Niewielu ludzi wie, że w gatunkach tzw. obcych biologiczne, chemiczne i anatomiczne są zachowania życia pozaziemskiego. W rzeczywistości pozaziemskie formy nie są tak odległe od Ziemi, ponieważ ich skład jest podobny. Jaka jest możliwość rozpoznania zamaskowanej istoty wśród Was?

Istoty te mają anatomię podobną do anatomii istoty ludzkiej.

Oznacza to, że głowa, dwa ramiona, dwie nogi, między innymi części, które są bardzo do nich podobne. Istnieje wiele ras.

Jedne z najbardziej znanych obecnie są rasy raptoidalne dość podobne do gadów, którym udało się ewoluować do postaci humanoidalnej.

Opisywani przez uprowadzonych jako rasa z szarą lub z białą skórą, wydłużoną i cienką głową, małymi ustami.

Są one uważane lub nazywane Draconianami, ponieważ pochodzą bezpośrednio z konstelacji DRACON – smoka.

Posiadają oni kontakt z grupami ukrytej mocy, które można znaleźć na planecie Ziemia, więc są dla Was poważnym zagrożeniem.

Raptoidalne istoty zwane przez Was – gady i istoty szare zamieszkują planetę od wielu lat tysięcy lat, mieli dłuższy szczep ewolucyjny niż ludzka istota i pozwolili sobie wstrzyknąć pozaziemskie DNA do zalążków nasienia porwanych ofiar.

Wszystko to za zgodą kilku rządów świata.

W tym czasie ludzie z obcym DNA są w Waszym środowisku i nawet o tym nie wiedzą.

Taki proces po części jest wdrażany i wkrótce staniecie w obliczu super generacji hybryd.

Wasze ciała zmieniają w tej chwili strukturę biologiczną na krystaliczną, będziecie mogli dowiedzieć się, czy dana osoba ma szeroką wiedzę na temat Waszego świata, również, jeśli ma zdolności telepatyczne i przewiduje proste rzeczy, takie jak dzwoniący przez telefon.

Nawet duchowe połączenie jest na tyle ważne, by je zidentyfikować.

Nawet wysokie pożądanie seksualne i potrzeba stworzenia więzi, to coś z premedytacją mającego na celu odtworzenie istniejącego DNA.

Należy zachować ostrożność i nauczyć się odróżniać te sygnały.

Prawda jest taka, że nie jesteście sami i że są wśród Was gatunki, które przybyły wiele wieków temu i cały czas się rozwijają, aby dostosować się do Waszego systemu.

W tej przestrzeni jest co najmniej dziewięćdziesiąt różnych rodzajów gatunków pozaziemskich, tzw. obcy są tutaj.

Istoty te kontrolują rasę ludzką na długo przed epoką lodowcową.

To w dużym stopniu wyjaśnia Wam wiele znalezisk archeologicznych, a także niektóre obrazy egipskich hieroglifów.

Na planecie istnieje inny gatunek przewyższający ludzki, który ma wielki postęp technologiczny i współczynnik znacznie wyższy niż przeciętny człowiek.

To reprezentuje wielkie obawy każdego człowieka.

W wielkim stopniu zmienia Wasz sposób postrzegania rzeczywistości, te istoty, by przetrwać realizują cały plan stworzony dla nowego eksperymentu, który mają nadzieję zrealizować.

Nie powinniście lekceważyć ujawnionych informacji.

Portale, przez które te gatunki dotarły na Ziemię, część z nich została przechwycona.

Zjawiska i obrazy, które obserwujecie, a które są niezwykłe dla ludzi, na które wpływ mają odbicia światła, są odbiciami portali, by dotrzeć do Ziemi.

Natomiast NASA wmawia Wam, dezinformuje i twierdzi, że efekty światła są spowodowane promieniami słonecznymi, nic bardziej mylnego.

Ponieważ są to portale, które umożliwiają przekraczanie wymiarów, pojawiają się i znikają w sposób ciągły.

W strukturze ich oddziaływań krzyżują się nowe gatunki, formują i deformują, regenerują i reformują. A gdy zostaną wykryte lub uchwycone obiektywem, lub przez kamerę, znikają szybko, aby nie pozwolić na przejście niczego innego.

Trwa to od dawna, lecz ludzie nie rozumieją tych zjawisk.

Chcę Wam ujawnić, że wśród Was już zamieszkują gatunki pozaziemskie i że są tu od dawna.

Gdy już dojdzie do pełnego ujawnienia, to otworzą się również drzwi dla istot pozaziemskich, aby bezpiecznie mogły tu przybyć.

Odbędzie się wielkie spotkanie i kontakt wielu różnych ras istot pozaziemskich.

Kiedy te istoty rzeczywiście się Wam ujawnią, przestaniecie z nimi walczyć i się ich bać.

One mogą przynieść Wam niezwykłą technologię i Wam pomóc.

Pomogą Wam również dowiedzieć się, kto dokonywał różnych manipulacji, by trzymać ludzkość w niepewności przez tyle tysiącleci oraz jak uchronić się przed innymi tego typu istotami.

Dojdzie do ogromnej transformacji, kontaktu i porozumienia i wejdziecie w skład cywilizacji gwiezdnych wraz z istotami, które także istnieją i są to naprawdę istoty pozaziemskie, które nie wywodzą się z Ziemi, a stosowana przez nich mimikra pozwala pozorować im ludzi, w takim stopniu, że nie zauważycie żadnej różnicy.

Oni są już tutaj. Są tacy, którzy przybywają tu, żeby Was strzec i obserwować procesy dziejące się na Ziemi.

Są tu po to, by zebrać informacje i upewnić się, że nie wysadzicie Ziemi lub nie pozabijacie się nawzajem.

Gromadzą różne dane, a także zbierają doświadczenia z życia człowieka, co jest dla nich naturalne.

Dla istot tych to rodzaj zaszczytu, przybyć tutaj, żyć wśród Was i robić rzeczy, po prostu żyć jak normalny człowiek, wchodzić w interakcje z ludźmi.

Niektórzy z nich pochodzą z innych odległych systemów, które bardzo uważnie śledzą to, co się tu dzieje.

Włączając w to Draco, którzy przynależą do Centralnej rasy CARIANS, sojuszniczej rasy sztucznej inteligencji, a którzy prowadzą podbój układów gwiezdnych. Wysyłają ich do Was na rozpoznanie po to, by kontrolować rasę Reptylian oraz manipulować całą społeczność tych ras i nacji.

Często naruszają Kreację oraz jej prawa, co nie skończy się to dla nich dobrze, ponieważ nie rozwijają się w rezonansie symbiozy i obrali drogę najeźdźczej dyktatury.

Obecnie istnieje grupa 57 różnych istot pozaziemskich, wielu z nich wygląda prawie dokładnie wręcz identycznie jak Ludzie.

Ale jest też pierwotna rasa ludzka tzw. PRADAWNI – proszę nie mylić ich ze STAROŻYTNYMI lub STAROŻYTNYMI BUDOWNICZYMI.

To PRADAWNI zawędrowali i rozsiali się po całej Galaktyce, dlatego istoty na innych systemach wyglądają jak ludzie (Weganie, Lyranie, Plejadianie – rasy i nacje tych korzeni wywodzą się od PRADAWNYCH).

Zatem rozbieżne ścieżki zatoczą pełny krąg i w pewnym okresie na przejściu konstelacji ERRA połączy ich z PLEJADANAMI, gdy zostaną odwrócone genetyczne kody tych Nacji. Dopiero wtedy zaawansowane w swej ewolucji Eteryczne Istoty umożliwią jakiekolwiek kontakt.

Pamiętać należy, że wszyscy ludzie na Ziemi wywodzą się z tego samego, jednego pochodzenia Ur“. Stąd, gdy istoty z rejonów Liry i innych miejsc genetycznie krzyżowali się z wczesnymi rasami, względnie ich potomkami, blisko 190 000 lat temu na Ziemi, domknął się cykl pomiędzy ludźmi tego samego pochodzenia.

Także rasa Ur – pierwowzór PRADAWNYCH – pozostała nienaruszona i można genetycznie dowieść, że ziemianie wywodzą się z pojedynczej rasy nici Ur“. Rasa ‘Ur powstała z matrycy SZIRU“.

Jako istoty jesteście zabezpieczeni. Jako wyjątkowa rasa we wszechświecie, jesteście bardzo ważni, dlatego kod Szi w matrycy SZIRU chce pozyskać wiele istot.

Jeszcze raz przypomnę, że matryca”SZIRU nie jest w obszarach ludzkiego DNA. Umiejscowiona jest w Symbioncie, dlatego proszę, byście nie mylili tych pojęć.

SYMBIONT JEST NIELOKALNY, jest przypisany do rzeczywistości określonej przestrzenią i istnieje niezależnie od ciała fizycznego.

To istnienie wielu rodzajów energii światła, która jest użyteczna dla istot z różnych wymiarów, tych najbardziej subtelnych, ale i tych wibracyjnych wymiarów także fizycznych. Jest dana każdej istocie we Wszechświecie, niezależnie od poziomu rozwoju ewolucyjnego i wibracyjnego.

Symbiont-Dusza to 40 poziomów przenikania w danym wymiarze przestrzeni wibracji i częstotliwości, a tych wymiarów są miliardy.

Ziemia

Wytłumaczeniem jest fakt, że sama Ziemia istnieje od bardzo dawna i najbardziej nadaje do rozwoju się dla istot różnych ras i nacji.

Wam trudno jest pojąć, że chodzi tu o miliardy lat, ale w tym samym czasie punktu zero na linii wymiaru innej przestrzeni.

Ziemia przez ten czas gościła wielu przybyszów i różne rodzaje istot pozaziemskich ją zamieszkiwały.

Jak wspomniałam, nie jesteście rdzennymi mieszkańcami tej planety. Jest tu także dużo uchodźców, którzy poszukują bezpiecznego miejsca, by stworzyć inną cywilizację.

Na etapie dziejów wiele opisywałam, że te cywilizacje skolonizowały Ziemię. Bardzo często w przekazach daję porównanie do zachowania dwóch różnych kultur na Ziemi sprzed kilkuset lat.

Cywilizacja była wówczas ekspansywna, a jej przedstawiciele eksplorowali Ziemię, odkrywając nowe kontynenty i kultury.

Z kolei Pradawne Cywilizacje Ziemskie całkowicie wysoce różniły się od innych kultur, posiadały środki do ekspansji przestrzeni.

W najprzeróżniejszych systemach planetarnych Waszej galaktyki, Mlecznej Drogi z czasem tworzono rasy.

Rejony Syriusza odgrywały także szczególną rolę, przynajmniej w odniesieniu do rzeczywistego pochodzenia Ur-Ur, Pradawni a za nimi dawni Lirianie przybyli na Ziemię, gdzie zmieszali się z ziemskimi rdzennymi istotami.

Liczni odlegli potomkowie z tych wczesnych dni zamieszkują tę planetę dzisiaj.

Jedna jeszcze wyjaśniająca uwaga dotycząca źródłowych genetycznych manipulacji: w rzeczywistości byli oni dobroczyńcami genetycznie odmienionych ludzi, stąd byli oni ich tzw. twórcami-panami.

Kiedy nadszedł czas by w ostateczności zabić, czy zwyczajnie wygnać genetycznie zmienione jednostki oni (dobroczyńcy) podzielili się na dwie strony.

W następstwie te dwa oddziały zwalczały się wzajemnie szorstkimi atakami słownymi i oskarżeniami, nim zainterweniowały inne inteligentne istoty z rejonów Syriusza. Włączyła się grupa chcąca zabić genetycznie zmienionych ludzi.

Prawdziwi dobroczyńcy, ci przeciwni zabijaniu, byli w stanie uratować bardzo wiele genetycznie zmanipulowanych istot, które podzieliły na kilka grup – pomimo wielu przeciwśrodków tych, którzy chcieli zabić.

Jak uprzednio wspomniałam dwie grupy ludzi osiadły po drugiej stronie galaktyki, podczas gdy pozostali ludzie znaleźli nowe domy w systemie SOL na Marsie i Malonie. Następnie kilka tysięcy zdegenerowanych, genetycznie odmienionych ludzi zostało deportowanych na Ziemię.

Dobroczyńcy wiedzieli nawet wtedy, że ludzie przetransportowani na Ziemię nie pozostaną w tym systemie słonecznym na zawsze, lecz kiedyś później będą musieli odlecieć w inne miejsca przeznaczenia.

Powody tej ekspansji są różne, bardzo różne i zależą np. od wiedzy, moralności, charakteru czy egzystencji istnienia.

Kosmiczne Cywilizacje ekspansywne niekoniecznie są agresorem podbijającym inne planety. Zamiary ich są celowe, by ludzie mogli wymieniać się technologią lub wiedzą albo też pomagać w rozwoju mniej zaawansowanym kulturom na Ziemi, bądź innym cywilizacjom.

Byli też inni pozaziemscy przybysze, którzy eksperymentowali z ludzkim DNA i tworzyli hybrydy.

Dali oni początek mnóstwu innych stworzeń, które można znaleźć na tej planecie.

Podsumowując, to bardzo zawiły projekt, rozciąga się na szerokie spektrum różnych organizmów. Wiele się w nim dzieje. To skrupulatnie przemyślany projekt, zazwyczaj tzw. Genetyczni Farmerzy przybywają tutaj i pozyskują jakiś podstawowy gatunek, bazę, nad którą rozpoczną inżynierię genetyczną.

Słońce i Wasza planeta posiadają określoną częstotliwość, która decyduje o formie życia.

Obecnie to ogół występowania pięciu palców, rozwój ssaków i ich form. Tak więc ten aspekt również wpływa na rozwój gatunków. Bogactwo życia zawdzięcza się też temu, że używają różnych genomów do zmiany gatunku.

Sama odwiedzając ponad 2000 lokalizacji poza planetą Ziemia, odczułam silne powiązania Symbiotyczne i energetyczne,że na Ziemi jest większa złożoność fali genetycznej, która podtrzymuje bogatą różnorodność życia na planecie, bardziej niż byłoby to możliwe w podobnych warunkach na innych planetach.

Tak więc wiele istot spoza Ziemi tu przybywa, ponieważ można tu zapoczątkować, tworzyć niemal każdą formę życia, którą się chce i tak się dzieje.

Zwróćcie uwagę na liczbę nowych gatunków, które ludzie odnajdują każdego dnia… ludzie znajdują nowe rodzaje owadów czy stworzeń na dnie oceanu.

Stale coś się odkrywają, szczególnie w Amazonii, życie nowych gatunków roślin czy małych zwierząt.

Skąd więc pochodzą te osobniki – zadaliście sobie kiedykolwiek to pytanie?

A dlaczego nie widzieliście ich od tak dawna? Jesteście tu od kilku tysięcy lat. Już chyba wiecie, co się dzieje.

Cały czas trwa proces zasiewu. Jeszcze do dziś mutacja genetyczna nadal toczy się w Was wszystkich, w zwierzętach czy roślinach. Wszystko stale się rozwija.

Nie traktujcie mutacji jako coś złego, bo to naprawdę nie jest złe -przemiany być muszą i nastąpią, taki jest proces kreacji. Niektóre z nich są dobre, bo utrzymują Was przy życiu.

Oczywiście są też tzw. obco wyglądający, ale większość z nich wygląda bardzo ludzko. Nie mają nawet jakichś dziwnych proporcji. Są jak ludzie… tylko z innego systemu i trafiali do krajów, gdzie łatwo mogą wtopić się w tłum.
Dla przykładu ci wyglądający na Polinezyjczyków trafiliby do tamtej części globu. A Skandynawowie do Skandynawii i tak dalej.

Jest także typ pewnej kategorii istot owadopodobnych lub jakikolwiek typ ras gadoidalnych przekazywane z Draco. Zamieszkują podziemne bazy wielkością równe całemu obszarowi Kanady czy Argentyny.

Oczywiście taki zróżnicowany układ biologiczny też jest na Ziemi. Wielu z nich wygląda jak Wy. Inni są zdolni do modyfikacji swojego wyglądu (mimikra).

Są tak bardzo inteligentni, że potrafią wmieszać się w otoczenie bez żadnych problemów, nawet mają pracę. Są tacy, którzy są na Ziemi od ponad dekady. Wmieszani w otoczenie, stworzyli tożsamość, a teraz zajmują wysoką pozycję w korporacjach i rządach oraz mają wpływy na rządców tej planety.

Tak, przygotowują się przed przybyciem na planetę. Stosują genetyczne modyfikacje, które mają przystosować ich do tego, co robicie tutaj. Dokonują nawet pewnych procedur na ciele, aby mogli na przykład strawić Wasze pożywienie i temu podobne rzeczy. Po prostu dobrze się przystosowują i aklimatyzują.

Śledzenie historii tych istot oraz ich pochodzenia jest niełatwym wyczynem.

Musicie pamiętać, że ich pierwszym punktem styczności z tą planetą była osoba uprowadzona, źródło wiedzy.
Istoty pozaziemskie uczyły się wielu rzeczy… o podatkach, o zachowaniach Waszego społeczeństwa, ma to pomóc im się zintegrować.

Taka integracja jest bardzo wysoko rozwinięta i może mieć wpływ na świadomość tysięcy ludzi jednocześnie. Co obecnie objawia się to w rzeczywistości.

Niektóre z nich są dodatkowo wyposażone w udoskonalenia technologicznie. To wszystko opiera się na umyśle. Istoty te mogą zmienić swój wygląd, gdy ktoś na nie spojrzy dzięki Mimikrze, nawet przed ponad tysiącem ludzi jednocześnie.

Mimikra tak działa na niesamowitą zdolność umysłową, że można zaindukować i sprawić, że zobaczyć możecie wszystko i we wszystko uwierzycie. Jest to w pewnym sensie bardzo niebezpieczne, ale na szczęście, nie stało się jeszcze nic złego.

Zdolność maskowania

Teraz wyjaśnię zaawansowaną zdolność maskowania tzw. mimikry, telepatii – telekinezy oraz aktywacji umiejętności postrzegania, by móc przebywać wśród ludzi niezauważonym – te podstawowe umiejętności służą także do ochrony.

Wszystkie Wasze umysły są jak jeden umysł – można zaindukować, dotknąć Was mentalnie i zasugerować za pośrednictwem regresywnego kodu aktywacyjnego pewne polecenia, a ludzki umysł zaakceptuje tę sugestię bez oporów.

Obraz mimikry to także struktury cielesnej, który można bez problemów zaindukować w umysłach.

W Waszej świadomości istnieje prosty regresywny kod aktywacyjny potrzebny do postrzegania także wymiaru, w którym egzystujecie, nazwaliście to „Matrix” i to prawda działa to bardzo podobnie („pokaż, jak naprawdę wyglądam / zobacz mnie takimi, jak chcę, żebyś ujrzał mnie w tej przestrzeni i na tym poziomie mentalnym”).

Regresywny kod aktywacyjny, który został umieszczony podczas procesu tworzenia matrycy kodu ludzkiego SZIRU Waszego genomu, wtedy kiedy tworzono rodzaj ludzki, kształtuje Wasz świat – kreacja.

Kod aktywacyjny pozwala zasugerować, abyście ujrzeli ludzką postać, kiedy spoglądacie na daną istotę Mimikry. Kooperując nad tymi istotami, widziałam, że są wyposażone w różne … urządzenia, które są podłączone bezpośrednio do ich ciała. Nawet te technologiczne zdolne do zmiany działania całego układu neurologicznego.

Wygląda to tak, że kiedy prostu dotykali nimi skóry, zachodziła interakcja z ich neurologią. Nie był to jednak żaden rodzaj implantu chirurgicznego.

Przechwytywanie tych istot jest niezwykle trudne, ponieważ są w stanie aktywować Mimikrę, tak by się maskować. Wibrują tak szybko, że nie można ich zobaczyć.

To najwyższy poziom kamuflażu … nawet istoty owadopodobne używają tej technologi molekularnej, która spełnia określone funkcje.

Są także istoty, w których znajdują się substancje chemiczne, które wchodzą w reakcję z powietrzem i wilgocią, co powoduje zapłon lub eksplozję. Dlatego zmuszone są używać Mimikry jako pola ochronnego, by przetrwać.

Przybywają, unikając zostawiania jakichkolwiek śladów, chcą być także niewykryci.
To zależy od ich misji, niektórzy z nich są tutaj, ale pewna część przebywa wśród najbiedniejszych, aby dowiedzieć się o Waszym rozwoju – słuchają historii ludzi.

Zbierają wszystkie informacje od kraju do kraju, do ogromnej bazy danych. Chcą dowiedzieć się, co poszło źle, dokąd zmierzacie lub… zajmują się Waszą socjologią. Próbują Wam pomóc. Chcą poznać, jak myślicie.

Robiąc to, nakłaniają kogoś do życia z kimś w Zimbabwe, z kimś w Polsce, z kimś w Rosji i z kimś w Ameryce. Wszyscy ci wysłannicy utrwalają dane, analizują, odczytują emocje za nimi stojące. To daje wiedzę. Podążają w górę łańcucha. Nie chodzi tylko o zwykłych rolników czy ludzi z lasu. Obecnie coraz bardziej popularne staje się organizowanie wymian pozaziemskich studentów czy różnych szkoleń. Chodzi o porozumienie.

Trzeba pamiętać, że istnieją uniwersalne prawa, w ramach których także CARIANS i Draco muszą się dostosować i na to pozwolić, o ile odbywa się to poprzez zatwierdzone kanały.

Draco nie kontrolują wszystkiego. Nadzorują tylko pewien procent przestrzeni. Teraz ponownie są prace wdrożeniowe na tzw. Programowana Forma Życia. To organizm cybernetyczny powstały w procesach bioinżynierii. Hodują je i dopasowują do wielu różnych misji.

Programowaną Formę Życia potrafią stworzyć tak, że mogą na przykład pływać albo je projektują i wykorzystają je na przykład w Arktyce. Jeśli potrzebny jest PFL w środowisku arktycznym, nadadzą mu odpowiednie cechy. Tak samo do tropików czy innych warunków. Programowana Forma Życia jest dostosowana do wymagań konkretnej misji.

Chcę zaznaczyć tu, że nie jest to istota świadoma. Tylko zdalnie sterowana, w połowie organiczna, lecz posiadająca cybernetyczny organizm, który udoskonalili.

Natomiast jeśli dochodzi do uprowadzenia lub dojdzie do autentycznego porwania, to zostają pobrane organy czy wszczepione płody w ciało i dokonają tego istoty Draco lub ich sojusznicy. Tak wyhodowane istoty podróżują miliardy lat świetlnych… a to oznacza, że dysponują technologią międzywymiarową.

Opanowali energię punktu zerowego, darmową energię, czas i przestrzeń, i wszystkie fizyczne aspekty, które są Waszym niedoścignionym celem od dawna. Oznacza to, że mogą oni stworzyć wszystko, czego chcą, co za tym idzie, nie potrzebują niczego, są niezależne.

Ich technologia opanowała świadomość i wibracje. Rozumieją współtwórczą świadomość i to, że wszystko jest wibracją. Są w stanie manipulować materią na poziomie, którego Wy po prostu nie rozumiecie.

Mogą stworzyć ot, tak złoto. Mogą zrobić prawie wszystko, co tylko zechcą. Nie potrzebują niczyich jajek, płodów czy implantacji. Po prostu nie ma takiej potrzeby. Są na bardzo wysokim poziomie świadomości. Wy też kiedyś tacy będziecie z tą różnicą, że powinniście dbać o rozwój duchowy .

Wielu uprowadzonych ma to wszczepione w głowę i naprawdę w to wierzą. Istnieje też większość porwań eksperymentalnych, to ponowne uprowadzenia.

Ludzie, którzy są częścią programów genetycznych, którym wszczepia się płody i tego typu rzeczy, zostają ponownie porywani, gdy już wrócą na Ziemię.

Natomiast rządy i Wasze wojsko,psychiatrzy oraz cała elita, które prowadzą testy, badają uprowadzonych oraz sprawę próbują dowiedzieć się, co się dzieje. Następnie manipulują pamięcią uprowadzonych, na skutek czego potem wielu uprowadzonych przechodzi bardzo trudny okres. Ich metody nie należą do wyrafinowanych i delikatnych.

Istoty spoza Ziemi robią to precyzyjnie, natomiast wojskowi Waszego rządu stwarzają dalsze problemy dla uprowadzanych poprzez ich ponowne przetrzymywanie, przesłuchiwanie czy badanie.

To jest niezwykle traumatyczne, potem używają niehumanitarnych metod do usuwania pamięci. Tacy ludzie miewają powtarzające się koszmary

Są też inne bliskie spotkania, podczas których ludzie trafiają na statek, aby stanąć z nimi twarzą w twarz. W bardzo nonszalancki sposób, nie okazując strachu i wykazując bardziej otwartą postawę i wysoką świadomość tego, co się dzieje, kontaktują się z istotami pozaziemskimi. Tak więc ludzie tego chcą. Uprowadzeni…także doświadczali tych pozytywnych rezultatów.

To prawda, że wielu z nich przechodziło przez bardzo ciężkie chwile swojego życia, byli ranni lub cierpieli na ciężką chorobę. Zabrali ich na pokład tego statku, nie wiedząc o tym, ale okazało się to dla nich naprawdę cudowne.

Natomiast Wasi wojskowi po uprowadzeniu celowo generowali strach w tych ludziach przed tymi istotami, przesłuchaniami i wpajaniem uprowadzonym, że to, co przeżyli, jest złe. To tak samo, jak każda inna nacja zdobywców demonizowała rdzennych mieszkańców twierdząc, że to dzikusy. Historia… macie przykład wypraw Krzysztofa Kolumba oraz wielu krzyżowych wypraw w imię idei i narzucanej wiary. O zjawiskach uprowadzeń i tym zjawiskom poświęcę osobny przekaz oraz informacje.

W niedługim czasie w ujawnieniu ziemscy ludzie odnajdą dowód, że ich dawni Ur-Ur-Ur-przodkowie przybyli do systemu SOL z obcych systemów słonecznych i planetarnych i osiedlili się na Marsie przed wyemigrowaniem na Ziemię.

Będzie mógł także zostać znaleziony pierwszy dowód na to, że najwcześniejsi przodkowie rodzaju ludzkiego – genetycznie zmanipulowani ludzi, czy raczej ich potomkowie – byli uchodźcami i wygnańcami, którzy wywodzili się z rejonu Syriusza. Dowód ten wstrząśnie wspólnotą naukową i bardziej nawet światem religijnym, wywoła potrzebę wielkich zmian. Wszyscy tego się boją.

Moment ten nadejdzie w głównej mierze, gdy zostaną znalezione na Marsie artefakty poprzedniej ludzkiej cywilizacji, wraz z piramidami i rzeźbami, takimi jak tzw. twarze na Marsie, które przedstawiają jedynie mały ułamek całego odkrycia.

Te znaleziska i przekaz dla ziemian, wiążące się z odkryciami na Marsie oraz innymi planetami, a także księżycem od dawna zakotwiczonym w polu magnetycznym planety.

Przyczynią się pewnego dnia do załamania się legendarnego obrazu, który dawniejsi przodkowie ziemian stworzyli o swym dziedzictwie. Wielu zaprzeczających prawdzie uświadomi sobie z zatrważającą jasnością, że ziemski Człowiek nie pochodzi z planety Ziemia i co więcej, nie jest jedyną ludzką formą życia we Wszechświecie.

W rezultacie, kontakty z pozaziemianami pojawią się na poziomie oficjalnym jedynie, gdy wszystko będzie właściwie szło, a Człowiek na Ziemi będzie wystarczająco dojrzały, by zaakceptować te kontakty.

To wciąż wymaga więcej czasu, podczas którego pojawi się wiele rzeczy mających związek z odkryciem dowodu na to, że istoty ludzkie na Ziemi nie pochodzą z tej planety, a także, że nie istnieją sami we Wszechświecie, czy tej galaktyce, Mlecznej Drodze.

Rozważając wydarzenia, które dopiero mają się wydarzyć, nim przyjdzie czas pierwszych oficjalnych kontaktów z nie-ziemianami, należy ustanowić pewną chronologię prospektywnych wydarzeń historycznych.

Dlatego rozwaga dyktuje, by nie podawać dokładnych dat, inaczej mogłyby z nich wyniknąć uwarunkowania, mogące negatywnie odmienić przyszłe wydarzenia.

Ponadto wielu ludzi mogłoby też ucierpieć na skutek zaburzeń świadomości, gdyż mogliby próbować zmienić sprawy, jak tylko dowiedzieliby się o nadchodzących wydarzeniach – wydarzeniach, które nie mogą być odmienione w żaden sposób, w jakimkolwiek kształcie i formie.

 

CZĘŚĆ II: https://www.odkrywamyzakryte.com/nie-jestescie-sami-czesc-ii/

autor: Semjase

Czytaj także inne artykuły autora:

https://www.odkrywamyzakryte.com/kod-ludzki-matryca-sziru/

https://www.odkrywamyzakryte.com/egzystencjalnosc-poziomy-gestosci/

https://www.odkrywamyzakryte.com/woda-pamiec-molekularna/

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką oznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.