ŻYJEMY W WIĘZIENIU Z KONTROLOWANĄ CZĘSTOTLIWOŚCIĄ…

Ostateczną tyranią w systemie ostatecznej kontroli nie jest stan wojenny, lecz psychologiczna kontrola poprzez manipulację naszą świadomością. Jesteśmy kontrolowani przez tajny rząd światowy, przez ludzi żyjących na ziemi i poza tym  światem. Kontrolują nas poprzez częstotliwości. Wszystko to ujawnia się w przyspieszonym tempie poprzez masowe przebudzenie ludzi.

Apokalipsa – czyli „objawienie”. Wszyscy jesteśmy odwróceni od tego, co naprawdę dzieje się za zasłoną.

Polityka, sport, media, kłamstwa, totalny świat iluzji.

Żyjemy w całkowicie kontrolowanym, sztucznym środowisku.

Wszystkie nasze myśli i ruchy są przepowiedziane przez program, w którym byliśmy zmuszeni żyć.

Im głębiej się zagłębiasz, tym bardziej zbliżasz się do zdrady rasy ludzkiej.

Idealnie zaprogramowany niewolnik to taki, który jest doskonale oszołomiony, zaprogramowany i uwarunkowany do globalnego zniewolenia.

Aby kontrolować gatunek, zabiera się jego przeszłość, jego historię, pochodzenie, jego wspomnienia i jego genetyczny wzorzec ulega degradacji. (Manipulacja DNA) Wszystko, o czym tu wspomniałem, było lub jest nam robione.

Jak zawsze mówię „rozejrzyj się”, jest bardzo oczywiste, co robią.

Żyjemy w matrycy więziennej o niskiej częstotliwości, a wraz z tym masowym przebudzeniem, które dzieje się z nami i naszą planetą, tajny rząd globalny staje się bardzo, bardzo zdesperowany, aby utrzymać władzę i kontrolę nad ludźmi i ziemią.

To dlatego obserwujecie niepokojący wzrost STRACHU (Drako nazywają to LUŹNIEM) na całym świecie (wojna), dlatego jesteśmy tak sparaliżowani naszym powietrzem, jedzeniem, wodą, szczepieniami itp. i jesteśmy zatruci.

Wszystko to dzieje się, ponieważ starają się zapobiec masowemu przebudzeniu rasy ludzkiej. (Podnoszenie naszej świadomości/świadomości).

Niektórym z was trudno w to uwierzyć… Rozumiem, ale spróbujcie to wyjaśnić i ostrzec przed tym ludzkość… bez względu na to, jak wielu jest nieświadomych.

Jak to się mówi, ignorancja jest błogosławieństwem, ale jest niesamowicie niebezpieczna!

To jest decydujące starcie dobra ze złem.

⇒ Czytaj także: MATRIX SIĘGA O WIELE GŁĘBIEJ, TAK GŁĘBOKO, ŻE NIKT TAM NIE ZAGLĄDA

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.