CZEGO BOJĄ SIĘ GADZIE ISTOTY?

„Ciebie, Człowieka”

DLACZEGO?

Ponieważ jesteś Pierwotnym Światłem, masz Pierwotne Kody Światła. Zostałeś stworzony z bardzo lepszymi atrybutami podobnymi do Twojego Stwórcy, dlatego jesteś współtwórcą. Gad żywi się cierpieniem, niskimi emocjami lub ludzką gęstością.

Oparta na manipulacji różnymi środkami kontroli emocjonalnej, takimi jak telewizja, radio i muzyka, które generują strach, przemoc, smutek, płacz, nienawiść, wyższość, pożądanie itp.

Nie mogą już swobodnie składać ludzkich ofiar w celu wytworzenia Adrenochromu, który był dla nich ekstatyczną energią, nie tylko ze względu na składniki mineralne i witaminy.

Adrenochrom niesie energię 4d, czyli energię emocjonalną, która je odżywiała i czyniła silnymi, a jeśli chodzi o dzieci, które składali w ofierze, oszukując ludzi i pozyskując całą moc energii z szyszynki.

Kiedy stajesz się świadomy Swojego własnego Światła, tego kim naprawdę jesteś,  Gadzie Istoty tracą swoją ludzką formę, możesz zobaczyć je takimi, jakimi są i tracą swoją moc.

Nie sprawują już nad Tobą swojej mentalnej kontroli, ponieważ wróciłeś do stałego centrum Świadomości.

Osiąga się to poprzez wibrowanie w Bezwarunkowej Miłości, tej samej Częstotliwości Słońca i dlatego jesteś Istotą Wielowymiarową uzyskującą dostęp do Wyższych Wymiarów.

I jakby tego było mało, macie również Ciała Światła, Wyższe Fraktale Waszego fizycznego ciała, które wibrują w tej częstotliwości.

Reptylianie reptylians
Reptylianie reptylians

Co skutkuje w Tobie Merkabah, która czyni Cię wehikułem żywego Światła, z możliwością przekształcenia Twojego ciała, w co tylko zechcesz, ponieważ wibrują w Tobie żywioły: Ziemia, Woda, Ogień, Powietrze i Eter, stając się tym samym Wyższą Jaźnią.

A jeśli dodasz, że jesteś Współtwórcą, po prostu pomyśl o rybach lub bochenkach i zmaterializuj je na tej płaszczyźnie, tak jak zrobił to Jezus, Mistrz Świadomości Chrystusowej.

Możesz także naprawiać fizyczne ciała innych, tak jak On to zrobił, przez nałożenie rąk.

To jest 5d i 6d i możesz to osiągnąć tak, jak On przyszedł, aby powiedzieć ci, że możesz to zrobić i więcej, jak podróżowanie w czasie lub odległości w sekundach, poruszanie się w 4D.

W ten sposób dając Dar wszechobecności.

TO NIE JEST SCIENCE FICTION

Okłamali cię, ograniczając cię, modyfikując twoje DNA, obudź się, jesteś Wolną Istotą.

Zostałeś zmodyfikowany przez uśpienie swoich darów, ponieważ Reptilianie wiedzieli, z czym by się zmierzyli, gdybyś ewoluował, stając się świadomy tego, kim naprawdę jesteś.

Reptilianie są świadomi twojego cudownego sposobu, w jaki prawdziwy Ojciec / Matka stworzył cię od samego początku.

Od Ciebie zależy, czy się obudzisz i kontrolujesz swoje działania 3D, emocje 4D, myśli 5D, wolę 6D.

Reptilianie w rzeczywistości boją się Świadomego Człowieka.

Połącz się z sercem swojego wewnętrznego słońca i sercem planety Ziemia, a odzyskasz swoją wolność 🙂

⇒ Czytaj także: REPTILIANIE – GADZI OPRAWCY CZY MARIONETKI?

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.