORONAWIRUSA

Fałszywa pandemia koronawirusa nie została wywołana bezcelowo. Naukowcy obserwujący narastający kryzys zdrowia publicznego po uruchomieniu komercyjnej sieci 5G, natychmiast znaleźli plan B, który mógłby zatuszować reakcję ludzi na nową technologię. Bioinżynieryjny koronawirus wywołuje, o dziwo, objawy podobne do zespołu dolegliwości u pacjentów z nadwrażliwością elektromagnetyczną.

Wuhan z komercyjną siecią 5G

31 października 2019 roku oddziały największych chińskich operatorów telekomunikacyjnych w prowincji Hubei w środkowych Chinach ogłosiły uruchomienie komercyjnych sieci 5G w prowincji.

Oczekiwano, że do końca 2019 r. w mieście Wuhan, stolicy Hubei, będzie 10 000 stacji bazowych 5G, których rozmieszczeniem miała zająć się głównie firma China Telecom i China Mobile Hubei Branch.

sieć-5g.jpg
foto.depositphotos.com

Ta pierwsza stworzyła sieć 5G obejmującą porty lotnicze, dworce kolejowe i inne obszary w mieście.

Druga zaś uruchomiła w mieście 1580 stacji bazowych 5G w połowie października, doprowadzając zasięg 5G do uniwersytetów, węzłów transportowych i innych gęsto zaludnionych obszarów.

Syndrom 5G i koronawirus

Teraz pojawia się mnóstwo twardych dowodów, że fałszywa pandemia koronawirusa jest sfabrykowana z wielu powodów.

Nagle, niespodziewanie w Wuhan „uderzył” koronawirus – tak przynajmniej oficjalnie ogłoszono światu.

Tak naprawdę wybuch pandemii pojawił się chwilę po tym, jak eksperymentatorzy wprowadzający komercyjną sieć 5G, zaobserwowali epidemię objawów zespołu 5G.

Świnki morskie narażone bezpośrednio na promieniowanie 5G padały dosłownie jak muchy.

Nagle na oddziały ratunkowe zaczęli trafiać ludzie z objawami nadwrażliwości na promieniowanie elektromagnetyczne.

Dlatego szybko znaleziono plan B, aby zatuszować prawdziwy powód dziwnych dolegliwości i wymyślono zjadliwą grypę – bioinżynieryjnego koronawirusa, który wywołuje objawy podobne do zespołu 5G.

Jak się okazuje, kraje z najbardziej zaawansowanymi wdrożeniami i rozpowszechnieniem technologii 5G, mają najwyższą zapadalność na przypadki COVID-19, zarówno wskaźniki infekcji, jak i śmiertelności.

Naprawdę interesujące jest to, że w Afryce jak dotąd odnotowano bardzo niewiele przypadków zachorowań, co nasuwa pytanie: w jaki sposób kraje Trzeciego Świata w Afryce unikają tak zakaźnego szczepu koronawirusa, biorąc pod uwagę wszechobecny brak odpowiednich warunków sanitarnych i niezbędnej higieny?

Zachorowania na statkach wycieczkowych

Najlepszym dowodem na dość oczywiste powiązanie 5G z koronawirusem są różne statki wycieczkowe, które widziały niewytłumaczalny wzrost przypadków koronawirusa, nawet po poddaniu wszystkich pasażerów kwarantannie.

Wiele największych linii wycieczkowych chwali się obecnie faktem, że mają najnowsze i najlepsze technologie 5G, umożliwiające stały i szybki dostęp do Internetu.

koronawirus.jpg
foto.depositphotos.com

Najbardziej zaawansowane i rozbudowane statki wycieczkowe są najlepszym przykłady tego, jak będzie wyglądał Internet przedmiotów w przyszłości, o ile jego rozbudowa przebiegnie bez przeszkód z powodu bardzo poważnych problemów związanych ze zdrowiem i bezpieczeństwem.

Zespół objawów 5G

Dlaczego więc koronawirus łączony jest ze skutkami zdrowotnymi, jakie wywołuje sieć 5G?

Otóż zespół 5G jest stosunkowo nową chorobą, która nie została jeszcze uwzględniona w głównym nurcie ze względu na to, że jego rozpoznanie natychmiast przerwałoby trwające wdrażanie technologii 5G.

Jakie są dokładne objawy zespołu 5G?

Jest ich wiele i manifestują się inaczej u każdej ofiary tej podstępnej choroby, aczkolwiek duża liczba typowych objawów ciężkiej grypy naśladuje zespół 5G.

Jednak najważniejsze jest to, że te dwie odrębne jednostki chorobowe wzajemnie się naśladują i podtrzymują, przez co ich rozpoznanie może być dość mylące.

Innymi słowy, jeśli masz grypę i jesteś narażony 5G, twój stan może znacznie się pogorszyć.

Podobnie, jeśli cierpisz na nadwrażliwość elektromagnetyczną i dosięgną cię objawy zespołu 5G, będziesz znacznie bardziej podatny na zachorowanie na grypę, a jeśli zachorujesz, jej przebieg będzie znacznie cięższy.

Sfałszowana pandemia koronawirusa z Wuhan w rzeczywistości jest zatuszowaniem fali objawów zespołu 5G oraz ekstremalnego i rosnącego niebezpieczeństwa tej zabójczej technologii.

Wstań, szybko wyłącz telewizor i rób swoje, czyli uświadamiaj jak najwięcej osób.

Nie pozwól się zniszczyć! Sklep z odpromiennikami: www.odpromienniki.com

⇒ Czytaj także: KORONA(Ś)WIRUSOWA PROPAGANDA TRWA! – TERAZ NAKŁANIAJĄ DO BEZGOTÓWKOWEGO PŁACENIA

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu [email protected]

♦ Zareklamuj światu swą działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj swoje ogłoszenie KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://youtu.be/XZerEnxZavk