ORGONITY – ENERGIA NOWEJ ERY

Orgonity. Wraz ze wzrostem zainteresowania duchowością człowieka bardzo często spotykamy się z określeniem „energia”. Pomijając odniesienia czysto naukowe, jest to termin przez wielu uznawany za kojarzący się jedynie z magią czy płaszczyzną, która jest w swojej naturze tak nienamacalna, że aż kwestionuje się jej istnienie.

Tendencję tę da się szczególnie zauważyć we współczesnym świecie zachodnim, gdzie duży nacisk został położony na życie konsumpcyjne i skupienie na codzienności oraz wszystkich powiązanych z tym czynnościach.

Ludzki umysł został przez naszego Stwórcę zaprojektowany z zamysłem, by mógł on w jak najefektywniejszy sposób doświadczać i badać wycinek rzeczywistości, który został mu dany w jego indywidualnym programie życiowym, czyli wcieleniu.

Z tego też względu nasze oko jest w stanie zobaczyć jedynie niewielki ułamek całego spektrum zjawisk, które tak naprawdę nieustannie zachodzą dookoła nas.

Podobnie jak powietrze, które odżywia nasze komórki lub jak prąd, który płynie w instalacjach, w ten sam sposób, w ukryciu przed fizycznymi zmysłami, oplata i przepływa dookoła nas nieustannie wir życia, Boskie zasilanie, w którym jesteśmy zanurzeni od momentu przyjścia na ten świat.

orgonit.jpg

Wilhelm Reich (zaraz po naszym wybitnym polskim wynalazcy Franciszku Rychnowskim) zaczął badać to zasilanie i początkowo używał do celów medycznych.

Wspomagał swoich pacjentów w uzdrawianiu różnorakich chorób i przywracaniu ich organizmom prawidłowej energetyki (równowagi ładunków elektromagnetycznych).

Z biegiem czasu odkrywał coraz więcej wspaniałych możliwości, oferowanych przez zagęszczenie w danym miejscu życiodajnych ładunków.

Swojemu odkryciu nadał nazwę „Orgon”, a swoim wynalazkom-urządzenia orgonowe (opisał te zagadnienia w swojej książce „The discovery of the orgone” z 1948 roku).

Wyróżniamy kilka głównych postaci orgonu, ale nas najbardziej interesuje POR (Positive orgone Radiation) oraz DOR (Deadly Orgone Radiation).

POR jest rodzajem orgonu, który jest bardzo korzystny dla organizmów żywych.

Zasila wszelkie jego struktury, wspierając wszelkie funkcje ciała, poprzez przenikanie jego wewnętrznych światłowodów-meridianów oraz systemu czakr.

Drugim rodzajem orgonu, z przeciwstawnego bieguna jest DOR, czyli orgon destrukcyjny.

Promieniowanie orgonu destrukcyjnego jest generowane przez wszelkie urządzenia, niebędące zestrojone z naturalnymi częstotliwościami organizmów żywych.

Niestety, na tych założeniach oparta jest cała nasza współczesna technologia radiowa, mikrofalowa, komórkowa, telewizyjna itp.

Antidotum na zwiększone zagęszczenie w naszym otoczeniu promieniowania DOR są urządzenia orgonowe, zwane orgonitami.

Orgonit jest zbudowany zgodnie z ideą akumulatora orgonu Reicha. Różni się on jedynie i kształtem i kierunkiem przepływu orgonu.

Bardzo ważnym elementem wyróżniającym orgonity od pierwotnych konstrukcji Reicha jest użycie w ich wnętrzu kwarcu (przede wszystkim kryształu górskiego).

Minerały zatopione w masie modyfikują działanie orgonitu w ten sposób, że urządzenie ZAWSZE wypromieniowuje Pozytywny Orgon (POR), nawet jeśli znajduje się w obrębie działania negatywnych czynników.

Kryształ wewnątrz urządzenia powoduje transformację negatywnej energii DOR na pozytywną POR, dzięki czemu orgonit zawsze działa korzystnie dla organizmów żywych.

Orgonit ogólnie poprawia i łagodzi atmosferę w domu i innych przestrzeniach.

Używany w orgonowych odpromiennikach materiał organiczny i metal oraz kryształy pozwalają na zrównoważenie szkodliwych energii i zmienia negatywny orgon (DOR) na pozytywny (POR).

orgonity.jpg

Orgonity są nie tylko piękne, ale mają też potężną zdolność wprowadzania nas w stan uzdrawiającej harmonii i równowagi.

Większość orgonitów ma kształt piramidy lub stożka, ale można je również spotkać w formie biżuterii w dowolnym kształcie.

Są stosunkowo niedrogie, a energia siły życiowej, która z nich płynie jest ogromna.

Poniżej znajdują się najważniejsze korzyści płynące z mocy orgonitów:

-Harmonizują ludzi i miejsca przed złymi energiami.

-Neutralizują negatywne skutki promieniowania elektromagnetycznego wytwarzanego przez telefony komórkowe, routery Wi-Fi, kuchenki mikrofalowe, telewizory i inne urządzenia.

-Oczyszczają i pomagają w ożywianiu wody i żywności.

-Chronią i uspokoją zwierzęta domowe.

-Pomagają roślinom rosnąć szybciej i zdrowiej.

-Harmonizując środowisko, bezpośrednio wpływają na jakość snu, likwidują problemy z bezsennością i koszmary senne.

-Zmniejszają PMS i łagodzą stres. Intensyfikują i poprawiają zdolność medytacji.

-Poprawiają samopoczucie osób przebywających w ich środowisku, równoważą nastrój.

-Intensyfikują świadome śnienie. Pomagają w rozwoju duchowym i psychicznym.

-Podnoszą ogólną odporność organizmu i wspomagają procesy leczenia.

-Dodają życiowej siły i energii. Idealny wybór Chcąc w pełni korzystać z mocy orgonitów, warto wykorzystać dwie opcje.

orgonity.jpg

Pierwsza to forma noszenia orgonitu w postaci biżuterii, a druga to postać stacjonarna, najczęściej w kształcie piramidy, która umieszczona w konkretnym miejscu harmonizuje energię pomieszczenia i znajdujących się w nim osób.

Wybór odpowiedniego orgonitu zależy od naszych osobistych potrzeb. Różne kamienie w orgonicie wytwarzają inną energię dla uzyskania różnych efektów.

Przykładowo dla uziemienia i ochrony warto wybrać orgonit onyksowy lub z czarnym turmalinem.

Dla duchowego wzrostu i rozwoju intuicji-orgonit ametystowy, a dla poprawy pewności siebie orgonit tygrysie oko lub z różowym kwarcem.

Wiele osób decyduje się również na wybór orgonitu, który spodoba się im na pierwszy rzut oka, co również ma sens, ponieważ najlepszym doradcą dotyczącym tego, czego aktualnie potrzebujemy, jest nasz wewnętrzny GPS, czyli intuicja.

Sprawdzone orgonity znajdziesz tutaj

⇒ Czytaj także: CHEMBUSTER – DZIAŁO ORGONOWE, CZYLI POGROMCA CHEMTRAILS I OPTYMALIZATOR POGODY

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.