PROMIENIOWANIE Z KUCHENKI MIKROFALOWEJ ATAKUJE TWOJE SERCE!

Kuchenki mikrofalowe nie tylko niszczą wszelkie wartości odżywcze w pożywieniu, ale również mają wpływ na twoje serce. Typowe promieniowanie mikrofalowe o średniej częstotliwości 2,4 Ghz, które emitowane jest także przez router WiFi, wystarczy, by negatywnie działać na częstość akcji serca i zmienność jego rytmu. Po raz pierwszy oficjalnie potwierdzono to w przełomowych badaniach.

Jednoznaczny dowód

Dr Magda Havas

z Trent University już od pewnego czasu zajmowała się wpływem promieniowania mikrofalowego na żywność i zdrowie człowieka.

Według jej najnowszych ustaleń osoby wystawione na promieniowanie o częstotliwości 2,4 Ghz przez zaledwie 3 minuty mogą doświadczać poważnych reakcji w zakresie zmian rytmu serca.

Nazywa to elektrohiperowrażliwością (EHS) lub zespołem szybkiego starzenia się.

Reakcja ta obejmuje takie objawy jak kołatanie serca, niszczenie czerwonych krwinek oraz rozregulowanie pracy przywspółczulnego układu nerwowego.

mikrofalówka-serce.jpg
fot.123rf.com

Wiele osób w ciągu ostatnich lat twierdziło, że kuchenki mikrofalowe nie powodują żadnych bezpośrednich negatywnych skutków biologicznych, jednak dr Havas udokumentowała co innego:

To pierwsze badanie, które dokumentuje natychmiastowe i radykalne zmiany zarówno w częstości akcji serca, jak i zmienności rytmu serca spowodowane przez urządzenie, które generuje mikrofale niskich częstotliwości – tłumaczyła.

Doktor Havas ujawniła również, że kuchenki mikrofalowe mogą powodować wzrost poziomu cukru we krwi, co jest związane z cukrzycą.

Zwykle dzieje się tak, gdy ludzie stoją w odległości kilkunastu centymetrów od uruchomionej kuchenki i czekają na te ostatnie kilka sekund, aby zakończyć podgrzewanie jedzenia lub napoju.

Nazistowski wynalazek

Warto podkreślić, że kuchenka mikrofalowa to wynalazek, który stworzono podczas  II wojny światowej dla oddziałów żołnierskich, które dokonywały inwazji na Związek Radziecki.

Po wojnie zarówno Rosjanie, jak i Amerykanie zbadali „bezpieczeństwo” tychże urządzeń, po czym, gdy okazało się, jak bardzo są niebezpieczne, w Rosji zakazano ich używania.

Dlaczego nie zrobiono tego od razu na całym świecie?

Cóż… ktoś musi chorować i wspierać Big Pharmę, która jest po to, by później „ratować” nas ze skutków szkodliwego promieniowania, drogimi lekami, operacjami serca, chemioterapią i stymulatorami.

mikrofalówka-serce.jpg
foto.123rf.com

Dr Hans Ulrich Hertel był jednym z pierwszych naukowców zajmujących się badaniem wpływu mikrofal na krew i fizjologię człowieka.

On i jego eksperci doszli do wniosku, że mikrofale powodują negatywne skutki dla zdrowia, w tym mogą odpowiadać za wyższy poziom cholesterolu, zmniejszoną liczbę czerwonych krwinek, obniżone poziomy hemoglobiny i zmniejszoną liczbę leukocytów.

Czasami dodatkowe piętnaście minut w piekarniku może uratować ci życie, dlatego już dziś przestań korzystać z kuchenki mikrofalowej.

Miej świadomość, że używając jej, zyskujesz czas dzisiaj, ale przy tym skracasz sobie życie w dłuższej perspektywie, psując jedzenie i krew oraz zakłócając pracę serca i mózgu.

Nie pozwól się zniszczyć! Sklep z odpromiennikami: www.odpromienniki.com

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.