UCZNIOWIE W MASSACHUSETTS NIE PÓJDĄ DO SZKÓŁ BEZ SZCZEPIONKI PRZECIW GRYPIE

Uczniowie w Massachusetts muszą się zmierzyć z kolejnymi ograniczeniami. Tym razem przedstawiciele stanowego zespołu ds. zdrowia publicznego ogłosili, że bez szczepionki przeciw grypie, uczeń nie może trafić do szkoły. Nowy wymóg dotyczący szczepień jest tłumaczony jako krok w kierunku ograniczenia chorób związanych z grypą i ogólnego wpływu chorób układu oddechowego podczas „pandemii” Covid-19.

Nowy wymóg dotyczący szczepień przeciw grypie wprowadzono dla wszystkich nowych uczniów przyjeżdżający między 1 stycznia a 31 marca, którzy chcą rozpocząć naukę w szkołach w stanie Massachusetts.

Wspólnota Massachusetts orzekła zgodnie, że wszyscy uczniowie w wieku od sześciu miesięcy do 30 lat, którzy uczęszczają do żłobków, przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz szkół wyższych i uniwersytetów w Massachusetts, będą musieli  zaszczepić się przeciw grypie do 31 grudnia na sezon grypowy 2020-2021, chyba że mają zwolnienie medyczne lub religijne.

Ze szczepień zwolnieni są również uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy uczą się tylko w domu oraz studenci szkół wyższych, którzy przebywają całkowicie poza kampusem, nigdy nie odwiedzają go osobiście i uczęszczają wyłącznie na zajęcia online.

Ci, którzy choć raz mają wziąć udział w jakichkolwiek zajęciach lub mogą przebywać na terenie kampusu, również muszą zostać zaszczepieni.

Wielu rodziców jest przeciwnych nowemu przepisowi, inni są za nim, ale bez nich dziecko nie ma wstępu do szkoły od 1 stycznia.

Nowi uczniowie muszą otrzymać dawkę szczepionki na bieżący sezon grypowy przed rozpoczęciem nauki.

W zależności od wieku dziecka i historii szczepień przeciw grypie może być zalecona druga dawka szczepionki przeciw grypie w tym samym sezonie, ale ona nie jest wymagana przy powrocie do szkoły.

Nowy przepis jest dodatkiem do istniejących wymagań dotyczących szczepień dla wszystkich osób uczęszczających do żłobków, przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz szkół wyższych i uniwersytetów w Massachusetts.

Jest to także realizacja planu światowych „elit” i pokaz tego, o czym mówimy od dawna – najpierw bez maseczki nie zrobisz zakupów, a na końcu bez wszczepionego chipa nie będziesz mógł wyjść z domu.

⇒ Czytaj także: W TYCH SUPERMARKETACH ODMAWIAJĄ OBSŁUGI KLIENTÓW BEZ MASECZKI

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.