PONAD PÓŁ MILIONA PODPISÓW W PETYCJI PRZECIWKO FUNDACJI GATESÓW – Odkrywamy Zakryte
PONAD PÓŁ MILIONA PODPISÓW W PETYCJI PRZECIWKO FUNDACJI GATESÓW

Petycja o wszczęcie dochodzenia w sprawie Fundacji Billa i Melisy Gatesów pod kątem zbrodni przeciwko ludzkości i nadużyć medycznych zgromadziła ponad pół miliona podpisów To ponad pięciokrotnie więcej niż liczba wymagana do oficjalnej reakcji Białego Domu.

Petycja „We the People” prosi rząd federalny, aby wezwał Kongres do zbadania działalności Fundacji Billa i Melindy Gatesów, stwierdzając, że „Kongres i wszystkie inne organy zarządzające pozostają bezradne, dopóki gruntowne i publiczne dochodzenie nie zostanie zakończone”.

Poniżej pełna treść dostępnej TUTAJ petycji:

Wzywamy do wszczęcia dochodzenia przeciwko „Fundacji Billa i Melindy Gatesów” w sprawie nadużyć medycznych i zbrodni przeciwko ludzkości!

Gdy analizujemy wydarzenia, związane z „pandemią COVID-19”, zauważamy brak odpowiedzi na wiele ważnych pytań! 18 października 2019 r., zaledwie na kilka tygodni przed ogłoszeniem zerowego poziomu w Wuhan w Chinach, miały miejsce dwa ważne wydarzenia. Jednym z nich był „Event 201”, a drugim „Military World Games”, odbywające się w Wuhan. Od tego czasu zainicjowano ogólnoświatowy nacisk na szczepionki i śledzenie biometryczne.

Na czele tego nacisku stoi Bill Gates, który publicznie wyraził zainteresowanie „zmniejszeniem wzrostu populacji” o 10-15%, poprzez szczepienia. Gates, UNICEF i WHO zostały już wiarygodnie oskarżone o celową sterylizację kenijskich dzieci, poprzez zastosowanie ukrytego antygenu HCG w szczepionkach przeciw tężcowi!

Kongres i wszystkie inne organy zarządzające pozostają bezradne, dopóki gruntowne i publiczne dochodzenie nie zostanie zakończone.

Petycja utworzona 10 kwietnia osiągnęła próg 100 000 podpisów w ciągu kilku dni, co oznacza, że ​​Biały Dom powinien rozwiązać ten problem w ciągu 60 dni.

Ludzie z całego świata jednoczą się jednak dalej i podpisują petycję, bo pragną dowiedzieć się prawdy i żądają sprawiedliwości.

Całą sytuacją nie jest zaskoczony Robert F. Kennedy Jr., siostrzeniec byłego prezydenta Johna F. Kennedy’ego.

On również ostro skrytykował Gatesa za „mesjanistyczne przekonanie, że ma on zbawić świat za pomocą technologii.”

Kennedy Jr. zauważa, że szczepionki dla Billa Gatesa są strategiczną filantropią, która karmi dochody jego wielu firm związanych ze szczepionkami i daje mu dyktatorską kontrolę nad globalną polityką zdrowotną.

Podkreśla także, że obsesja Gatesa na temat szczepionek wydaje się podsycana mesjanistycznym przekonaniem, że ma on uratować świat za pomocą technologii i boskiej chęci eksperymentowania z życiem słabszych (czyt. biedniejszych) jednostek.

⇒ Czytaj także: JEST NADZIEJA! MOŻESZ PRZERWAĆ SYSTEMOWE PRANIE MÓZGU

♦ Zareklamuj światu swoją działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj ogłoszenie KLIK

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu ⇒ kontakt@odkrywamyzakryte.com

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.