OCHRONA PSYCHOENERGETYCZNA PRZED ZŁYMI ENERGIAMI

Ochrona psychoenergetyczna, zwana też samoobroną psychiczną i duchową często jest lekceważona. Tymczasem codziennie spotykamy się z niskimi energiami, tzw. wampirami energetycznymi, istotami lub duchami mocno przywiązanymi do ziemi, złymi istotami i przedmiotami, które ciągną od nas energię. Jak i przed kim lub czym się chronić? Zapraszamy do lektury.

Ochrona, ale przed kim lub przed czym?

Ci, którzy wierzą w moc ochrony psychoenergetycznej, sugerują, że jest ona potrzebna przed trzema głównymi potencjalnymi czynnikami zagrożenia zdrowia psychicznego:

Ochrona psychoenergetyczna przed bytami negatywnymi  – negatywne istoty w tym kontekście mogą oznaczać demony, negatywne żywioły lub ciemne siły innego rodzaju. Warto jednak zauważyć, że koncepcja mrocznych istot zależy od twojej własnej wiary religijnej (lub jej braku). Dla tych, którzy nie wyznają żadnego dogmatu religijnego, strach przed demonami i ciemnymi istotami jest znacznie mniej wyraźny.

♦ Ochrona przed złymi duchami – niektórzy uważają, że złe lub negatywne duchy zmarłych ludzi mogą wpływać na ciebie, przeszkadzać lub krzywdzić. Teoria polega na tym, że jeśli ktoś wyrządził zło na ziemi, nadal czyni to w wymiarach duchowych.

♦ Ochrona przed negatywnymi wpływami życia  – trzeci rodzaj ochrony to ochrona przed negatywnymi myślami, życzeniami i aurą żyjących ludzi wokół ciebie.

Niskie, negatywne energie mogą na nas wpływać w zasadzie wszędzie.

ochrona-psychoenergetyczna.jpg
foto.shutterstock.com

Oczywistymi miejscami, w których można znaleźć tego rodzaju przywiązania, są sklepy z antykami, cmentarze, zakłady pogrzebowe, szpitale lub inne miejsca związane z intensywnymi emocjami, lub bolesnymi doświadczeniami.

Nie tak oczywiste miejsca to np. centrum handlowe (pomyśl o centrum handlowym w okresie świątecznym, kiedy ludzie są zestresowani i rzucają się w wir zakupów) lub gabinet dentystyczny, gdzie ludzie przeżywają strach.

Złe duchy mogą przyczepiać się do przedmiotów, dlatego sklepy z antykami są częstymi miejscami emanującymi niską energią.

Energia ta może przenosić się z obiektu na osobę, która nosi lub zakupi dany przedmiot.

Warto pamiętać, że duchy te nie przejmują ciała, ale mogą wpływać na to, jak się czujemy.

Oznaki złączenia energetycznego

Kiedy jakiś byt, duch lub inna istota / przedmiot o niskiej energii złączy się z nami energetycznie, najczęściej dokucza nam co najmniej jeden z poniższych objawów:

  • bóle lub zawroty głowy;
  • zmęczenie i / lub nudności;
  • depresja lub obniżenie nastroju;
  • bezpodstawne uczucie gniewu lub innych silnych emocji;
  • nagłe bóle lub nerwobóle w różnych miejscach ciała;
  • uzależnienia;
  • podatność na wypadki;
  • trudności z pamięcią lub koncentracją;
  • poczucie, jakby „ostatnio nie było się sobą”.

Oczywiście, jeżeli te objawy występują nadal po wykluczeniu ich potencjalnych przyczyn fizycznych lub psychicznych, należy jak najszybciej zadbać o odsunięcie od siebie tych złych energii i ochronę na przyszłość.

Ochrona psychoenergetyczna

Kiedy już wiesz, że coś osłabia twoją energię, zadbaj o ochronę.

Niektórzy dokonują tego przez krótką modlitwę, np. wezwij Archanioła Michała, który jest aniołem siły i ochrony i poproś go, aby usunął wszelkie niższe energie lub wezwij Archanioła Rafała, aby usunął niską energię, która może blokować trzecie oko.

Wielu osób usuwa złe energie poprzez wizualizację, na przykład wizualizując wokół siebie czystą białą bańkę światła, przez którą nie może przeniknąć nic złego.

Możesz również skorzystać z różdżki z marokańskiego selenitu (kamienia księżycowego), aby oczyścić aurę i usunąć przywiązania lub toksyczne zanieczyszczenia z pola aury.

Selenit można również umieścić w rogach domu, by spełniał funkcję opaski ochronnej przed wniknięciem do niego złych energii.

selenit.jpg
foto.shutterstock.com

Do oczyszczania przydadzą się także zioła i dawna metoda ich smużenia.

Dym przechwytuje cząsteczki niskiej energii z naszego ciała lub w przestrzeniach mieszkalnych oraz w trudno dostępnych miejscach, a następnie usuwa je i przenosi do nieba, aby je tam rozproszyć.

Najpopularniejsze rośliny do smużenia i usuwania negatywnej energii to biała szałwia, lawenda, rozmaryn, korzeń waleriany i inne aromatyczne rośliny lub drzewa, takie jak cydr, sosna, palo santo i kopal.

Warto również wykorzystać moc oczyszczającej kąpieli w wannie z dodatkiem garści soli morskiej i łyżeczki sody oczyszczonej.

Sól morska jest naturalnym detoksykantem i pochłaniaczem, a dzięki właściwościom higroskopijnym oczyszcza skórę i środowisko z negatywnych energii.

Wystarczy pozostać w takiej kąpieli przez dwadzieścia minut.

Jeśli czujesz wokół siebie silne złe energie, weź kąpiel z siarką, a przypadku cięższych przywiązań lub ataków psychicznych dodaj sześć kropli amoniaku do wody.

Technika kuli lustrzanej

Gdy pozbędziesz się wszystkich toksycznych przywiązań, można zastosować osłonę, aby zapobiec tworzeniu się kolejnych.

Poniższa technika kuli lustrzanej jest jednym z najlepszych sposobów na osłonienie się przed negatywnymi energiami różnych bytów, tzw. złym okiem i wampirami energetycznymi.

Wyobraź sobie kulę światła w swoim ciele, położoną w centrum serca między piersiami.

Wyobraź sobie, że świeci energią Boskiego Światła.

Następnie pomyśl o miłości i energii świetlnej z Niebiańskiego Źródła.

Niech twoja kula zaświeci piękną połączoną energią Boskiego Światła z centrum serca i energii Niebiańskiego Źródła.

Gdy kula jest wypełniona tą energią, wyobraź sobie, że tworzy się wokół niej cienka lustrzana skorupa.

Ta skorupa odbije od niej wszystkie niższe energie.

Wyobraź sobie, że ta lustrzana kula rośnie i rośnie, a gdy przechodzi przez ciało i wokół niego, usuwa wszelkie toksyczne zanieczyszczenia.

Wizualizuj sobie rosnącą kulę, aż całkowicie otoczy twoje ciało, tworząc wokół niego ochronną skorupkę.

Nic nie może przejść przez tę lustrzaną kulę oprócz miłości i światła.

Taka ochrona psychoenergetyczna powinna stać się twoim codziennym, porannym rytuałem, ponieważ dzięki niej będziesz chroniony każdego dnia przed energetycznymi atakami, które zakłócają jakość życia.

Skuteczna pomoc psychologiczna kliknij TUTAJ

⇒ Czytaj także: TRZY POTĘŻNE TECHNIKI WZMACNIANIA AURY

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=o1I3PGy3YPc

https://www.youtube.com/watch?v=d1Sn8zwlM6I