SZEF WHO: OGRANICZENIA COVID-19 BĘDĄ OBOWIĄZYWAĆ NAWET PO SZCZEPIENIU

Szef Światowej Organizacji Zdrowia, Tedros Adhanom Ghebreyesus, zasugerował, że ograniczenia spowodowane „pandemią” Covid-19 będą kontynuowane nawet po powszechnym udostępnieniu szczepionki.

Szef WHO po tym, jak pojawiły się wiadomości o kilku nowych szczepionkach, które mają być skuteczne w walce z Covid-19 zamieścił komentarze na Twitterze, w których dosadnie zaznaczył, że i tak sama szczepionka nic nie zmieni:

Od początku pandemii #COVID19 wiedzieliśmy, że szczepionka będzie niezbędna do opanowania pandemii. Należy jednak podkreślić, że szczepionka będzie uzupełniać inne narzędzia, które posiadamy, a nie je zastępować – napisał Ghebreyesus.

Dodał, że kwarantanny, nadzór, śledzenie kontaktów i inne środki będą obowiązywać nawet po rozpowszechnieniu się szczepionek:

Sama szczepionka nie zakończy pandemii #COVID19. Nadal będziemy musieli kontynuować: nadzór, testowanie, izolowanie i opiekę nad przypadkami koronawirusa, śledzenie kontaktów i kwarantannę, zaangażowanie społeczności, zachęcanie osób do ostrożności.

Już wcześniej wiele innych osób stwierdziło, że blokady, noszenie maseczek, dystans społeczny i inne ograniczenia mają pozostać po zakończeniu „pandemii”.

Dlaczego? Ano dlatego, że Covid-19 był zaplanowanym pretekstem do wprowadzenia Nowego Porządku Świata, dziś nazywanego częściej przez globalistów „Wielkim Resetem”.

Wielki globalista Światowego Forum Ekonomicznego Klaus Schwab w swojej książce zapewnia, że świat „nigdy” nie wróci do normy, mimo że przyznaje, iż koronawirus „nie stanowi nowego zagrożenia egzystencjalnego”.

Sama szczepionka jest więc kontinuum planu zniewolenia ludzkości i uzupełnieniem obecnego systemu izolacji oraz zakładania człowiekowi kagańca na twarz.

⇒ Czytaj także: ULOTKA SZCZEPIONKI PRZECIW COVID-19 NIE POZOSTAWIA ZŁUDZEŃ! TO ZAMACH NA LUDZKIE ŻYCIE!

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.