WTAJEMNICZENIE – PRZEKAZ DRUGI – MEDYTACJA DŹWIĘKOWA – Odkrywamy Zakryte
WTAJEMNICZENIE – PRZEKAZ DRUGI – MEDYTACJA DŹWIĘKOWA

Wtajemniczenie – przekaz drugi. Piąta Perspektywa jest całkiem prostym spostrzeżeniem, że nie jesteście ograniczeni ani przestrzenią, ani czasem. Jest to przedsionek wejścia do piątego wymiaru, a stamtąd także do wyższych wymiarów. To takie bezpośrednie odczucie, a nie po prostu myśl albo idea. Jest to wewnętrzne doświadczenie, które zostało wygenerowane przez aktywację zdolności prawej półkuli mózgowej do zarządzania przestrzenią.

Kiedy wkraczacie do rozszerzonego odczuwania przestrzenności poprzez bezpośrednie doświadczenie, pojawia się przeskok w świadomości.

Stajecie się świadkami sennej natury Waszego obecnego życia, ale też Waszych historii i wszelkich zjawisk, które Was otaczają.

To poczucie wolności, czyli to wzniesienie się ponad doświadczanie przestrzeni i czasu, może umożliwić Wam działanie w realiach wcielonej egzystencji w bardziej kreatywny i bogatszy sposób.

To, dlatego dzielę się z Wami tą wiedzą.

Kiedy wkraczacie w Piątą Perspektywę, która jest wzniesieniem się poza przestrzeń i czas, to wszystko to, co dotyczy Waszego życia i świata wokół Was, wydaje się jakby ze snu.

Stajecie się odłączeni od tego i nawet może się wydawać, że Wasza codzienność jest jakimś tańcem, który Was w ogóle nie interesuje.

Jeśli pozostaniecie w Piątej Perspektywie bez korzystania z realiów swojego wcielonego życia, to znajdziecie się w bańce, czyli takim kokonie, ale odnośnie do warunków ewolucji wymiarowej, to nie skorzystacie nic na takiej ucieczce.

Wyobraźcie sobie, że pozostawanie w takiej bańce Piątej Perspektywy byłoby najlepszym rozwiązaniem dla niektórych osób, ale też w kilku rzadkich przypadkach i dla większości.

Poza tym Piąta Perspektywa może być najlepiej wykorzystywana jako odskocznia do głębszych wglądów i kreatywności.

Medytacje dźwiękowe

Do wchodzenia w Piątą Perspektywę możecie przygotować Wasz mózg/umysł z medytacją dźwiękową.

Wtedy przestrzenna natura dźwiękowych wzorców wywołuje odpowiedź w Waszym mózgu/umyśle/ciele, która otwiera drzwi do Piątej Perspektywy i ostatecznie możecie znaleźć się w rozszerzonym stanie świadomości.

Im więcej ćwiczycie z medytacją dźwiękową (muzyka – dźwięki), tym bardziej ta umiejętność zostaje wzmocniona.

Ostatecznie rozwijacie się w stopniu, który umożliwia osiąganie Piątej Perspektywy pośród wykonywania codziennych zajęć i to jest właśnie celem.

Jeśli jesteście konfrontowani z trudnymi życiowymi sytuacjami, a posiądziecie zdolność pozostawania w Piątej Perspektywie, to ciśnienie wywołane daną sytuacją będzie malało.

To jest spowodowane przez fakt, że Wasza świadomość nie jest krępowana okolicznościami.

Jakby to tak ująć, to macie trochę miejsca do „manewrowania” i w tej wewnętrznej wolności powstają spontanicznie nowe, twórcze wglądy oraz umiejętność rozwiązywania kreacji, a także budowania przyszłości.

Medytację można nazwać pomostem Między Światami.

To ona pobudza stan mentalny, który pozwala Wam doświadczać wolności Piątej Perspektywy.

Chciałabym Wam zaproponować, abyście wysłuchali medytacji dźwiękowej w słuchawkach, żeby informacja akustyczna skierowana została bezpośrednio do Waszego mózgu bez zakłócania innymi dźwiękami z otoczenia.

Tak więc po rozpoczęciu słuchania po prostu przywołajcie uczucie, jakbyście byli otoczeni przestrzenią, a to uaktywni możliwości prawej półkuli Waszego mózgu.

Samo myślenie, o tej otaczającej Was wielkiej przestrzeni, nie uaktywni tego potencjału.

Musicie kinestetycznie poczuć lub praktycznie dotknąć tej wielkiej przestrzeni, która Was otacza.

Jeśli jesteście zaawansowanymi badaczami swojej świadomości, możecie pogłębiać doświadczenie poprzez wyczuwanie braku bariery pomiędzy zewnętrzną przestrzenią otoczenia a wewnętrzną przestrzenią Waszego ciała.

Innymi słowy – granica ciała chwilowo znika i nie ma już niczego innego, gdyż jest tylko przestrzeń.

Po prostu utrzymujcie ten stan umysłu podczas odsłuchiwania medytacji dźwiękowej.

Jeśli Wasz umysł gdzieś powędruje, to sprowadźcie go z powrotem do świadomości przestrzeni i dźwięków, których słuchacie.

Po skończeniu medytacji proponuję Wam, abyście poświęcili kilka chwil na odczuwanie tego, co się w Was wydarzyło.

To jest tzw. opanowywanie Piątej Perspektywy za pomocą medytacji dźwiękowej, a wtedy będziecie gotowi do osiągnięcia kolejnego stopnia umiejętności, aby korzystać z niej w każdej chwili codziennych zajęć bez względu na okoliczności.

Ten związek ograniczeń wcielonego życia z wolnością wyższych wymiarowo rzeczywistości kreuje bardzo interesujący paradoks, a poprzez wejście w ten paradoks w znacznym stopniu przyspieszycie swoją ewolucję wymiarową.

Dobrze byłoby, gdyby taka medytacja trwała około 12 minut.

Gdy zaczniecie eksperymentować z metodą odsłuchiwania dźwięków podczas doświadczania Piątej Perspektywy (np. odczuwając przestrzenność), to nie czujcie się zobowiązani do medytowania, słuchając nagrania do końca.

Niektórzy z Was odkryją, że kilka minut to wszystko, co możecie „znieść” i jeśli jesteście jedną z takich osób, to powoli wydłużajcie czas przy kolejnych podejściach, nie tracąc przy tym swojej strefy komfortu.

Na pewno niektórzy z Was będą oczekiwali dłuższego trwania medytacji.

Jeśli to dotyczy też Was/Ciebie, to wtedy naciskałabym przycisk powtarzania nagrania tak często, jak tylko to potrzebne, ponieważ to skutkuje.

Jeśli jednak przestaniecie, np. wykonywać czynności życiowe, takie jak pranie czy zmywanie naczyń, to znaczy, że jesteście „za burtą” i trzeba wracać.

Wszystko jest sprawą osiągnięcia równowagi.

Jednak nie zalecam słuchania tego nagrania lub eksperymentowania z Piątą Perspektywą w sytuacjach, które wymagają skupienia uwagi, takich jak: prowadzenie samochodu lub obsługa maszyn, ponieważ taka kombinacja zmienia działanie umysłu.

Piąta Perspektywa może wydawać się obcym terytorium, stojąc w silnym kontraście z codzienną ludzką percepcją rzeczywistości.

Jednak Piąta Perspektywa jest fundamentalnie zadaniem dla mózgu, ale też drogą do aktywizacji inteligencji przestrzennej Waszej prawej półkuli mózgowej.

To właśnie za pośrednictwem prawej półkuli będziecie mogli eksplorować ogrom wewnętrznej przestrzeni.

Chociaż rezultatem rozwinięcia tej umiejętności będzie egzotyczny stan umysłu to tak, jak wiele innych funkcji mózgu, może być ona rozwijana.

To jest tylko kwestia czasu i ilości włożonej pracy w tę metodę.

Jeśli kiedykolwiek zaczniecie i będziecie pracowali z medytacją dźwiękową, to będziecie budowali nowe neurologiczne obwody w Waszym mózgu, które w końcu doprowadzą Was do wejścia w Piątą Perspektywę i doświadczenie wzniesienia się ponad ograniczenie przestrzeni i czasu – nawet wtedy, gdy nigdy nie próbowaliście robić czegoś takiego w przeszłości.

Pamiętajcie… sekretem jest powtarzanie.

Im więcej będziecie pracowali z Piątą Perspektywą w powiązaniu z medytacją dźwiękową, tym efektywniej Wasz mózg będzie tworzył ten niezwykły i sprawny stan umysłu.

Autor: SEMJASE

⇒ Czytaj także inne artykuły autora:

https://www.odkrywamyzakryte.com/wtajemniczenie-przeslanie-przekaz-pierwszy/

https://www.odkrywamyzakryte.com/nie-jestescie-sami-czesc-i/

https://www.odkrywamyzakryte.com/nie-jestescie-sami-czesc-ii/

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu ⇒ kontakt@odkrywamyzakryte.com

♦ Zareklamuj światu swoją działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj ogłoszenie KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.