NIEMIECKA KOMISJA ŚLEDCZA: COVID-19 TO ŚWIATOWE FAŁSZERSTWO

Ponad 500 niemieckich lekarzy i naukowców założyło nadzwyczajną komisję śledczą Covid-19, aby zbadać, co dzieje się na naszej planecie w związku z „pandemią” koronawirusa. Badając powoli wszystkie kwestie związane z nowym wirusem, doszli do wniosku, że Covid-19 jest ogólnoświatowym fałszerstwem.

Wielu lekarzy i naukowców od początku tej całej „pandemii” jest silnie cenzurowanych na wszystkich platformach mediów społecznościowych.

Tak samo jest  z tym, którzy o nich piszą.

Wiele z twierdzeń tych lekarzy zostało „obalonych” przez główne media, agencje regulacyjne ds. zdrowia i „osoby weryfikujące fakty”, które patrolują Internet.

Wszelkie informacje, które nie pochodzą od WHO, nie są uważane za wiarygodne, zgodne z prawdą lub dokładne.

Zachęca się ludzi do odwiedzania strony internetowej WHO w celu uzyskania prawdziwych i dokładnych informacji na temat Covid-19, zamiast słuchania lekarzy i naukowców, którzy sprzeciwiają się narracji tych organów ds. zdrowia.

Dzieje się tak dlatego, że ich narracja jest niewygodna dla systemu, który strachem i paniką chce przejąć kontrolę nad społeczeństwem.

Dlatego też  ponad 500 niemieckich lekarzy i naukowców zgłosiło się jako przedstawiciele organizacji o nazwie „Außerparlamentarischer Corona Untersuchungsausschuss”, czyli pozaparlamentarną komisję śledcza Corona.

Założyli ją w celu zbadania wszystkich kwestii związanych z koronawirusem, takich jak dotkliwość wirusa oraz czy działania podjęte i niepodjęte przez rządy na całym świecie, są uzasadnione i nie powodują więcej szkody niż pożytku.

Grupa poprowadziła już wiele konferencji w Niemczech.

Na jednej z ostatnich dr Heiko Schöning, jeden z liderów organizacji, stwierdził, że mają wiele dowodów na to, iż Covid-19 jest światowym fałszerstwem.

Jednak nie mówił o tym, że sam wirus jest fałszywy, lecz po prostu, że nie jest bardziej niebezpieczny niż sezonowa grypa (lub równie niebezpieczny) i że nie ma uzasadnienia dla środków podejmowanych w celu jego zwalczania.

⇒ Czytaj także: 10 EKSPERTÓW O FAŁSZYWEJ PANICE ZWIĄZANEJ Z KORONAWIRUSEM

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.