BEZPIECZEŃSTWO SZCZEPIEŃ PODWAŻONE! – WYGRANY PROCES WSZYSTKO WYJAŚNIA

Bezpieczeństwo szczepień od ponad 30 lat było skandalicznie zaniedbywane przez amerykański rząd i Departament Zdrowia – z pozwem dostarczającym dowodów na tę okoliczność do sądu zgłosili się Robert Kennedy Jr i dziennikarz Del Bigtree. Tym samym rozpoczęli batalię o ujawnienie prawdy. I chociaż poświęcili na to dużo czasu i wysiłku, to jednak było warto, bo wygrali ten proces.

Połączone siły

Amerykański dziennikarz Del Bigtree połączył siły z Robertem F. Kennedym Jr., który stworzył program „Children’s Health Defense”, aby pozwać rząd USA, składając pozew przeciwko Departamentowi Zdrowia (DHHS) za naruszenia bezpieczeństwa szczepionek.

Ich pozew dostarczył dowodów na to, że bezpieczeństwo szczepionek jest zaniedbywane od ponad 30 lat, a agencje rządowe, którym mamy ufać stwarzają tylko pozory wykonywania swoich obowiązków, które mają zapewnić i poprawić bezpieczeństwo szczepionek.

Mężczyźni udowodnili, że obowiązki od kilkudziesięciu lat są zaniedbywane i wygrali proces.

Bezpieczeństwo szczepień podważone

Pod lupę wzięto dowody z przeszło 30 lat.

Zgodnie z amerykańską ustawą National Childhood Vaccine Injury Act z 1986 r, DHHS zmuszony jest do wzięcia odpowiedzialności za poprawę skuteczności i bezpieczeństwa szczepionek.

Poza tym jego zadaniem jest ciągłe monitorowanie i raportowanie przypadków działań niepożądanych i powikłań poszczepiennych.

Zadaniem DHHS jest również przekazywanie Kongresowi, co najmniej raz na dwa lata, sprawozdania na temat ulepszeń i poprawy bezpieczeństwa szczepień, ujętych w nowych reformach.

Niestety, Departament Zdrowia nie zrobił sobie nic z tejże ustawy i nie spełnił nawet najbardziej podstawowych, powierzonych mu obowiązków przez ponad 30 lat!

Bigtree i Kennedy Jr. udowodnili, że DHHS nie kiwnął nawet palcem, by podnieść bezpieczeństwo stosowania szczepionek i chronić dzieci.

Ukrywana prawda

Dlaczego DHHS nie wywiązał się ze swych obowiązków?

Bo ręka rękę myje…

Otóż należące do Departamentu Zdrowia, Centrum Kontroli Chorób (CDC) co prawda przeprowadziło badania nad bezpieczeństwem szczepionek z rtęcią oraz MMR (odra, świnka różyczka), ale okazały się one niekorzystne dla koncernów farmaceutycznych i ich zysków.

Otóż wykonane badania wykazały, że szczepionki te są odpowiedzialne za powstawanie autyzmu u dzieci.

Nie jest tajemnicą, że dyrekcja CDC nakazała badaczom zafałszować wyniki tych badań i zniszczyć dokumentację naukową.

Departament Zdrowia przyznał się do winy i potwierdził, że od dawna nie złożył żadnego raportu potwierdzającego bezpieczeństwo szczepień.

Czy zrobi to teraz? – Wątpliwe.

Czy urzędnicy rządowi, którzy porzucili tę odpowiedzialność i brali udział w fałszowaniu badań, przyczyniając się tym samym do śmierci lub trwałego okaleczenie milionów dzieci, poniosą odpowiednio surową karę? – Miejmy nadzieję.

Kiedy w Polsce zostaną ujawnione systemowe zafałszowania bezpieczeństwa szczepień? – Liczymy na to, że niebawem…

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.