TRZY POTĘŻNE TECHNIKI WZMACNIANIA AURY

Aura otacza ludzkie ciało, dlatego musi być oczyszczana, zrównoważona i zadbana, jak każdy inny narząd lub system niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Aura działa jak sieć odbierająca i przekazująca subtelne energie, dlatego każde jej osłabienie naraża nas na utratę życiodajnej energii. Czas więc wzmocnić aurę, a do tego przysłużą się trzy potężne techniki, przywracające jej stan pełnej i zdrowej spójności.

Rola aury w codziennym życiu

Aura to nasza druga skóra, która jest granicą między osobistym systemem energetycznym a energią otaczającego nas środowiska.

Ludzkie pole aury jest rozproszone wokół ciała niczym jajowaty, kulisty kokon energii.

wzmacnianie-aury.jpg
Aura foto.depositphotos.com

Kiedy czujemy się zdrowi, pewni siebie, spokojni i uziemieni, nasza aura jest czysta i zdrowa.

Zdrowa aura to pozytywne pole ochronne składające się z jasnych kolorów, silnych wibracji, czystych tonów i pełnego, gładkiego kokonu w kształcie jajka.

Kiedy jesteśmy chorzy, przygnębieni, smutni lub niepewni siebie, nasza aura wymaga oczyszczenia i znajduje się bliżej ciała.

Jej kolory są najprawdopodobniej mętne i ciemne.

Częstotliwość jest powolna i nieregularna, a kształt może być nierówny i poprzerywany.

Wszystko to wskazuje, że aura potrzebuje uzdrowienia i nie służy jako pozytywne pole ochronne między nami a energią innych i naszego otoczenia.

Co osłabia naszą aurę?

Niezabezpieczona aura może być przyczyną chorób i depresji, szczególnie u bardzo wrażliwych ludzi.

Bez naturalnego systemu filtrującego o pozytywnym polu ochronnym otaczającym nasze ciało, stajemy się otwarci na wpływy środowiska.

W tym przypadku naszą aurę osłabiają nie tylko toksyczne osoby, które spotykamy na swojej drodze, ale także niezdrowe nawyki, które często codziennie praktykujemy.

aura-toksyczni-ludzie.jpg
Toksyczni ludzie foto.depositphotos.com

Wśród najczęstszych negatywnych działań osłabiających aurę wymienia się: niezdrową dietę, nadużywanie alkoholu, narkotyków lub tytoniu, kontakt z urządzeniami elektrycznymi (np. radio, telewizor, komputer), brak świeżego powietrza, niewystarczającą ilość snu, brak chwili na relaks, przygnębiające myśli oraz życie w ciągłym stresie.

Aby wzmocnić swoją aurę i nie dopuścić do negatywnego działania na nią środowiska, warto nauczyć się stosowania trzech technik, które stanowią potężną broń w ochronie aury.

Technika nr 1 – kontrola swojej energii

Jeśli podczas rozmowy z kimś czujesz upływ energii, a tuż po niej odczuwasz pustkę w swoim ciele, prawdopodobnie masz do czynienia z tzw. wampirem energetycznym, który kradnie energię twojej aury.

W wielu przypadkach ci ludzie wykorzystują energię innych do uzupełniania własnych jej braków.

Jeśli słyszysz, że ktoś czuje się lepiej po rozmowie z tobą, to często dzieje się tak dlatego, że „nakarmił” się on energią twojej silniejszej aury.

Dlatego ważne jest posiadanie całkowitej kontroli nad własną energią, aby powstrzymać innych przez zatapianiem się w naszej aurze.

W tym celu musimy zamknąć obwód energii w naszym polu aury.

Jak tego dokonać?

Kiedy rozmawiasz z kimś, kto często wysysa twoją energię, krzyżuj kostki nóg, palców, zbliżaj ręce do siebie, dotykaj kciuków i palców dłoni.

Spowoduje to utworzenie obwodu zamkniętego, a energia będzie płynąć w tobie i wokół ciebie, ale nie przedostanie się na innych.

Technika nr 2 – oddechowe doładowanie

Oddech jest niezbędny do ożywienia zapasów energii i wzmocnienia aury.

Jedną z głównych przyczyn słabości aury, o której wspomnieliśmy wcześniej, jest brak świeżego powietrza.

Równie ważny jest prawidłowy oddech.

Oddychanie przez nos nie tylko ogrzewa powietrze, zanim dostanie się ono do płuc, zmniejszając ryzyko zapalenia narządów oddechowych, ale także „filtruje” powietrze wchodzące do organizmu.

Nozdrza chwytają i usuwają wiele zanieczyszczeń,

Nauka prawidłowego oddychania pobudza i doładowuje aurę oraz równoważy energię całego ciała.

Jak wykonać oddechowe doładowanie?

Połóż dłoń dominującej ręki na nosie tak, aby kciuk pozostawał po jednej jego stronie, a reszta palców po drugiej.

Zamknij usta i zrelaksuj się.

Użyj kciuka, aby zamknąć nozdrza po tej samej stronie twarzy (kciuk u prawej ręki – prawe nozdrze) i policz do 4.

Następnie zamknij drugie nozdrze pozostałymi palcami (oba nozdrza pozostają zamknięte) i policz do 16.

Po zakończeniu uwolnij nozdrze trzymane kciukiem (drugie wciąż pozostaje zamknięte przez pozostałe palce) i powoli wydmuchuj powietrze nosem, licząc do 8.

Teraz przytrzymując nozdrza raz kciukiem, raz palcami oddychaj naprzemiennie raz jednym, raz drugim nozdrzem, wykonując w sumie pięć pełnych oddechów (wdech i wydech).

Technika nr 3 – oczyszczający wir

Technika oczyszczającego wiru jest potężną wizualizacją, która doskonale oczyszcza wszelkie pozostałości negatywnej energii nagromadzonej w ciągu dnia oraz wzmacnia osłabioną nimi aurę.

Znajdź wygodną, ​​siedzącą pozycję.

Zamknij oczy i wizualizuj ok. 20 cm nad swoją głową mały wir krystalicznie czystego, białego ognia.

Następnie wyobraź sobie, że lejowaty koniec tego wiru wchodzi do twojej głowy przez czakrę korony i przechodzi przez całe ciało.

Wir powinien obracać się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a gdy dotknie twojej aury, powinieneś zobaczyć, jak zostaje wessany i spalony.

Oczyszczający wir zabiera coraz więcej negatywnych energii z twojego wnętrza, aż ostatecznie przechodzi przez stopy i zostaje pochłonięty przez ziemię.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=TdiL2E9dy3w