LEKARZE W STUTTGARCIE PROTESTUJĄ PRZECIWKO TECHNOLOGII 5G

Lekarze w liczbie 25 osób z całej Badenii-Wirtembergii w białych fartuchach lekarskich przemaszerowali z transparentem o szerokości 3 metrów pod biuro premiera Winfrieda Kretschmanna w Stuttgarcie. Tam przekazali list otwarty zatytułowany „Lekarze ostrzegają przed technologią mobilną 5G”. Rozwinęła się gorąca dyskusja na temat odpowiedzialności rządu stanowego za zdrowie obywateli.

Protest w Stuttgarcie

70 lekarzy z Badenii-Wirtembergii podpisało list otwarty do premiera Kretschmanna.

Lekarze odnoszą się do elektrowrażliwości – choroby, która według badań dotyczy już od 5 do 10 proc. populacji i jest spowodowana promieniowaniem mobilnym i WLAN.

Ponadto w liście zacytowano kilka istotnych badań wewnętrznych dotyczących działania rakotwórczego nowoczesnych technologii.

Z tym listem grupa 25 przedstawicieli środowiska lekarskiego w Stuttgarcie udała się 23.10.2019 r. pod biuro premiera.

Lekarze domagają się od Kretschmanna zminimalizowania narażenia na pola elektromagnetyczne i wycofania opcji rozpowszechniania technologii 5G.

Pacjenci reagują na elektrosmog

Dlaczego lekarze ostrzegają premiera przed wprowadzeniem 5G?

„Mamy w naszej praktyce coraz więcej pacjentów, którzy reagują nadwrażliwością na elektrosmog” – powiedział Jörg Schmid, specjalista od psychiatrii i psychoterapii w Stuttgarcie.

Dane kliniczne, które dowodziły tym zmianom, obejmowały ból głowy, szum w uszach, trudności z koncentracją oraz arytmię serca.

Dr med. Cornelia Mästle, inicjatorka napisania otwartego listu lekarzy uważa, że Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) nazywa promieniowanie telefonów komórkowych od 2011 roku „potencjalnie rakotwórczym”.

Oznacza to, że sprzyja ono wzrostowi guzów nowotworowych, więc władza nie powinna tutaj zamykać oczu i uszu przed uzasadnionymi obawami lekarzy.

Inna inicjatorka tej akcji, dr med. Susanne Richter podkreślała, że badania na temat szkodliwego wpływu na płodność u mężczyzn noszących smartfon w kieszeniach spodni i nadwrażliwości elektromagnetycznej (EHS) muszą znaleźć się na stole w Ministerstwie Stanu.

Wszyscy lekarze popierający list zgodnie uważają, że zdrowie ludności musi być na pierwszym miejscu, a premier Kretschmann musi szczegółowo zająć się tą kwestią, zamiast grać w drużynie branży telefonii komórkowej.

Przedstawiciele służby medycznej zaznaczają, że ludzkości nie jest potrzebne unowocześnienie, a raczej moratorium na komunikację mobilną 5G i wprowadzenie szkół wolnych od sieci WLAN.

Tymczasem biuro premiera ignoruje ostrzeżenia 70 lekarzy, broniąc się twierdzeniem, że możliwości wyboru kraju w tej kwestii są ograniczone, zwłaszcza że spełnione są wymagania dotyczące wprowadzenia sieci 5G w Niemczech.

Nie pozwól się zniszczyć! Sklep z odpromiennikami: www.odpromienniki.com

⇒ Czytaj także: TYSIĄCE PROTESTUJĄCYCH PRZECIWKO WDROŻENIU 5G W SZWAJCARII

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=YtSNyg3Rm4k