KOD UZDRAWIANIA – PROSTA I SKUTECZNA METODA SAMOLECZENIA

Kod Uzdrawiania jest prostą i skuteczną metodą samoleczenia oraz formą medycyny bazującej na naturze i technologiach energetycznych. Od momentu jej odkrycia w 2001 roku przez dr. Alexa Loyda stała się inspiracją dla milionów ludzi w USA i Niemczech. Za każdym razem, gdy korzystamy z Kodu Uzdrawiania, aktywujemy w sobie te wbudowane w nasze ciało funkcje fizyczne, które konsekwentnie usuwają główną przyczynę chorób z organizmu, czyli stres.

Dr Alex Loyd i jego sposób na zdrowie

Doktor Alex Loyd, zanim uzyskał doktorat z psychologii i medycyny nauropatycznej, przez dziesięć lat był pastorem.

Powodem tej reorientacji zawodowej była choroba jego żony Tracey, która cierpiała na ciężką depresję.

Po dwunastu latach daremnych światowych poszukiwań lekarstwa na tę chorobę, dr Loyd zwrócił się o pomoc do studium energii i fizyki kwantowej.

fizyka-kwantowa-kod-uzdrawiania.jpg
fot.123rf.com

Jak sam twierdzi, drogę tę wskazał mu Bóg, który wysłuchał jego codziennych modlitw.

Wiosną 2001 roku odkrył prosty fizyczny mechanizm, który usuwa z organizmu cały, mocno zakorzeniony stres, dociera do jego źródła, przyczyny.

Ku wielkiej niespodziance i radości metoda opracowana przez dr. Loyda spowodował szybki powrót Tracey do zdrowia.

Następne półtora roku doktor testował skuteczność tego mechanizmu u pacjentów szpitalnych, badając zmienność rytmu zatokowego, czyli mierząc poziom stresu w wegetatywnym układzie nerwowym.

Wyniki analiz były szokujące – w 86% wszystkich przypadków można było uwolnić chorego od stresu w ciągu 20 minut.

Na podstawie tego odkrycia dr Loyd założył firmę „Kody Uzdrawiania”, która propaguje naturalne metody leczenia oraz wykorzystanie fizyki kwantowej w uzyskaniu zdrowia fizycznego i emocjonalnego.

Wraz z doktorem Benem Johnsonem, który po tym, jak sam na sobie wypróbował metodę leczenia Kodami Uzdrawiania i wyleczył się ze stwardnienia zanikowego bocznego, rozpoczął stałą współpracę oraz napisał popularną na całym świecie książkę „Kod Uzdrawiania”.

Stres źródłem choroby

Ludzkie ciała mają na celu zachowanie optymalnego zdrowia. Niestety, nie zawsze jest tak dobrze, że nic nam nie dolega.

Dlatego też za każdym razem, gdy dotyka nas jakikolwiek problem ze zdrowiem, powinniśmy zadać sobie pytanie – „Jaki stres powoduje ten problem i jak go wyeliminować?”.

Nie od dziś wiadomo, że w jednym z głównych zabójców na świecie jest stres.

Większość fizycznych i psychicznych problemów zdrowotnych jest odpowiedzią na długotrwały stres fizjologiczny.

stres.jpg
fot.123rf.com

Amerykańskie Centra Kontroli i Prewencji Chorób szacują, że 80% wszystkich kosztów opieki zdrowotnej pochłaniają choroby związane ze stresem.

Dlatego też opracowana przez doktora Loyda metoda Kodów Uzdrawiania sprawia, że aktywują one w organizmie silne centra uzdrawiania, które mogą pozwolić ciału uzdrowić prawie wszystko.

Robią to poprzez usunięcie stresu z organizmu, co pozwala systemowi neuroimmunologicznemu uruchomić obecną w ciele metodę samoleczenia.

Fizyka kwantowa nowym sposobem na zdrowie

W swojej książce Lody i Johnson twierdzą, że Kody Uzdrawiania to „[…] system, który był w ciele od zawsze, ale został odkryty dopiero w 2001 roku”.

Dodają także, że „to nie akupunktura, mudry, czakry, joga, ani żadna z tych metod. To zupełnie nowe odkrycie”.

Idea systemu kodów uzdrawiania oparta jest na sposobie, w jaki Bóg stworzył świat.

Autorzy książki podkreślają, że już w Księdze Rodzaju czytamy, że Bóg stworzył wszystko. Stworzył energię.

Uruchomił prawa fizyki, w tym fizykę kwantową, sposób kodowania DNA naszych komórek, sposób poruszania się planet – dosłownie wszystko.

kod-uzdrawiania-fizyka-kwantowa.jpg
fot.123rf.com

Całe to stworzenie było bardzo dobre, dopóki grzech nie przyszedł na świat, a ludzkość nie została zepsuta w swej naturze.

Od narodzin ludzkie komórki organizmu przechowują informacje.

Ich pamięć z każdym rokiem naszego życia zapełnia się coraz bardziej.

Kumulują się w niej wszystkie negatywne myśli, odczucia, wspomnienia, przemyślenia, przeżycia, czyli tzw. problemy serca.

To właśnie ta pamięć komórkowa decyduje o tym, jak silnym i długotrwałym stresem zareagujemy na daną sytuację oraz czy dany stres wywoła chorobę.

Dlatego też dr Loyd postanowił skupić się na wymazywaniu zapisu pamięci komórkowej i oczyszczaniu organizmu z przyczyn i źródeł jego problemów, czyli usuwaniu korzeni stresu.

Kod Uzdrawiania jest systemem, który swych podstaw szuka w fizyce kwantowej.

W metodzie tej następuje zmiana energii o szkodliwej częstotliwości na energię o częstotliwości leczniczej, która uzdrawia emocjonalnie i fizycznie.

kody-uzdrawiania.jpg
fot.123rf.com

Kody Uzdrawiania rozpoznają i leczą nie tylko niszczące organizm wspomnienia komórkowe naładowane złymi wzorcami energii, ale także sięgają do fałszywych przekonań, czyli leczą problem u źródeł.

Dzięki temu reakcja stresowa organizmu znika, a powraca równowaga i pełna moc samoleczenia układu immunologicznego.

Kody Uzdrawiania – centralne miejsca organizmu

Rewolucyjność systemu Kodów Uzdrawiania opiera się na tym, że dochodzi do uzdrowienia wspomnień komórkowych na ich poziomie energetycznym.

Kluczem do ich oczyszczenia i uzdrowienia są tzw. ukryte na ciele bezpieczniki, centra uzdrawiania, które odpowiadają najważniejszym organom i komórkom organizmu:

  • Grzbiet nosa – punkt pomiędzy grzbietem nosa a punktem pomiędzy brwiami; związek przysadką mózgową i szyszynką.
  • Skronie – ok. 1,5 cm nad skronią i ok. 1,5 cm w kierunku tyłu głowy; związek z wyższymi funkcjami prawej i lewej półkuli oraz z podwzgórzem.
  • Szczęka – tylny, dolny róg kości szczękowej obu stron głowy; związek emocjonalnym mózgiem, ciałem migdałowatym, hipokampem, rdzeniem kręgowym oraz centralnym układem nerwowym.
  • Jabłko Adama – związek z rdzeniem kręgowym, centralnym układem nerwowym oraz tarczycą.

Wykonanie Kodów Uzdrawiania

W celu realizacji Kodów Uzdrawiania należy złączyć ze sobą czubki palców obu dłoni i niczym wiązki laserów kierować je w stronę jednego z czterech centrów uzdrawiania, zachowując około 3-5 cm odległość od ciała.

Na każdym centrum energetycznym zatrzymujemy się przez 30 sekund.

Opuszki palców skierowane w stronę odpowiednich punktów aktywują je i uwalniają ich leczniczą energię, która pozwala zlikwidować chorobę.

Sekwencję ruchów powtarzamy trzy razy, co zajmuje nam tylko 6 minut! W razie odczuwanej potrzeby, Kody Uzdrawiania można wykonywać dwa lub trzy razy dziennie.

Przed rozpoczęciem procesu samoleczenia i przystąpieniem do wykonywania sekwencji ruchów dr Loyd zawsze zaleca medytację lub modlitwę:

Modlę się z całego serca, aby wszystkie znane i nieznane negatywne obrazy, niezdrowe przekonania, destrukcyjne wspomnienia komórkowe, oraz wszystkie problemy fizyczne, związanie z … zostały rozpoznane, ujawnione i uzdrowione poprzez napełnienie mnie Światłem, Życiem i Miłością Boga. Modlę się również o to, aby skuteczność tego uzdrowienia wzrosła stokrotnie albo więcej.

Skutki tej modlitwy i metody można przekazać również drugiej osobie, a nawet wydarzeniu lub zwierzęciu.

Wówczas po wykonaniu zabiegu należy wypowiedzieć słowa: Pełne efekty tego uzdrowienia przekazuję w miłości do

Kody Uzdrawiania to doskonała technika samoleczenia nie tylko dla osób z dolegliwościami fizycznymi i psychicznymi, pragnących uzdrowienia, ale także dla tych, którzy potrzebują zmierzyć się ze swoimi słabościami, lękami z przeszłości, emocjonalnymi deformacjami lub po prostu chcą rozwinąć swoją samoświadomość.

Polecamy pełną lekturę rewelacyjnej książki „Kod Uzdrawiania”. Dostępna do kupienia TUTAJ i TUTAJ.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

P.S. Informacje przedstawione w artykule nie są pisane przez lekarza. Nie są one fachową opinią, ani poradą medyczną. Nie mogą zastąpić opinii i wiedzy pracownika służby zdrowia, np. lekarza. Wszelkie rady, które są na mojej stronie stosujesz wyłącznie na własną odpowiedzialność.