MASOWE MANIPULACJE – NIE ŻYJESZ W ŚWIECIE, O KTÓRYM MYŚLISZ!

Masowe manipulacje są na porządku dziennym. Wszystko jest kontrolowane: medycyna, nauka, wybory, media, pieniądze, edukacja, wyszukiwarki, media społecznościowe… Nie żyjesz w świecie, o którym myślisz. Żyjesz w fikcji stworzonej przez system…

Każda „poważna” instytucja na świecie jest skorumpowana i politycznie zmanipulowana, by faworyzować wielki rząd i wielki biznes.

Pozostaje tylko tyrania i kłamstwa, niekończące się kłamstwa.

Media głównego nurtu są oczywistymi promotorami wszystkich wielkich kłamstw we wszystkich sektorach społeczeństwa, poparcia szczepionek i GMO w wyborach i polityce.

Sam rząd nie jest w stanie zrobić nic innego, jak tylko kłamać i całkowicie zepsuł całą dziedzinę rzetelnej nauki, opłacając odpowiednie badania.

Organizacje ochrony zdrowia są całkowicie skorumpowane, ponieważ działają jako pionierzy propagandy marketingowej dla Big Pharma.

Podobnie Google, Facebook i Twitter również są w to zamieszani, cenzurując posty i informacje, których nie chcą, aby ktokolwiek o nich usłyszał.

Sfałszowane, czyli jakie?

Kiedy mówimy, że „wszystko, co dostajemy od medialnej propagandy, jest sfałszowane”, to co to dokładnie znaczy?

Co oznacza słowo „sfałszowane”? Otóż chodzi wówczas o to, że:

  • Wszystkie „oficjalne źródła” są zobowiązane do ciągłego kłamstwa na każdy temat, tworzą iluzje, by umieścić wybrany temat w fikcji (od „terrorystów” do „dwutlenek węgla to trucizna, za którą my odpowiadamy”).

 

  • Wszystkie głosy zdrowego rozsądku i prawdy są uciszane. Tylko najbardziej szalone i irracjonalne pomysły mogą być rozpowszechniane przez dowolne media (w tym media społecznościowe). Odnosi się to również do wszystkich informacji, które próbują zatuszować naukowo potwierdzoną szkodliwość różnych rzeczy (fluor, GMO, glifosat, rtęć w stomatologii itp.).

 

  • Wszystkie ważne fakty są usuwane przez propagandę. Fakty nie mają miejsca w żadnej debacie, a ci, którzy powołują się na fakty, są uciszani (lub nawet zwolnieni z pracy, wydaleni ze szkół lub zaatakowani w sieciach społecznościowych).

 

  • Każda gałąź rządu na całym świecie jest uzbrojona w broń przeciwko ludziom i służy jako narzędzie do ataku na wrogów politycznych, którzy zagrażają status quo.
cenzura.jpg
foto.shutterstock.com
  • Cała nauka jest wypaczona przez absurdalne i motywowane politycznie wnioski na temat wszystkiego, co rząd chce wykorzystać do kontrolowania mas: szczepionki dla kobiet w ciąży, zmiany klimatu, GMO, fluor, szczepionki przeciw grypie, rolnictwo chemiczne, dwutlenek węgla i tak dalej.

 

  • Każdy wątek medyczny, każda nowa terapia, każde nowe odkrycie jest przejmowane przez globalne programy, aby nie dopuścić do tego, że medycyna uczyni ludzi zdrowszymi, bardziej czujnymi lub bardziej świadomymi tego, co się z nimi dzieje.

 

  • Wszystkie głosy prawdy są wyciszane, a następnie zastępowane przez pozbawione znaczenia, ośmieszające lub nieistotne argumenty.

 

  • Każdy prawdziwy raport, który zaprzecza oficjalnej stronie, historii lub stanowisku jest natychmiast cenzurowany.

 

  • Emocje są traktowane jako broń do manipulowania masami. Złość, gniew, nienawiść, strach, współczucie, smutek – medialna hipokryzja wystarczy, abyś uległ złudzeniom.

NIE daj się oszukiwać!

Jeśli cały ten tendencyjny system medialny, cenzura na Facebooku, manipulowanie wynikami wyszukiwania Google, polityczne intrygi i pokręcona „nauka” będą na nas wpływały, będą rządziły naszym umysłem, dojdzie do całkowitego poddaństwa społeczeństwa szalonemu reżimowi skorumpowanego systemu.

Żyjemy teraz w dwóch światach: połowa kraju jest zmęczona byciem oszukiwanym i dąży do przebudzenia swojej świadomości, a połowa tkwi w systemowej matni, ślepo wierzy w zapewnienia władzy i nie może się doczekać, aż zostanie wykorzystana przez gracza, który obsługuje wszystko.

NIE daj się oszukiwać!

Wyjdź z masowych manipulacji, otwórz oczy i zacznij zmieniać wspólnie świat na lepsze – dla siebie i przyszłych pokoleń.

⇒ Czytaj także: NOAM CHOMSKY O METODACH PROPAGANDY W XXI WIEKU

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=u-0GVoLRqew

https://www.youtube.com/watch?v=8KycimAZ_QM