NAUKOWIEC Z FIRMY FARMACEUTYCZNEJ WYJAŚNIA, DLACZEGO NIE SZCZEPI SWOICH DZIECI – Odkrywamy Zakryte
NAUKOWIEC Z FIRMY FARMACEUTYCZNEJ WYJAŚNIA, DLACZEGO NIE SZCZEPI SWOICH DZIECI

Naukowiec Jorge Araujo, który pracował w firmie farmaceutycznej Merck jako główny nadzorca nad sterylnością i jakością szczepionek, pojawił się w programie HighWire, którego prowadzącym jest Del Bigtree, producent filmu VAXXED. Podczas nagrania wyjaśnił m.in. dlaczego nie szczepi i nigdy nie zdecydowałby się na szczepienie swoich dzieci.

Decyzja – NIE szczepię

Żona Araujo jest pielęgniarką, wiec nigdy do głowy nie przyszło im kwestionowanie wiedzy naukowej o szczepionkach.

To jednak zmieniło się, kiedy spodziewali się pierwszego dziecka.

Żona Araujo zaczęła zadawać mu pytania dotyczące szczepionek, ich skuteczności i bezpieczeństwa.

Jorge-Araujo.jpg

Gdy naukowiec zaczął dociekać w swojej firmie i poszukiwać wyjaśnień, odpowiedzi nie było.

Dochodzenie, które przeprowadził, pokazało mu, że solidne badania naukowe i kontrola jakości obecne w regularnym wytwarzaniu leków nie wydają się respektowane w procesie produkcji szczepionek.

Dlatego też zarówno on, jak i jego żona postanowili nie szczepić swoich dzieci, a dziś wszystkie cieszą się bardzo dobrym zdrowiem.

Poparcie innych

Araujo twierdzi, że nie jest sam w swoim sceptycyzmie dotyczącym braku solidnych dowodów naukowych i kontroli jakości produkcji szczepionek oraz że inni znani mu naukowcy, którzy pracowali dla Merck, jednego z największych przedsiębiorstw farmaceutycznych i chemicznych produkujących szczepionki, decydują się również nie szczepić swoich dzieci.

Jorge Araujo przyjaźni się z Nico LaHood, prokuratorem okręgowym w San Antonio w Teksasie, który również udzielił wywiadu w programie HighWire.

Nico-LaHood.jpg

LaHood i jego żona mają jedno dziecko z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Podczas wywiadu udzielonego ekipie filmowej VAXXED w 2016 roku, prokurator stwierdził, że wziął udział w nagraniach, ponieważ od dawna zbiera dowody, dane empiryczne i śmiało może powiedzieć, że szczepionki mogą powodować autyzm.

Wcześniej jednak ani on, ani jego żona nigdy nie wątpili w to, co mówią lekarze i inni o szczepionkach, i jak większość uważali je za rutynowe procedury.

Kiedy ich pierwsze dziecko, córka, zostało zaszczepione, rozwinęła się ciężka wysypka skórna.

Lekarze nie powiązali tego ze szczepieniami, nigdy nie powiedziano im, że ten rodzaj reakcji skórnej jest określany jako efekt uboczny niektórych szczepionek.

Kiedy ich drugie dziecko, syn, który był bardzo czujnym i rozmownym dzieckiem, zanim otrzymał szczepionki w wieku 18 miesięcy, ciężko zachorował, domyślali się, że objawy te mogą mieć związek ze szczepieniem.

Przestał mówić, utrzymywać kontakt wzrokowy i unikać kontaktu z innymi.

Ostatecznie u chłopca zdiagnozowano autyzm.

Kiedy LaHood dotarł do informacji od byłych naukowców z firmy farmaceutycznej Merck, którzy postanowili NIE szczepić swoich dzieci, biorąc pod uwagę informacje, które znają na temat niebezpieczeństw związanych ze szczepionkami i ich składnikami, był już przekonany, co jest przyczyną choroby jego syna.

Następnie odkrył, że doświadczenie jego rodziny nie jest odosobnione i dotyczy również tysięcy innych rodzin w całym kraju.

Oczywiście prawo USA daje całkowity immunitet prawny firmom farmaceutycznym i chroni ich interesy, nie bacząc na obrażenia lub śmierć niewinnych dzieci.

⇒ Czytaj także: ZASZCZEPIENI 2 – FILM, KTÓRY JEST UKRYWANY PRZED ŚWIATEM

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=C4lZdy7L1wY