COVIDOWY POGROM SZCZEPIONKOWY NA ŚWIECIE

Covidowy pogrom szczepionkowy trwa… W samej Hiszpanii zmarło 46 mieszkańców domów opieki zaledwie miesiąc od podania im szczepionki Pfizera. Podobne ogniska zgonów odnotowano na całym świecie.

Pogrom w Hiszpanii

Na początku roku hiszpańskie media informowały, że 46 mieszkańców domu opieki, którzy otrzymali pierwszą dawkę szczepionki firmy Pfizer BioNTech w trybie przyspieszonych szczepień przeciwko Covid-19 na początku stycznia, zmarło pod koniec tego samego miesiąca.

Po raz pierwszy personel zgłosił wybuch epidemii koronawirusa w domu opieki w prowincji Kadyks w Andaluzji w Hiszpanii 12 stycznia 2021 roku.

Epidemia zachorowań wybuchła w następstwie kampanii dystrybucji szczepionek.

Prywatny obiekt jest domem dla maksymalnie 145 mieszkańców.

4 lutego 2021 r. lokalne media poinformowały, że kolejnych 28 z 94 mieszkańców oraz 12 pracowników uzyskało pozytywny wynik testu na obecność Covid-19.

W innym domu opieki w tej samej południowo-zachodniej prowincji Hiszpanii, w Novo Sancti Petri, w Chiclani, zmarło 22 starszych mieszkańców, a 103 zostało zarażonych w wyniku kampanii koronawirusowych szczepień.

Ogniska choroby i zgony po szczepieniach

Podobne ogniska choroby i zgony po szczepieniach odnotowano na całym świecie, m.in.:

 • W Norwegii wkrótce po szczepieniu szczepionką Pfizera zmarło 29 starszych osób.
 • W jednym z domów opieki w Niemczech 13 zgonów po szczepieniach spośród 40 mieszkańców uznano za „tragiczny zbieg okoliczności”.
 • 10 zgonów u niemieckich pacjentów oddziału opieki paliatywnej w ciągu kilku godzin do maksymalnie czterech dni po szczepieniu przeciw Covid-19 uznano za „zbieg okoliczności”.
 • 22 z 72 mieszkańców domu opieki w Basingstoke w Anglii zmarło po szczepieniu przeciw koronawirusowi.
 • 24 seniorów w domu opieki w Syracuse w stanie Nowy Jork zmarło z powodu Covid-19 dnia 9 stycznia 2021 r., mimo że zostali zaszczepieni 22 grudnia 2020 r.
 • 10 przypadków Covid-19 zgłoszono 28 stycznia 2021 r. wśród seniorów, którzy otrzymali obie dawki szczepionki Pfizera w jednym domu opieki w Sztokholmie w Szwecji. Mieszkańcy zostali zaszczepieni 27 grudnia i ponownie 19 stycznia.
 • Liczba ofiar śmiertelnych „epidemii” Covid-19 na Gibraltarze wynosiła 16 osób, zanim 10 stycznia 2021 r. rozpoczęto kampanię szczepień przeciwko koronawirusowi. 10 dni później liczba zgonów wzrosła do 53 osób, a siedem dni później – do 70.
 • 4500 przypadków Covid-19 w Izraelu odnotowano u pacjentów po otrzymaniu jednej dawki szczepionki Pfizera, a 375 zaszczepionych pacjentów wymagało hospitalizacji.
 • Siedmiu dorosłych mieszkających w domu opieki w Saskatoon uzyskało pozytywny wynik testu na koronawirusa tydzień po szczepieniu mieszkańców w Sherbrooke Community Centre, podała CBC. W czasie szczepienia nie było żadnych pozytywnych przypadków choroby.
 • Siedmiu mieszkańców zakładu opieki długoterminowej w Montrealu uzyskało wynik pozytywny na obecność Covid-19 – w ciągu 28 dni od zaszczepienia szczepionką firmy Pfizer, co skłoniło prowincję Quebec do opóźnienia podania drugiej dawki preparatu Pfizer.
 • W domu opieki Abercorn w Szkocji, który rozpoczął szczepienia covidowe 14 grudnia 2020 r., był miejscem wybuchu epidemii wirusa 10 stycznia.
 • Wszyscy mieszkańcy domu opieki w Inverness w Szkocji zostali zaszczepieni przeciwko Covid-19 na początku stycznia, ale 17 podopiecznych zostało zarażonych wirusem po pierwszej dawce szczepionki.
 • Do 22.02.2021 r. liczba niepożądanych odczynów poszczepiennych w Polsce po szczepionce Covid-19 wynosi 2 614 przypadków.

Wszystkie te dane wskazują jednoznacznie, że szczepionka przeciw koronawirusowi NIE JEST bezpiecznym preparatem, a szkody, jakie wyrządza, są skrupulatnie ukrywane.

Wobec tego na całym świecie powinno dojść do natychmiastowej, niezależnej kontroli zgonów i niepożądanych odczynów po szczepieniach.

⇒ Czytaj także: „MUSIMY ZASZCZEPIĆ CAŁY ŚWIAT!” – APELUJE DR FAUCI

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.