SZCZEPIONKA NA MUTACJE KORONAWIRUSA POTRZEBUJE 15 DNI NA PRZYGOTOWANIE

Hindusi nie boją się „nowych wariantów” koronawirusa. Same doniesienia o „mutacji” wirusa Covid-19 zrodziły pytania, czy obecne szczepionki mogą zapewnić ochronę przed mutantami? Zarówno rząd Indii, jak i twórcy szczepionek stwierdzili, że są przygotowani na to wyzwanie i potrzebują zaledwie 15 dni, by opracować „skuteczny” preparat.

Indyjska firma Bharat Biotech opracowała szczepionkę Covaxin, którą warunkowo dopuszczono do użycia w kraju.

Według dziennika „Mint”, Krishna Ella, prezes i dyrektor zarządzający firmą, podczas konferencji BioAsia w Hajderabadzie powiedział, że są gotowi do przygotowania nowego produkt w ciągu 15 dni, gdy nowy wariant wirusa będzie stanowił zagrożenie.

Nie martwię się tym. To nie jest duży problem. Mogę zrobić produkt w 15 dni, najszybciej, jak można – powiedział.

Ella dodał, że wirusy takie jak Covid-19 często bardzo szybko mutują, aby przetrwać i zaatakować nowy zestaw ofiar.

Mahima Datla, dyrektor zarządzający firmy Biological E (która również bierze udział w wyścigu szczepionek Covid-19), podzielił poglądy Elli.

Stwierdzając, że nie ma powodu do niepokoju, bo celem koncernów jest teraz możliwie jak najszybsze wdrożenie odpowiedniego produktu, aby sprostać nowym wyzwaniom.

Krishna Ella powiedział, że jego firma wkrótce zamierza opublikować raport skuteczności szczepionki i zapewnił, że spełni oczekiwania w zakresie potrzeb krajowych i międzynarodowych, produkując nawet 40 milionów dawek miesięcznie.

Nadal wierzysz, że TO COŚ, co przygotowują w zaledwie kilkanaście dni, można jeszcze nazwać „ratunkiem”?!

Nadal uważasz, że wirus NATURALNIE mutuje i stanowi większe zagrożenie niż grypa, która w ostatnim sezonie tajemniczo zniknęła ze statystki zachorowań?!

Nadal nie widzisz, że BIZNES TO BIZNES i im nie chodzi o ludzkie zdrowie, a o interesy?!

⇒ Czytaj także: OBOZY FEMA I NOWE MUTACJE WIRUSÓW

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.