Wtajemniczenie – przekaz drugi, wzniesienie piątej perspektywy – medytacja dźwiękowa. Piąta Perspektywa jest całkiem prostym spostrzeżeniem, że nie jesteście ograniczeni ani przestrzenią, ani czasem. Jest to przedsionek wejścia do piątego wymiaru a stamtąd także do wyższych wymiarów. Jest to bezpośrednie odczucie, a nie po prostu myśl bądź idea. Jest to wewnętrzne doświadczenie wygenerowane przez aktywację zdolności prawej półkuli mózgowej do zarządzania przestrzenią.

Kiedy wkraczacie do rozszerzonego odczuwania przestrzenności poprzez bezpośrednie doświadczenie, pojawia się przeskok w świadomości.

Stajecie się świadkami sennej natury waszego obecnego życia, waszych historii i wszelkich zjawisk was otaczających.

To poczucie wolności to wzniesienie się ponad doświadczanie przestrzeni i czasu, może umożliwić wam działanie w realiach wcielonej egzystencji, w bardziej kreatywny i bogatszy sposób, i to dlatego dzielę się z wami tą wiedzą.

Kiedy wkraczacie w Piątą Perspektywę będącą wzniesieniem się poza przestrzeń i czas, wszystko, co dotyczy waszego życia i świata wokół was, wydaje się jakby ze snu.

Stajecie się odłączeni od tego i może się nawet wydawać, że wasza codzienność jest jakimś tańcem, który was w ogóle nie interesuje.

Jeśli pozostaniecie w Piątej Perspektywie bez korzystania z realiów swojego wcielonego życia, znajdziecie się w bańce, kokonie, ale co do warunków ewolucji wymiarowej nie skorzystacie nic na takiej ucieczce.

Wyobraźcie sobie, że pozostawanie w takiej bańce Piątej Perspektywy byłoby najlepszym rozwiązaniem dla niektórych osób, w kilku rzadkich przypadkach i dla większości, Piąta Perspektywa może być najlepiej wykorzystywana jako odskocznia do głębszych wglądów i kreatywności.

Medytacje dźwiękowe

Z medytacją dźwiękową, przygotować możecie wasz mózg/umysł do wchodzenia w Piątą Perspektywę.

Przestrzenna natura dźwiękowych wzorców wtedy wywołuje odpowiedź w waszym mózgu/umyśle/ciele, która otwiera drzwi do Piątej Perspektywy, a ostatecznie możecie znaleźć się w rozszerzonym stanie świadomości.

Im więcej ćwiczycie z medytacją dźwiękową (muzyka – dzwięki), tym bardziej ta umiejętność zostaje wzmocniona.

Ostatecznie rozwijacie się w stopniu, który umożliwia osiąganie Piątej Perspektywy pośród codziennych zajęć i to jest celem.

Jeśli jesteście konfrontowani z trudnymi życiowo sytuacjami, a posiądziecie zdolność pozostawania w Piątej Perspektywie, ciśnienie wywołane daną sytuacją maleje.

Spowodowane jest to przez fakt, że wasza świadomość nie jest krępowana okolicznościami.

Macie trochę miejsca do „manewrowania”, jakby to tak ująć, i w tej wewnętrznej wolności powstają spontanicznie nowe, twórcze wglądy oraz umiejętność rozwiązywania kreacji i budowania przyszłości.

Medytację można nazwać pomostem Między Światami.

Pobudza stan mentalny, który pozwala wam doświadczać wolności Piątej Perspektywy.

Chciałabym wam zaproponować byście wysłuchali medytacji dźwiękowej w słuchawkach, aby informacja akustyczna skierowana została bezpośrednio do waszego mózgu bez zakłócania innymi dźwiękami otoczenia.

I tak po rozpoczęciu słuchania po prostu przywołajcie uczucie, jakbyście byli otoczeni przestrzenią, co uaktywni możliwości prawej półkuli waszego mózgu.

Samo myślenie o tej otaczającej was wielkiej przestrzeni nie uaktywni tego potencjału.

Musicie kinestetycznie poczuć lub wręcz dotknąć tej wielkiej przestrzeni, jaka was otacza.

Jeśli jesteście zaawansowanymi badaczami swojej świadomości, możecie pogłębiać doświadczenie poprzez wyczuwanie braku bariery pomiędzy zewnętrzną przestrzenią otoczenia a wewnętrzną przestrzenią waszego ciała.

Innymi słowy, granica ciała chwilowo znika i nie ma już niczego innego tylko przestrzeń.

Po prostu utrzymujcie ten stan umysłu podczas odsłuchiwania medytacji dźwiękowej.

Jeśli wasz umysł gdzieś powędruje, sprowadźcie go z powrotem do świadomości przestrzeni i dźwięków, których słuchacie.

Po skończeniu medytacji, proponuję wam abyście poświęcili kilka chwil na odczuwanie tego, co się w was wydarzyło.

To jest tzw. opanowywanie w Piątej Perspektywy za pomocą medytacji dźwiękowej, jesteście wtedy gotowi do osiągnięcia kolejnego stopnia umiejętności, aby korzystać z niej w każdej chwili codziennych zajęć bez względu na okoliczności.

Ten związek ograniczeń wcielonego życia z wolnością wyższych wymiarowo rzeczywistości kreuje bardzo interesujący paradoks, a poprzez wejście w ten paradoks w znacznym stopniu przyspieszycie swoją ewolucję wymiarową.

Dobrze byłoby, gdyby ta medytacja trwała około 12 minut.

Gdy zaczniecie eksperymentować z tą metodą odsłuchiwania dźwięków, podczas doświadczania Piątej Perspektywy (np. odczuwając przestrzenność), nie czujcie się zobowiązani do medytowania, słuchając nagrania do końca.

Niektórzy z was odkryją, że kilka minut to wszystko, co możecie „znieść” i jeśli jesteście jedną z takich osób, powoli wydłużajcie czas przy kolejnych podejściach, nie tracąc przy tym swojej strefy komfortu.

Na pewno niektórzy z was będą tacy, którzy oczekują dłuższego trwania medytacji.

Jeśli to dotyczy też was/ciebie, wtedy naciskałabym przycisk powtarzania nagrania tak często, jak tylko to potrzebne – to skutkuje.

Jeśli jednak przestaniecie np. wykonywać czynności życiowe takie jak pranie czy zmywanie naczyń to znaczy, że jesteś „za burtą” i trzeba wracać.

Wszystko jest sprawą osiągnięcia równowagi.

Nie zalecam jednak słuchania tego nagrania lub eksperymentowania z Piątą Perspektywą, w sytuacjach wymagających skupienia uwagi takich jak prowadzenie samochodu lub obsługa maszyn, gdyż taka kombinacja zmienia działanie umysłu.

Piąta Perspektywa może wydawać się obcym terytorium, stojąc w silnym kontraście z codzienną ludzką percepcją rzeczywistości.

Ale Piąta Perspektywa jest fundamentalnie zadaniem dla mózgu, drogą do aktywizacji inteligencji przestrzennej Waszej prawej półkuli mózgowej.

I to za pośrednictwem prawej półkuli będziecie mogli eksplorować ogrom wewnętrznej przestrzeni.

Chociaż rezultatem rozwinięcia tej umiejętności będzie egzotyczny stan umysłu, to tak jak wiele innych funkcji mózgu może być ona rozwijana.

Jest to tylko kwestia czasu i ilości włożonej pracy z tą metodą.

Jeśli kiedykolwiek zaczniecie i będziecie pracowali z medytacją dźwiękową, będziecie budowali nowe neurologiczne obwody w waszym mózgu, które w końcu doprowadzą was do wejścia w Piątą Perspektywę i doświadczenie wzniesienia się ponad ograniczenie przestrzeni i czasu – nawet jeśli nigdy nie próbowaliście robić czegoś takiego w przeszłości.

Pamiętajcie… sekretem jest powtarzanie.

Im więcej będziecie pracowali z Piątą Perspektywą w powiązaniu z medytacją dźwiękową, tym efektywniej wasz mózg będzie tworzył ten niezwykły i sprawny stan umysłu.

Autor: SEMJASE

⇒ Czytaj także inne artykuły autora:

https://www.odkrywamyzakryte.com/wtajemniczenie-przeslanie-przekaz-pierwszy/

https://www.odkrywamyzakryte.com/nie-jestescie-sami-czesc-i/

https://www.odkrywamyzakryte.com/nie-jestescie-sami-czesc-ii/

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.