AGENDA NANOTECHNOLOGICZNA W RAMACH OPERACJI KORONAWIRUSOWEJ

Agenda nanotechnologiczna, czyli program obejmujący umieszczanie maleńkich czujników, urządzeń i maszyn mierzonych w nanometrach wewnątrz ludzkiego ciała, teraz otrzymuje impuls do działania. Wraz z „pandemiczną” operacją koronawirusa te dwa programy łączą się, co ma złowrogie konsekwencje dla ludzkości.

W tym artykule przyjrzymy się bliżej agendzie nanotechnologii i obecnemu stanowi nanotechnologii w istniejących produktach, takich jak szczepionki.

Sam program jest już znacznie bardziej zaawansowany, niż wielu ludziom się wydaje.

Nanoroboty w opisie z 2008 roku

W artykule badawczym z 2008 roku zatytułowanym Nanorobot Hardware Architecture for Medical Defense przeanalizowano szczegółowo, w jaki sposób urządzenia nanotechnologiczne, takie jak nanoroboty, mogą być wykorzystywane do różnych celów, takich jak „obrona medyczna” i „kontrola epidemii”.

Opisano w nim szczegółowe informacje na temat „zintegrowanej platformy i architektury sprzętowej do zastosowania nanorobotów w kontroli epidemii, która powinna umożliwiać prognozowanie in vivo infekcji zagrożeniem biologicznym w czasie rzeczywistym”.

Chodzi o to, aby w naszych ciałach umieścić nanotechnologię, która komunikuje się w czasie rzeczywistym z siecią Smart Grid (zasilaną przez 5G), aby przekazywać władzom poufne informacje o nas.

agenda-nanotechnologiczna.jpg
foto.depositphotos.com

Oto kilka cytatów z artykułu:

Zwykle na obszarach publicznych w strefach klęski żywiołowej lub konfliktowych brak wody pitnej, wszelkiego rodzaju paliwa, elektryczności i wież do komunikacji sieciowej, w tym telefonii kablowej i bezprzewodowej, jest zjawiskiem stałym.

W takiej sytuacji dostępna infrastruktura jest daleka od ideału, aby umożliwić laboratorium medycznym na dużą skalę precyzyjną i szybką analizę. W tym aspekcie nanoroboty zintegrowane z nanobiosensorami mogą pomóc w przekazywaniu informacji w czasie rzeczywistym za pomocą międzynarodowych telefonów komórkowych do bezprzewodowej transmisji danych za pośrednictwem komunikacji satelitarnej.

W rzeczywistości nanoroboty powinny oznaczać wydajne i potężne urządzenie kliniczne zapewniające cenny monitoring biomedyczny, zarówno dla żołnierzy, jak i dla ludności cywilnej.

W artykule otwarcie przyznano, że istnieje podwójne zastosowanie nanotechnologii (dla wojska i cywilów), które zwykle oznacza system broni wdrażanej z innym zastosowaniem.

W tym przypadku ukrywają głębszy cel (wbudowany nadzór) z powierzchownym celem (zastosowanie medyczne):

Począwszy od momentu zakażenia, niektóre choroby zakażone mogą dawać pierwsze objawy po godzinach, tygodniu lub dłuższym czasie, np. po latach, a nawet dziesięcioleciach. Oznacza to na przykład, że gdy władze publiczne zauważyły ​​infekcję zakażonej osoby, wykazującą objawy zewnętrzne, wirus miał wystarczająco dużo czasu, aby rozprzestrzenić się w kręgu przyjaciół i współpracowników zakażonej ofiary.

W międzyczasie ci partnerzy niekorzystnie popychali wirusa do przodu i rozpoczęli katastrofalne koło łańcuchowe. Zastosowanie nanorobotów z wbudowanymi nanourządzeniami do kontroli epidemii w czasie rzeczywistym, jako laboratorium skoncentrowanym na chipie, może być przydatne, aby uniknąć poważnych skażeń o dużych proporcjach.

Powyższy cytat sugeruje, że z uwagi na niebezpieczeństwo zarażenia każdy powinien dobrowolnie poddać się agendzie nanotechnologii i zostać jej zakładnkiem.

To jest już śledzenie kontaktów następnego poziomu.

Możesz zapomnieć o aplikacji w telefonie, bo plan dotyczy nadzoru in vivo (odbywającego się w żywym organizmie).

Co więcej, autorzy zwracają uwagę na to, że:

Częstotliwości w zakresie od 1 do 20 MHz mogą być z powodzeniem wykorzystywane w zastosowaniach biomedycznych bez żadnych uszkodzeń.

Czy oznacza to, że mogą wystąpić szkody, jeśli częstotliwości są wyższe niż 20 MHz, na przykład w zakresie 30-100 GHz w sieci 5G?

Nanotechnologia w szczepionkach

Kolejne badanie z 2017 r. pokazuje, że zanieczyszczenia nanotechnologiczne są już szeroko obecne w szczepionkach.

Inwazja nanotechnologii już tu jest. Badanie wyszczególnia zadziwiającą gamę nanozanieczyszczeń w szczepionkach, w tym cząstki wykonane z ołowiu, kadmu, ceru, żelaza, tytanu, niklu, cyrkonu, hafnu, strontu, wolframu, złoto, srebro, platyna, antymon, bizmut i aluminium.

W badaniu przeanalizowano 44 rodzaje 15 tradycyjnych szczepionek i stwierdzono, że ​​zanieczyszczenia te „nie ulegają biodegradacji i są niezgodne biologicznie”.

Ich włączenie do szczepionek jest „niezadeklarowane”, a ich obecność jest „niewytłumaczalna”.

Skoro więc zanieczyszczenie jest niby niezamierzone, prawdopodobnie pochodzi z zanieczyszczonych komponentów lub procedur procesów przemysłowych (np. filtracji) stosowanych do produkcji szczepionek.

nanotechnologia-szczepionki.jpg
foto.depositphotos.com

Badanie ujawnia, w jaki sposób te nanocząsteczki mogą oddziaływać na organizm w negatywny sposób i powodować szkodliwe skutki:

Badania wykazały, że niektóre cząstki są osadzone w podłożu biologicznym, prawdopodobnie białka, endotoksyny i pozostałości bakterii. Gdy tylko cząstka wejdzie w kontakt z płynami białkowymi, zachodzi nano-biooddziałanie i powstaje „korona białkowa”.

Oddziaływanie nano-biologiczne powoduje powstanie związku o większych rozmiarach, który nie ulega biodegradacji i może wywoływać niekorzystne skutki, ponieważ organizm nie rozpoznaje go jako siebie.

Po wstrzyknięciu te mikrocząstki, nanocząstki i agregaty mogą pozostać w miejscu wstrzyknięcia, tworząc obrzęki i ziarniniaki… Ale mogą być również przenoszone przez krążenie krwi […] o tak jak w przypadku wszystkich obcych ciał, szczególnie te małe, wywołują przewlekłą reakcję zapalną, ponieważ większości tych cząstek nie można rozłożyć.

 

Co więcej, efekt białko z koroną, dzięki nano-bio-interakcji może wytwarzać organiczne / nieorganiczne cząstki kompozytowe zdolne do niepożądanego stymulowania układu odpornościowego… Nie można nie dodać, że cząsteczka o rozmiarze często obserwowanym w szczepionkach może dostać się do jądra komórkowego i wchodzić w interakcje z DNA. W niektórych przypadkach, np. Jak ma to miejsce w przypadku żelaza i niektórych stopów żelaza, mogą one korodować, a produkty korozji wywierają toksyczny wpływ na tkanki…

Oto więc pytanie do rozważenia: czy te tak zwane przypadkowe i niebezpieczne nanozanieczyszczenia to tylko cząstki, które na wiele sposobów mają szkodliwy wpływ na zdrowie ludzi, czy też są to nanoczujniki, które mogą odbierać i przesyłać dane do inteligentnej sieci energetycznej?

Agenda nanotechnologii w Covid-19

Program nanotechnologii jest ściśle powiązany ze szczepionkami i przypiera na sile wraz z rozwojem „pandemii” Covid-19.

Jedno z badań z lipca 2020 r. dotyczących rozwoju szczepionki Covid-19 i potencjalnej ścieżki rozwoju nanomateriałów wyjaśnia, w jaki sposób istnieje wiele platform nanotechnologicznych, które zostaną uwzględnione w przyszłych szczepionkach:

Podejścia oparte na nanotechnologii oferują rozwiązania umożliwiające sprostanie wyzwaniom związanym z dostarczaniem szczepionki poprzez przemyt szczepionki do odpowiednich populacji komórkowych i lokalizacji subkomórkowych.

 

Szczepionka koncernu Moderna mRNA jest oparta na platformie nanocząstek lipidowych, ale istnieje wiele innych powstających nanotechnologii do dostarczania szczepionek z kwasami nukleinowymi… Platformy nanotechnologiczne, w tym nanoemulsje kationowe, liposomy, dendrymery lub cząsteczki polisacharydów, zostały wykorzystane do poprawy stabilności i dostarczania opartej na mRNA szczepionki.

Nadchodząca szczepionka koncernu Moderna na Covid-19 została ufundowana przez lidera NWO i eugenika Billa Gatesa.

Plandemia Covid-19 jest wykorzystywana jako pretekst do jeszcze szybszego przyspieszenia działań Nowego Porządku Świata, dzięki szczepionkom nanotechnologicznym.

To z kolei ostatecznie przyspiesza centralny schemat działań NWO: program mikroczipowania ludzi.

To jest to! Gra trwa! Wszystko, o czym od lat pisało, mówiło i ostrzegało wielu alternatywnych badaczy, nadchodzi.

Operacja koronawirusowa jest bramą do wprowadzenia Nowego Porządku Świata.

Covid-19 stał się systemową wymówką tyranów do wprowadzania każdego możliwego ograniczenia pod słońcem.

Teraz, wraz z nadchodzącą szczepionką przeciwko Covid-19, wiemy, że będzie ona zawierała różne rodzaje nanotechnologii.

Różne badania i same firmy farmaceutyczne otwarcie twierdzą, że będą wypuszczać na rynek nanotechnologiczne szczepionki przeciwko Covid-19.

Agenda nanotechnologiczna w działaniu…

⇒ Czytaj także: PLANDEMICZNY WOREK ZŁOTA – KOMU TAK ZALEŻAŁO NA ZMIANIE ŚWIATA?

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.