DEKADA SZCZEPIONEK?! – UJAWNIONO PROGRAM SZCZEPIEŃ BILLA GATESA

Dekada szczepionek? Ludobójstwo? Depopulacja? Robert F Kennedy Jr. ujawnia program szczepień Billa Gatesa. A więc tym razem ciąg dalszy opowieści o tym wielkim „filantropie”.

Obiecując swój udział w wysokości 450 milionów dolarów w akcji o wartości 1,2 miliarda dolarów w celu wyeliminowania polio, Gates przejął kontrolę nad indyjską Narodową Grupą Doradczą ds. Szczepień (NTAGI), która nakazała do 50 dawek szczepionek przeciw polio poprzez narzucanie programów szczepień na dzieci przed ukończeniem pięciu lat (tabela 1 w oryginalnym artykule).

Indyjscy lekarze obwiniają kampanię Gatesa za śmiercionośną epidemię ostrego porażenia niedokrwiennego serca (NPAFP), która sparaliżowała 490 000 dzieci w latach 2000–2017. W 2017 r. Rząd Indii wycofał program szczepień Gatesa i wyrzucił ich z Indii.

W 2017 r. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) niechętnie przyznała, że globalna eksplozja polio dotyczy szczepu pochodzącego ze szczepionki!

Najbardziej przerażające epidemie w Kongo, Afganistanie i na Filipinach związane są ze szczepionkami.

W rzeczywistości do 2018 r. 70% globalnych przypadków polio pochodziło od szczepów szczepionkowych, a nie mutacji naturalnych. One wcześniej nie istniały!

CDC ma duży interes finansowy w rozpowszechnianiu nietestowanych szczepionek w społeczeństwie, a WHO jest jeszcze bardziej niż CDC pod kontrolą Big Pharmy.

Organizacja jest skorumpowana w niewyobrażalnym stopniu. „WHO jest marionetką przemysłu farmaceutycznego” – powiedział Robert F. Kennedy Jr.

Podczas kampanii MenAfriVac przeprowadzonej przez Gatesa w 2002 r. w Afryce Subsaharyjskiej, agenci Gatesa siłą zaszczepili tysiące afrykańskich dzieci przeciwko zapaleniu opon mózgowych.

Około 50 z 500 zaszczepionych dzieci zostało sparaliżowanych!

Gazety południowoafrykańskie pisały: „Jesteśmy świnkami morskimi dla producentów farmaceutyków”.

Były starszy ekonomista Nelsona Mandeli, profesor Patrick Bond, opisuje praktyki filantropijne Gatesa jako „bezwzględne i niemoralne”.

W 2010 r. Gates Foundation sfinansowała badanie 3. fazy eksperymentalnej szczepionki przeciwko malarii Glaxo Smith Kline (GSK), zabijając 151 afrykańskich niemowląt i powodując poważne działania niepożądane, w tym porażenie i drgawki gorączkowe u 1048 z 5949 dzieci!

W 2010 r. Gates przeznaczył 10 mld USD na WHO, mówiąc: „Musimy uczynić tą dekadę – dekadą szczepień”.

Miesiąc później Gates powiedział w Ted Talk, że nowe szczepionki „mogą zmniejszyć populację” (link do tego wystąpienia podałem w mojej książce – mój przyp.)

W 2014 r. Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy w Kenii oskarżyło WHO o chemiczną sterylizację milionów kobiet w Kenii kampanią szczepionkową przeciwko tężcowi.

Niezależne laboratoria znalazły czynnik powodujący sterylizację w każdej testowanej szczepionce.

WHO w końcu przyznało, że opracowuje szczepionki powodujące bezpłodność od ponad dekady.

Podobne oskarżenia napłynęły z Tanzanii, Nikaragui, Meksyku i Filipin!

W 2014 r. Gates Foundation sfinansowała testy eksperymentalnych szczepionek przeciw HPV, opracowanych przez GSK i Merck, na 23 000 młodych dziewcząt w odległych prowincjach Indii.

U około 1200 z nich wystąpiły ciężkie działania niepożądane, w tym zaburzenia autoimmunologiczne i zaburzenia płodności. Siedem zmarło.

W dochodzeniu rządu indyjskiego stwierdzono, że badacze finansowani przez Gatesów popełnili liczne naruszenia etyczne: wywieranie presji na dziewczęta z wiosek, zastraszanie rodziców, fałszowanie formularzy zgody i odmawianie opieki medycznej poszkodowanym dziewczynom.

Sprawa znajduje się obecnie w krajowym Sądzie Najwyższym.

Badanie z 2017 r. (Morgenson i in. 2017) wykazało, że popularna szczepionka DTP likwiduje więcej afrykańskich dzieci niż choroby, którym ma zapobiegać.

U dziewcząt szczepionych DTP stwierdzono 10-krotnie większą śmiertelność niż u tych, które nie otrzymały szczepionki.

WHO odmówiła wycofania zabójczej szczepionki, którą podaje się przymusowo dziesiątkom milionów afrykańskich dzieci rocznie.

Oprócz wykorzystania swojej filantropii do kontrolowania WHO, UNICEFu, GAVI i PATH, Gates finansuje prywatną firmę farmaceutyczną, która produkuje szczepionki, a ponadto przekazuje 50 milionów dolarów na 12 firm farmaceutycznych w celu przyspieszenia rozwoju szczepionki koronawirusowej.

W swoich ostatnich wystąpieniach w mediach Gates wydaje się pewny, że kryzys Covid-19 da mu teraz szansę narzucenia obowiązkowych programów szczepień amerykańskim dzieciom: https://childrenshealthdefense.org/…/gates-globalist-vacci…/

Pasuje tu cytat z mojej książki:  „to część programów depopulacji, które używają również skażonej żywności, zmniejszającej płodność ludzi. Czyżby teoria spiskowa? Przeczytaj, co poważna gazeta, „The New York Times”, pisała na ten temat już w 1969 r.: http://query.nytimes.com/gst/abstract.html…

Wtedy osoby zaangażowane w projekt depopulacji nie kryły się z tym i głosiły, że to po prostu konieczne.

Teraz otwarcie już się nie przechwalają, ale motywy działania nie zmieniły się.

Współcześni ludzie uważają, że idee eugeniki i ludobójstwa znalazły uznanie tylko wśród nazistów, ale na pewno nie wśród profesorów uniwersyteckich i doradców ds. nauki prezydenta USA (wyjaśnię termin eugenika – to selektywne rozmnażanie zwierząt, w tym ludzi, w celu ulepszenia gatunku).

Ci, którzy tak uważają, nie mają pojęcia, jak działa chociażby tzw. planowane rodzicielstwo w Stanach Zjednoczonych.

Amerykańska Liga Kontroli Urodzeń (American Birth Control League) została założona w 1921 r.

Wówczas w Brooklynie w Nowym Jorku została otwarta pierwsza klinika kontroli urodzeń Margaret Sanger, która była zwolenniczką eugeniki.

W 1942 r. organizacja ta stała się częścią Federacji Planowego Rodzicielstwa Ameryki (Planned Parenthood Federation of America).

Obecnie ich budżet wynosi ok. miliarda dolarów (które rozdzielają na 700 klinik).

Pozwala im to dokonywać ok. 300 000 aborcji rocznie, co stanowi „zaledwie” 3% misji tej organizacji.

A więc ich misja, jak łatwo obliczyć, to 10 milionów aborcji rocznie!

W 1996 r. instytucja ta rozpoczęła przyznawanie „Nagrody Margaret Sanger” liderom dążącym do „zdrowej reprodukcji”.

Niektórzy nagrodzeni (lub ich potomkowie) mają powiązania z producentami szczepionek i farmaceutyków, więc przewijają się na kartach mojej książki. Może to przypadek?

Są to m.in. John D. Rockefeller III i Hillary Clinton.

Ciekawi Cię, skąd organizacja ta bierze okrągły miliard dolarów rocznie na działalność?

Jedną trzecią dostaje od rządu amerykańskiego, a resztę od darczyńców.

Kto to taki ci darczyńcy?

Są to m.in. producenci toksycznej żywności, toksycznych farmaceutyków czy toksycznych kosmetyków, jak Coca-Cola, Pepsico., Pfitzer czy Johnson&Johnson.

Jednym z ważniejszych darczyńców jest Fundacja Billa i Melindy Gatesów, która funduje szczepionki dla dzieci w krajach Trzeciego Świata. Cóż za zbieg okoliczności… I tu kolejna bomba!

Otóż Bill Gates na jednej z konferencji TED (organizacji non-profit zajmującej się rozpowszechnianiem… wielkich idei!) powiedział: „dziś świat ma 6,8 miliardów ludzi i zmierza w kierunku 9 miliardów. Jeżeli teraz wykonamy kawał dobrej roboty, pracując nad nowymi szczepionkami, opieką medyczną, przedsięwzięciami w kierunku zdrowej reprodukcji, to możemy obniżyć tę liczbę o jakieś 10 lub 15%”.

Czyli – oblicz sam, to Ci wyjdzie – że możemy zabić lub zapobiec urodzeniu się nawet miliarda ludzi!

Gates jasno deklaruje, że szczepionki, „opieka medyczna” i aborcje stanowią realną i właściwą metodę redukcji populacji o miliard ludzi!!!

Ale zapewne nie chodziło mu o dowolnie wybranych ludzi.

Ponieważ działania Planned Parenthood są sponsorowane, więc jasne jest, że skierowane są do ubogiej, głównie czarnoskórej części populacji. Nie wierzysz? Obejrzyj wystąpienie Billa dostępne na stronie TED, wykład Innovating to Zero: https://www.ted.com/talks/bill_gates#t-260163 (od 4:45 min.)”

To jeden z wielu fragmentów, które poświęciłem Gatesom w książce. A oni zajmują się również rolnictwem.

Pisałem o tym, jak przebiegało wprowadzenie roślin GMO w Indiach – było głównie wspierane przez Fundację Gatesów i o tym, że „Fundacja kupiła pół miliona akcji koncernu Monsanto”. Nie trzeba komentować takiej „filantropii”.

WNIOSEK: NIE dajmy się zaszczepić, NIE pozwólmy wpędzać w choroby naszych dzieci, UŚWIADAMIAJMY polskie społeczeństwo.

Udostępniajcie, jak zawsze.

Źródło: Neo Jacek Safuta, Mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu [email protected]

♦ Zareklamuj światu swą działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj swoje ogłoszenie KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.