SZCZEPIENIE PRZECIW GRYPIE – BARDZO WAŻNA ANALIZA! CZ. 2

Szczepienie przeciw grypie jest bardzo mocno promowane w ostatnim czasie „wielkiej pandemii” koronawirusa. Prosimy o zapoznanie się z drugą częścią interesującej i bardzo ważnej analizy grypy i szczepionki przeciw grypie, przeprowadzonej przez dr Jamesa L. Chestnuta.  Jaki jest sens polityki masowych szczepień? Co wspólnego mają szczepionka przeciw grypie z koronawirusem?

Kilka logicznych, etycznych pytań dotyczących polityki masowych szczepień

Najprostsze i dla mnie najbardziej logiczne, etyczne i najbardziej odkrywcze pytania dotyczące aktualnej polityki masowych szczepień to: jakie były wskaźniki śmiertelności w krajach zachodnich z powodu chorób dziecięcych, takich jak odra, świnka i krztusiec, w latach i dziesięcioleciach poprzedzających wdrożenie kampanii masowych szczepień w porównaniu ze wskaźnikami śmiertelności po wdrożeniu tej kampanii?

Jeśli wskaźniki śmiertelności z powodu tych chorób dziecięcych stale spadały wykładniczo przed masowymi szczepieniami, jak można to wytłumaczyć – co spowodowało wykładniczy spadek wskaźników śmiertelności z powodu tych chorób przed masowymi szczepieniami?

Czy to, co spowodowało spadek sprzed masowych szczepień, zostało w magiczny sposób usunięte jako zmienna wpływająca po masowych szczepieniach?

Jakie były wskaźniki zaburzeń atopowych przed i po masowych szczepieniach?

Jakie były inne wskaźniki zachorowań w dzieciństwie przed i po masowych szczepieniach?

Dlaczego w różnych krajach istnieją różne harmonogramy szczepień i czy kraje, w których jest mniej szczepień, mają więcej chorób i więcej zgonów z powodu chorób?

Jeśli nie, w jaki sposób można uzasadnić politykę dotyczącą większej liczby wymaganych szczepień?

Jakie jest rzeczywiste ryzyko zachorowalności i śmiertelności z powodu tych chorób wieku dziecięcego w populacjach dobrze odżywionych i mających dostęp do odpowiedniej opieki medycznej?

Ile przypadków odry lub krztuśca w krajach zachodnich w ciągu ostatnich 50 lat doprowadziło do poważnej zachorowalności lub śmiertelności?

Czy zgłaszane są przypadki tych chorób u w pełni zaszczepionych dzieci? Jeśli tak, jak można to wyjaśnić?

Czy przytacza się statystyki śmiertelności dotyczące tych chorób wieku dziecięcego w reprezentatywnych populacjach, czy też są one celowo pobierane z biednych krajów z niedożywionymi dziećmi?

Czy statystyki dotyczące śmiertelności są celowo pobierane z okresów, w których wskaźniki umieralności były wyższe, a które celowo pomijają okresy z bardzo niskimi wskaźnikami śmiertelności – na przykład dekady bezpośrednio poprzedzające wprowadzenie masowych szczepień?

Kilka logicznych, etycznych pytań dotyczących autyzmu

Wiemy, że autyzm nie jest genetyczny, choroba, której częstość występowania gwałtownie wzrosła w krótkim okresie, nie może być genetyczna.

Tak więc wiemy, że autyzm ma przyczyny środowiskowe i dlatego można mu zapobiec.

Istnieje zmienna lub zmienne środowiskowe, które spowodowały szybki wzrost częstości występowania autyzmu.

Autyzm jest chorobą wyniszczającą, zarówno dla dziecka, jak i dla rodziny.

Wskaźniki autyzmu są tak wysokie, a koszt opieki tak emocjonalny, finansowy i czas / wysiłek kosztowny, że choroba ma i będzie drastycznie wpływać nie tylko na rodziny, ale także na system edukacji i naszą kulturę.

Autyzm stanowi obecnie największe zagrożenie dla zdrowia dzieci w Ameryce Północnej.

Jako choroba jest bardziej rozpowszechniony i bardziej niszczący dla populacji dzieci i rodziców niż jakakolwiek inna choroba wieku dziecięcego.

Pomimo rozpowszechnienia i powagi tematu, nie było żadnych dużych komisji rządowych, naukowych ani medycznych do zbadania wszystkich możliwych przyczyn autyzmu.

Nigdy tak nie było w przypadku żadnej innej poważnej i powszechnej epidemii w dzieciństwie.

Polio było bez wątpienia bardzo poważnym zagrożeniem, spójrz, jak zareagowaliśmy na to zagrożenie.

Nowotwory u dzieci, choć rzadkie, stanowią niszczycielskie zagrożenie, zobacz, jak zareagowaliśmy na nowotwory wieku dziecięcego.

Dlaczego nie reagujemy na zagrożenie autyzmem w ten sam sposób, korzystając z tych samych zasobów?

Czy wskaźniki autyzmu są różne w różnych krajach? Jeśli tak, jak to wyjaśniono?

Jeśli szczepionki są skuteczne, to dlaczego niezaszczepiona osoba miałaby stanowić zagrożenie dla zaszczepionej osoby?

Jedynym sposobem ważnego określenia skuteczności jakiejkolwiek szczepionki (lub jakiejkolwiek interwencji w tym zakresie) jest przeprowadzenie odpowiedniego, randomizowanego, kontrolowanego badania placebo, w którym jedna grupa otrzymuje szczepionkę, a druga szczepionkę placebo, a następnie obie grupy otrzymują kontrolowaną ekspozycję.

NIGDY tego nie zrobiono, nawet przy szczepionce przeciw grypie, a nawet, o ile wiem, to w badaniach na zwierzętach!

Słowo dla społeczeństwa

Ta ważna analiza dr. Jamesa L. Chestnuta stawia przed nami jeszcze kilka innych, bardzo istotnych pytań, które już sami powinniśmy sobie zadać.

Dlaczego żaden z „ekspertów medycznych” prezentowanych publicznie w mediach głównego nurtu, nigdy nie mówił o układzie odpornościowym ani o tym, jak ten bardzo dobrze zaprojektowany system pomoże nam zwalczyć patogeny i toksyny?

Nikt nie mówi o potrzebie suplementacji witaminy D w okresie jesienno-zimowym ani o zdrowej diecie i ćwiczeniach.

No może coś tam przypadkiem komuś się „wyrwie”, ale i tak ta informacja jest spychana na drugi plan, bo na pierwszym zawsze są szczepionki.

Jak tylko koronawirus został rozdmuchany przez media, wydawało się, że jedyną radą jest pójść i zaszczepić się na grypę.

Wszelkie naturalne lekarstwa były wyśmiewane i szybko zwalczane jako szarlataneria, podczas gdy innym nigdy nie dawano światła dziennego.

Zastanawialiście się, dlaczego szczepionka przeciwko innemu „wirusowi” została wypchnięta jako środek zaradczy, a następnie, niepokojąco, odkryto, że szczepionka przeciw grypie zawierała również koronawirusa jako składnik, więc szczepionka przeciwko grypie stała się wyraźnym przekaźnikiem wirusa Covid-19?

Wobec tego, czy koronawirus i szczepionka przeciw grypie są ze sobą nierozerwalnie powiązane?

Tak, bo jest to ta sama branża medyczna i medialna, które teraz promuje noszenie maseczek i czyni je obowiązkowymi.

Teraz nagle możesz zostać ukarany grzywną i aresztowany za nienoszenie maseczki, a za chwilę co – dotkliwa kara za odmowę przyjęcia szczepionki?

To wszystko są powiązania behawioralne i społeczne uwarunkowania na przyszłość, ponieważ ślepa zgodność prowadzi do większej ślepej zgodności i nigdy niekwestionowania tego, co ci powiedziano.

W ten oto sposób polityka medyczna przy współpracy „ekspertów medycznych”, polityków i mediów manipuluje twoim umysłem i czyni cię swoim niewolnikiem.

⇒ Czytaj także: Część 1

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.