Strona główna LUDZIE I SPOŁECZEŃSTWO ODRZUĆ WIELKIE KŁAMSTWO!

ODRZUĆ WIELKIE KŁAMSTWO!

Dzisiaj na początku kilka słów prawdy o super psychopacie Elonie Musku, tym który firmuje ustawienie na najniższej orbicie geostacjonarnej Ziemi 42 000 satelitów StarLink.  Projekt Muska chce szczelnie odgrodzić ludzkość od naszego Stwórcy i od Kosmosu.

Nie ulega wątpliwości, że rządzące “elity” chcą ludzkość przykuć do Ziemi, przywiązać nas do niej, trzymać nas w kłamstwie i niewiedzy, jakie gwarantują im władzę nad rodzajem ludzkim.

Nie trzeba jakieś wyrafinowanej inteligencji, by dostrzec, że człowiek zupełnie różni się od znanych nam istot żyjących.

Przede wszystkim mężczyzna, a przez dłuższy czas także kobieta, są non stop zdolni do prokreacji. U ludzi nie występują okresowe „sezony” godowe, jesteśmy w zasadzie cały czas gotowi do współżycia seksualnego.

Jakie płyną z tego wnioski?

Najważniejszy, stwórca stworzył człowieka tak, by się mnożył, by populacja ludzka szybko rosła. Tu dochodzimy do sedna tego artykułu, nasz wszechświat został stworzony po to, byśmy go zasiedlili.

W tej sytuacji to, co robią obecnie rządzący psychopaci, jest aktem przeciwko stworzeniu.

Dlaczego wektor działania elit ukierunkowany jest na depopulację, a nie na ekspansję człowieka w stworzonym dla nas wszechświecie?

Dlatego, że aby pokonać granice kosmosu musimy użyć technologii, które zaprzeczają temu wszystkiemu, czego nas uczono o powstaniu naszego świata , o zasadach jego funkcjonowania, o życiu.

Wyszłoby szybko na jaw, że byliśmy od stuleci przez te zbrodnicze i chciwe “elity” bezczelnie okłamywani. Niechybnie doprowadziłoby to do upadku tej władzy, a nas uczyniło w końcu wolnymi.

Dowiedzielibyśmy się wtedy, że wszystko, co nam jest potrzebne do życia, dostaliśmy od stwórcy w darze : energię, jedzenie, wodę, że możemy z nich czerpać za darmo, nie niszcząc naszego ekosystemu, środowiska, w którym żyjemy, zasobów planety.

Obecna “elita” stanęła pomiędzy nami i tym, co ofiarował nam stwórca, zawłaszczyła to, co nam się należy jako rodzajowi ludzkiemu i steruje nami przez redystrybucję tego, co jest pierwotnie nasze.

To nie “elita” stworzyła technologie, ona je przejęła, zbudowała system edukacji po to, by ukraść ludzki geniusz.

Do tego potrzebne było zmaterializowanie naszego życia, upowszechnienie kultu pieniądza i rozpowszechnienie strachu, ideologii, agresywnej religii.

Nasza cywilizacja, tak jak kilka poprzednich zboczyła z drogi, zabłądziliśmy, a raczej zostaliśmy cynicznie oszukani, zaprowadzeni na manowce.

Uczymy się w szkołach, że początkiem wszystkiego był wielki wybuch, a wszystko, co potem się stało to efekty uboczne, wstrząsy wtórne i odpryski tego wybuchu, że w historii wszechświata uwolniona została tylko raz wielka energia, która gaśnie, że wszechświat się rozszerza w kuli o promieniu 30 mld lat świetlnych, że pełny jest czarnych dziur, a czasoprzestrzeń w nim jest zakrzywiona.

TO JEST WIELKIE KŁAMSTWO!

Do stworzenia potrzeba trzech rzeczy: wielkiej energii, pierwotnego budulca, czyli cząstek elementarnych i tego najważniejszego, o czym szkolnictwo w ogóle nie wspomina-INFORMACJI.

Istnienie informacji, przepisu na budowę wszystkiego w naszym wszechświecie jest niezaprzeczalnym dowodem na istnienie STWÓRCY, siły zdolnej zaprojektować ten cudowny wszechświat.

W naszym wszechświecie procesy kreowania trwają nieustannie, co rusz dochodzi do kolejnych wybuchów, z których wyłaniają się kwazary, uwalniana jest energia, która oddziałuje na wszechświat, bo wszystko jest ze sobą powiązane.

Być może jest to proces cykliczny, precyzyjny jak w zegarku na ręku, w naszym powtarza się co 676 naszych lat, co prowadzi do resetu życia na naszej planecie.

“Elity” kupowały na wyścigi schrony, przekonamy się w roku 2022 lub 2023 czy taki zegar rzeczywiście istnieje.

To galaktyki nieustannie tworzą galaktyki, to podstawowa forma wtórnego tworzenia w naszym wszechświecie, materialnym i ożywionym-RODZICIELSTWO.

Galaktyki rodzą kwazary, które wyrzucają siłą obrotu na obrzeża galaktyki. Kwazary to skupiska nowej materii.

W kierunku kwazarów, z jądra galaktyk, emitowane jest silne promieniowanie rentgenowskie i fale radiowe, które skupiają się w kwazarze jak w soczewce.

Falowanie to jest nośnikiem informacji, która przetwarza pierwotną materię w znany nam wszechświat. W ten sposób kwazar przekształca się w młodą galaktykę.

Wszystko, co powstało w wyniku tego procesu, każda żywa istota, nieożywiona materia ma pole informacji. Naszym organizmem steruje właśnie takie pole, nazywane w fizyce kwantowej polem torsyjnym (wirowym torsion).

Medycyna Rockefellerowska jest wynaturzeniem. Uświadomiłem to sobie kiedyś podczas rozmowy z patomorfolgiem.

Powiedział mi wówczas, że kiedy otwiera człowieka, wykonuje sekcje, widzi całe jego życie, wszystkie antybiotyki, jakie brał, lekarstwa, papierosy, alkohol, powietrze, jakim oddychał, jedzenie, jakie jadł.

W naszych organizmach zgromadzone są ogromne ilości związków chemicznych nieprzetworzonych przez organizm.

Są jak plastikowe śmieci w Oceanie, ciało obce, z jakim organizm nie potrafi sobie poradzić, a które zabija nas powoli, zaburza funkcjonowanie naszego organizmu.

Medycyna naturalna, czyli ta prawdziwa, składa się z dwóch segmentów. Materii nieożywionej i żywej, za pomocą których naturalnie możemy korygować procesy w naszym organizmie, nie pozostawiając w nim nieprzetworzonych związków i substancji.

Drugi to mechanizm falowy, leczenie za pomocą pól torsyjnych przez przesyłanie odpowiedniego sygnały do receptorów naszego organizmu, by wywołać pożądane reakcje. W ten sposób można leczyć w zasadzie wszystko, odbudować każdy uszkodzony organ, nerwy, naczynia krwionośne, mieśnie, kości, naprawiać komórki-leczyć raka.

Wniosek może być szokujący, człowiek może żyć setki lat. Być może to jest odpowiedz, dlaczego nasi przodkowie nie mierzyli czasu w krótkich okresach. W antycznym świecie duży rok trwał 25 920 lat.

Teoria ewolucji, panspermii, to są totalne bzdury. Urąga elementarnej logice to, że potrzeba było tylu milionów lat, by nagle człowiek stał się człowiekiem. Podobnie rzecz ma się z pożywaniem.

Podstawowe rodzaje zbóż nie mają wersji pośrednich, tak jakby nagle pojawiły się ze znikąd. W czasie tworzenia pierwotnej materii rozrzucana jest po wszechświecie energia. Zagęszczenia tej energii mają zdolność do magazynowania i przekazywania informacji. To jest narzędzie stworzenia.

Przekonanie, że 90% wszechświata składa się z niewidocznej materii, jest wyjątkowym kłamstwem. Wypełnia go właśnie energia (kwanty ), jaką Tesla nazwał eterem.

Stwórca obdarzył nas wyjątkową zdolnością do kreowania życia, a więc stworzył nas na swój obraz i podobieństwo.

To życie mamy prawo roznosić po naszym wszechświecie, dlatego jest tyle planet, układów, systemów przygotowanych na życie. Musimy wspiąć się wyżej, posiąść zdolność zasiedlania, wydawałoby się niedostępnych dla nas systemów.

Posiadamy do tego niezbędne narzędzia, tyle że obecna, oficjalna nauka, wiedzie nas w mrok, byśmy trwali w przekonaniu, że nie jesteśmy w stanie oderwać się od Ziemi.

Elity, które rządzą naszym światem, nie chcą do tego dopuścić byśmy zobaczyli kosmos , posuniemy się do przodu tylko pod warunkiem, że będą wszystkich i wszystko kontrolować.

Doszliśmy do technologii, jakie otwierają przed ludzkością niebywałe perspektywy, ich zastosowanie zmieniłoby nasz świat diametralnie, to nie przesada, moglibyśmy przywrócić raj utracony.

Odebralibyśmy tym samym elitom władzę nad nami i naszym światem. Gdyby udałoby im się wdrożyć technologię 5G, będą mogli nam wmówić wszystko, zapiszą nam w naszej świadomości dogodną dla siebie historię, wytrą nam gumką pamięć, bezpowrotnie zniszczą dowody swojej nikczemności, to wielkie kłamstwo, w którym żyjemy od dekad.

To taki moment w historii, kiedy możemy zwyciężyć, stoimy dziś przed niepowtarzalną szansą, by uczynić nasz świat najlepszym z możliwych, zapewnić kolejnym pokoleniom godne i pełne radości życie.

By to uczynić musimy odrzucić to, co nas dzieli i zniewala, chciwość, pychę, nienawiść, strach i pogardę dla drugiego człowieka.

Albo wrócimy do raju, albo zostaniemy strąceni do piekła, z którego nie będzie już ucieczki.

Innej drogi nie ma, więc do dzieła i udostępniaj wartościowe materiały gdzie tylko się da.

Wtedy zwyciężymy 😉

DEPOPULACJA VS PRAWO NATURALNE

♦ Zareklamuj światu swoją działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj ogłoszenie KLIK

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu [email protected]

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie