RZĄD CYPRU OSTRZEGA PRZED PROMIENIOWANIEM ELEKTROMAGNETYCZNYM

Rząd Cypru nie pozostaje obojętny na zagrożenia płynące z promieniowania elektromagnetycznego. Władze powołały nawet specjalny komitet zajmujący się sprawami bezpieczeństwa środowiska i zdrowia. Nakręcono nawet krótkie, praktyczne filmy ostrzegające dzieci, nastolatków i kobiety w ciąży przed ryzykiem związanym z sygnałami o częstotliwości radiowej.

Specjalny komitet

Rada Ministrów Cypru powołała w 2004 r. Krajowy Komitet ds. Bezpieczeństwa Środowiska i Zdrowia Dziecka.

Misją cypryjskiego komitetu jest ochrona płodu i dzieci przed zagrożeniami dla zdrowia płynącymi ze środowiska oraz promowanie zdrowego rozwoju fizycznego, psychicznego i emocjonalnego.

Dr Stella Kanna-Michaelidou, przewodnicząca powołanego komitetu, uważa, że działania mające na celu uświadamianie społeczeństwa od najmłodszych pokoleń, jest warunkiem koniecznym, jeśli chcemy, aby nasze dzieci miały zdrową przyszłość.

Filmy edukacyjne

Krajowy Komitet ds. Bezpieczeństwa Środowiska i Zdrowia Dziecka zauważa, że ekspozycja na promieniowanie elektromagnetyczne (EMF / RF) jest i w toku rozwoju nowych technologii będzie stale rosnąć.

Zagrożenia z tym związane szczególnie dotykają dzieci (rak, wpływ na rozwój mózgu i płodność).

Z tego powodu i na podstawie bieżących dowodów naukowych komitet cypryjski proponuje kampanię uświadamiającą o zapobieganiu i dbaniu możliwie jak najmniejszą ekspozycję na promieniowanie elektromagnetyczne.

Ograniczenie narażenia na tę ekspozycję jest w naszych rękach i jest możliwe dzięki zastosowaniu dobrych praktyk, których wiele kobiet w ciąży i dzieci nie przestrzega.

Cztery filmy cypryjskiego komitetu w sprawie promieniowania elektromagnetycznego / RF, dotyczące jego wpływu na dzieci, płody, kobiety w ciąży i nastolatki, można obejrzeć TUTAJ.

kobieta-ciąża.jpg
foto.shutterstock.com

W filmach zdecydowanie odradzane jest korzystanie z urządzeń bezprzewodowych, telefonów komórkowy i WiFi dzieciom i młodzieży oraz kobietom w ciąży (tutaj szczególnie trzymanie urządzeń je emitujących blisko brzucha).

Korzystający z nich znajdują się w ekspozycji chmury elektromagnetycznej, która jest nie tylko czynnikiem kancerogennym, ale także negatywnie wpływa na funkcje mózgu, jego rozwój oraz płodność.

To samo dotyczy kobiet w ciąży i negatywnego wpływu promieniowania na rozwój płodu.

Dlatego też wypowiadający się w filmikach eksperci apelują, aby nie trzymać telefonów ani innych urządzeń bezprzewodowych w sypialniach, w kieszeni czy blisko klatki piersiowej.

Telefony należy  nosić z dala od ciała, a podczas rozmów najlepiej korzystać z trybu głośnomówiącego.

Radzą też, by w miarę możliwości korzystać z internetowego połączenia kablowego oraz wyłączać WiFi w telefonach.

W unikaniu pasywnej ekspozycji poprzez utrzymywanie dystansu między osobą a źródłem promieniowania cypryjscy lekarze widzą szansę na lepszą, zdrowszą przyszłość nas wszystkich.

Nie pozwól się zniszczyć! Sklep z odpromiennikami: www.odpromienniki.com

⇒ Czytaj także: HARMONIZATORY SFER ŻYCIOWYCH – PRZYWRÓĆ SWÓJ ORGANIZM DO WŁAŚCIWEGO STANU

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.