NIE JESTEŚCIE SAMI – PRZEKAZ ROZSZERZONY CZĘŚĆ II

Zanim przekażę i ujawnię Wam kontakty Ziemian z innymi cywilizacjami – to podam Wam kilka ważnych informacji. Kumulacja przypadła na 1993 roku ze względu na anihilację materialną ludzi tej epoki, która już się wyczerpuje. Pod naporem przełomu energetycznego rozpada się budulec ludzkich archetypów, struktur dna i ciał. Rozwinięte cywilizacje do Układu Słonecznego utworzyły pole, które pozostanie nienaruszone. Nigdy nie odnoszono się tak, jak w owym czasie, czyli wzniośle do Ziemi o Ziemi oraz jej mieszkańców. Obecnie Ziemia posiada uniwersalną konstrukcję.

Naturalna baza Ziemi jest niezniszczalna.

Powoli część ziemskiej populacji wymknęła się spod wpływów manipulacyjnych.

Ludzkość cywilizacyjnie gwiezdny rozwój pełnego wzniesienia osiągnie w roku ziemskim 2162 (1536 kalendarza imperialnego).

Obecnie trwa obserwacja i potajemnie osłabia się prymitywne rządy, aby ułatwić ich przeszłą asymilację.

Kolejna rzecz – moc rządu i urzędów, a także prezydentów oraz rządów będzie ograniczona.

To doprowadzi do tego, że moc decyzyjna prezydentów i rządców będzie ograniczona, aby być efektywna, a w tych paru dziedzinach będzie to miało bezpośredni wpływ na to, aby przygotować Ziemię do poziomu innej wibracji oraz częstotliwości.

Typy istot przebywających w obrębie wymiaru

 1. EVADAMIC or EVA’S (omijający zapory, utrudnienia) – te istoty posiadają symbiont – duszę wewnętrzną indywidualną – rasy ludzkie.
 2. DRACONIAN or DRACO‘S (jaszczury – gadoidy) – te istoty nie posiadają symbiontu – duszy wewnętrznej indywidualnej, ale zbiorową jaźń symbiont – duszę jaszczurowej lub gadziej linii genetycznej, czyli umysł zbiorowy bez indywidualizmu – to cecha społeczności pasożytów.

Obie grupy dominują w tym sektorze galaktyki.

Istnieje konflikt na skalę kosmiczną pomiędzy tymi dwoma grupami istot, które są określane jako anioły i upadłe anioły.

Upadłymi aniołami są osobnicy z gadziej linii genetycznej.

Grupa ta dąży do opanowania przestrzeni życiowej w każdym czasie i miejscu.

Owi osobnicy zamieszkują sferę: ziemską, podziemną i pozaziemską.

Planeta Ziemia i System Słoneczny są strategicznymi miejscami w tej części galaktyki.

Przymierza:

– Federacja: VEGA LYRA, TAYGETA PLEADES, TAU CETI, WOLF 424, PROCYON, ALPHA CENTAURI and ZETA RETICULI I, etc. – ich filozofia życiowa nie jest filozofią agresji – większość należy do humanoidów z grupy A (Evadamic).

– Imperium: ALPHA DRACONIS, EPSILON BOOTES, RIGEL ORION, BELLATRIX ORION, POLARIS, NEMESIS (czarna gwiazda – protogwiazda o zbyt małej masie, aby nastąpiły reakcje termojądrowe, więc jest ona zimną kulą, a znajdują się na zewnątrz Waszego systemu w kierunku Oriona i jeszcze bliżej Alpha Centauri, która została niedawno odkryta jako satelita IRIS), a także ZETA RETICULI II, etc. – ich filozofia to filozofia pasożytów, filozofia agresji – większość to B (jaszczurowate i ich linie genetyczne).

– Korporacja: kolektywna inteligencja skoncentrowana przede wszystkim w systemie słonecznym, SIRIUS-B, ARCTURUS, ALDEBARAN, ALTAIR AQUILA, BOOTES CENTAURUS i BERNARDS STAR, etc. – współpracujący humanoidzi i jaszczurowaci w zakresie od umiarkowanej filozofii interwencjonizmu (pasożytnictwa) do skrajnego pasożytnictwa.

Rodzaje istot przebywających na tej planecie

AGHARIANS / AGHARTIANS (Agharianie / Aghartianie): grupa azjatyckich i nordyckich ludzi, którzy żyją pod powierzchnią ziemi w okolicach Gobi. Są to systemy pieczar, rozciągające się pod Himalajami do ich zachodnich granic, gdzie egzystują NAGAS. Systemy pieczar łącza Agharti w centralnej Azji i „świat węży”. Mamy tu kult węża i gadzich współpracowników. Utrzymywali oni kontakty z nazistowskim Thule w czasie II wojny światowej. Dawno temu w przeszłości po wejściu wojowniczych mnichów do jaskiń wyznawców kultu węża doszło do konfliktu z kultem węża. W wyniku konfliktu gady i ich kolaboranci zostali przepędzeni. Jednak ostatnio odzyskują tereny, z których zostali wypędzeni.

ALPHA-DRACONIANS (Jaszczury z Alfa): gadzie istoty, które założyły kolonie w Alfie Draconis. Jak wszystkie gady twierdzą, że zapoczątkowali tysiące lat temu życie na Ziemi, co miałoby usprawiedliwić próbę przechwycenia na własność Ziemi. Są większą częścią zaplanowanego najazdu, który ostatecznie dąży od ukrytego trybu infiltracji do jawnego trybu najazdu. Okazja do przechwycenia planety skończy się z chwilą, kiedy ludzkie społeczeństwo stanie się międzyplanetarną i międzygwiezdną potęgą. Oni cały czas próbują blokować rozwój (technologiczny) oraz ludzi na tej planecie przez niedopuszczenie zaawansowanej technologii do mas społecznych ludzi, które prowadziłyby do ewentualnej kolonizacji innych planet przez Ziemian. Do tego ewentualnie rozwiązałoby to problem przerostu populacji, zanieczyszczenia środowiska, żywności i innych środowiskowych problemów. Jaszczurowaci wiedzą, że Ziemianie mają wrodzony instynkt samoobrony, więc nie chcą oni, żebyście osiągali międzygwiezdne możliwości i stali się zagrożeniem do ich imperialistycznych zapędów (Carians – Draconian – Reptilianie).

ALTAIRIANS (Altarians): gadzi mieszkańcy Altair, czyli gwiezdnego system w konstelacji Orła. Są we współpracy z mniejszym nordycznym ludzkim elementem, ale też współpracują z szarakami i wojskowymi ziemskimi kolaborantami. To główne źródło kolektywu znanego jako „Zbiorowe”, które utrzymuje więzi z Ashtar i gadzimi kolektywami (Draconian).

ANAKIM, THE (Anakim): giganci o wzroście do 12 stóp, który wynika z zaburzeń genetycznych, pochodzących ze związków tzw. samozwańczych bogów i ziemianek. Są bardzo podobni do ludzi i mogą się z nimi mieszać. Spotykani w pieczarach Ameryki Północnej w obszarach pomiędzy Alaską, Meksykiem, Teksasem (Evadamic).

ANTARCTICAN (Antarktykanie): to jest tajny obszar operacji dla obu ludzkich i gadzich istot. Tam Aryjscy naukowcy hitlerowscy zbudowali dyskoidalny pojazd (Haunebu, V7). Dyski mogą być pilotowane przez „czystych, wyhodowanych” blondynów o niebieskich oczach, czyli rasę aryjską. Podziemne ludzkie społeczeństwa rozwinęły włosy blond z powodu braku światła słonecznego, a nie z powodu związków genetycznych. Baza Antarktykanów znajduje się poniżej gór Neu Schwabenland na Antarktydzie. Natomiast obca siła gadzich rozciągnęła terror przez ten sektor galaktyki, poprzez zdobywanie i popełnianie okrucieństwa przeciwko spokojnym mieszkańcom innych światów. W tym procederze uczestniczą ludzie z Antarktyki. Tam zawiązała się współpraca niemieckich hitlerowców z szarakami na pokładzie dyskoidalnego statku. To jest potwierdzone, gdyż „traktat” z szarakami był zawarty przez bawarskich Thule i Iluminatów w 1933 roku. Ta współpraca została przyniesiona do Ameryki przez CIA, które było założone zarówno z pomocą amerykańskiego hitlerowca piątej kolumny, jak i również europejskiego hitlerowca, który był przeniesiony do Ameryki za pomocą projektu Paperclip oraz przez inne tajne operacje po zakończeniu II wojny światowej (Evadamic– Draconian).

ATLANS (Atlantowie – Atlanci): ci ludzie zwykle opisywani są jako życzliwi w porównaniu do innych grup. Zamieszkują ogromne miasta, które są umieszczone w pieczarach w południowej Brazylii i otaczających je regionach. Nazwa przyjęta z powodu terytoriów, które należały do przedpotopowego atlantydzkiego imperium (Evadamic).

BERNARIANS (Bernarianie): mieszkańcy systemu Gwiazdy Barnarda, a są to ludzie, którzy przynajmniej w części kontrolują ten system gwiezdny razem z Pomarańczowymi. Kilka źródeł wskazuje na możliwą współpracę z gadami.

BOOTEANS (Booteanie): gady z Systemu Wolarza, są zaangażowani w infiltracje społeczności ludzi na tej planecie, a także biorą udział w przejmowaniu kontroli nad ludźmi w celu niedalekiego przejęcia planety oraz eliminacji i dominacji ludzi na planecie (Draconian).

CETIANS (Tau Cetians) (Cetianie z Tau Ceti): ludzie, którzy z wyglądu przypominają mieszkańców obszaru Morza Śródziemnego. Mają oliwkowo-brązowy kolor skóry i krótkie włosy. Do tego mają bardziej spiczaste uszy, są bardziej masywni od ludzi, a ich nos jest bardziej obszerny. Zawarli przymierze z Epsylon Eridani i Plejadami oraz należą do federacji z Vega, Ummit etc. (Evadamic).

CHAMELEON (Kameleony): genetycznie to gady, jednak mogą upodabniać się do ludzi/humanoidów. Kiedy udają ludzi, używają modyfikatorów wyglądu zewnętrznego typu holograficznego. Posiadają podziemne urządzenia w okolicach Dulce, New Mexico, Dougway, Utah, Groom Lake, Nevada, Deep Springs, California i Fort Lewis, Washington, a także w innych miejscach. Zaangażowane są w kilka programów infiltrujących ludzi. Gady te używają, np. soczewek kontaktowych, aby zamaskować swoje źrenice w kształcie szczelin ustawionych pionowo. Planują cichą inwazję na społeczności ludzi/humanoidów, aby zlikwidować ludzi i zdobyć przestrzeń życiową (Draconian).

♦ CHUPACABRA (Chupacabra): wiele zabójstw kojarzonych jest z dziwnymi stworzeniami, które nazywane są Nieprawidłowymi Biologicznie Jednostkami (ABE). To jest krzyżówka pomiędzy jaszczurowatymi a człowiekiem. Wygląda jak dwunożny wyprostowany dinozaur, który ma kształt czaszki i oczu podobny do człowieka, a poza tym jest bez ogona. Do tego ma małe, czerwone, wydłużone oczy; małe nozdrza, małe usta z klem, małe zęby i czarne włosy. Ma też umiejętność zmiany swojej barwy – jak kameleon. Na łapkach ma silne pazury, które są jego bronią. Porusza się szybko i jest w stanie skakać ponad drzewami. Nogi stworzenia przypominają nogi gadów lub kozła. Posiada mięsiste membrany, które wychodzą z jego pleców i są zdolne do zmiany barwy oraz pomagają mu w poruszaniu się i lataniu. Ma ogon, który służy za ster podczas latania. Poza tym porusza się bardzo szybko. Obserwowany jest w wielu obszarach Porto Rico.

♦ DŁUBACZE: inna mutacja jaszczurki albo rasa węża zdolna do ukrywania się w norze pod ziemią. Jest czworonożny i zdolny do tworzenia sztucznych tuneli tj. krety, ale też może tworzyć komory do usidlania albo zabicia intruzów, wchodzących do podziemnych tuneli, którzy niczego nie podejrzewają. Mają wysoko rozwinięty system bio-wyczuwania.

DOBRZE POINFORMOWANI: to stali lub tymczasowi rezydenci, którzy potajemnie zajmują się rządzeniem i tworzą tajną społeczność, ale też zarządzają tajnymi podziemnymi bazami w Stanach Zjednoczonych i na całej planecie. Wiele z tych grup posiada technologie, które umożliwiają przemieszczanie się do innych planet systemu słonecznego. To jest grupa, która ma międzynarodowe więzi (Evadamic).

DRAGONWORMS (Smocze Robaki): są to stworzenia podziemne i bardzo rzadko obserwowane. Jest to mutacja rasy wężowej/gadziej, ale bierze udział w spiskowej działalności gadów. Są bardzo inteligentni, a z wyglądu przypominają robaki lub kule bez kończyn.

DWARFS (Drwale): zdrobniali ludzie, których można spotkać blisko pieczar w różnych częściach świata, włączając w to północną Kalifornię i południowo-wschodnią Arizonę oraz południowo-zachodni Nowy Meksyk. Posiadają technologie czasoprzestrzenną z możliwościami podróży międzyplanetarnych.

DAG AQUATICUS: (Syreny) – zanim powstało życie na lądzie zarówno w 1., 2., 3., 4., 5. i 6. generacji, jak i w 7. obecnej generacji ludzkiej, to u zarania dziejów doszło do rozdzielenia gatunku Homo na Homo Sapiens – ludzi lądowych i Homo sapiens aquaticus – ludzi wodnych. Oni żyją we Wszechoceanie już od ok. 7 mln lat, odkąd na afrykańskim wybrzeżu Oceanu Indyjskiego doszło do zejścia pewnego gatunku człekokształtnych na plaże. To tam, gdzie znaleźli oni dużą ilość wysokobiałkowego i łatwo przyswajalnego pożywienia w postaci ryb, krabów, alg i innych owoców morza. To z kolei wpłynęło dodatnio na rozwój ich mózgu i przyspieszyło uzyskanie postawy wyprostowanej, a po upływie kilku dalszych milionów lat spowodowało przejście ze środowiska lądowego do środowiska morskiego. To spowodowało u Nich zanik nóg i wykształcenie się ogona z płetwą ogonową. Poza tym Istoty te przystosowane są do ciemności, które panują w wodach Wszechoceanu – stąd ich ogromne oczy, w których rodopsyna została zastąpiona przez chryzopsynę, a bez tego widzenie w szczątkowym świetle, które przenika do około 300 m głębokości, byłoby niemożliwe. Istoty te mają zmysł echolokacji tj. waleniowate, dzięki czemu orientują się w wodnych przestworach, ale też mają umiejętność oddychania pod wodą, która się u nich wykształciła. Istoty te oddychają powietrzem rozpuszczonym w wodzie tj. ryby i oddychają tak jak waleniowate, czyli powietrzem atmosferycznym.

Wodne Istoty zwane rasą „TRAHI” Aquaticus to wczesna rasa PRADAWNYCH WODNYCH ISTOT BARDZO INTELIGENTNYCH, które są znane Wam z mitów i baśni jako „SYRENY”, a są oni pozostałością istot i przybyszy poprzednich cywilizacji. „Syreny” i ich potomstwo oraz dzieci, które podobnie jak ludzkie osobniki, mogą rodzić się pojedynczo, a rzadko dwójkami. Jest też odmienna rasa zwana „TREHAMI”, czyli tzw. Rusałki są drobniejszej postury w porównaniu z ludźmi, ale ich muskulatura jest bardziej widoczna, żylasta i niezwykle silna. Należą do rdzennej populacji prastarej Tiamaty Ziemi, ale też przetrwali i jest to także jedna z przedstawicieli 1 generacji istot Ziemskich. Są rdzenni. I nie są mieszani, a do tego przetrwali. Nie są podatni na ingerencje innych istot. Są agresywne dlatego, że doznały wiele krzywd od ludzkiej populacji i teraz unikają jej. „TRAHI” Aquaticus – Syrenia społeczność. Są inteligentnymi istotami dwudysznymi.

To społeczność linarna, ale w głębiach oceanicznych pod dnem oceanów są wodne kratery rozwiniętych wodnych cywilizacji, które korzystają z energii wody oraz asymilacji źródeł fauny i flory iluminescencyjnej, która daje im światło wewnątrz powierzchni Ziemi. Światło przetworzone przez kryształy daje im energię oraz zasoby życiowe. Żyją w zamkniętych jasno oświetlonych przestrzeniach, które są wypełnione urządzeniami technicznymi nieznanego dla ludzi przeznaczenia. Są usposobienia dobrodusznych istot w srebrzystych odzieniach z tworzywa nici pozyskiwanych z kryształu i wody oraz złota, które anatomicznie nie różnią się od Was, ale są także bez jakichś rybich ogonów czy płetw i mających widoczne skrzela tak, że mogą oni oddychać w wodnych głębinach, gdzie mieli plantacje jadalnych wodorostów, polowali i wydobywali złoża ropy naftowej oraz substancji programowalnej, która nazywana jest przez ludzi „Black Goo”. Posiadają biologiczne środki techniczne z wyhodowanych przez siebie roślin i zwierząt. W tym kontekście nie może być mowy o rozwoju technicznym Syren w Waszym tego pojęciu. Ta społeczność doskonale wie o życiu na powierzchni i wiedzieli, co dzieje się na lądach, a nawet potrafią biegle władać kilkoma językami ludzkimi. Są bardzo rozwinięci pod względem zmysłów postrzegania oraz posiadają w głowie lokalizatory echo lokacji. Porozumiewają się doskonale z delfinami, które są ich sojusznikami i przewodnikami po płytszych głębinach akwenów wodnych. Mogą Oni otrzymywać energię, metale i tlen w drodze jądrowego rozszczepiania… wody! Na razie chcą uświadomić też ludziom, że przyszłość ludzkości leży także w głębiach oceanów, które są zasobne w niewyczerpane bogactwa. Jednak boją się reakcji destrukcyjności i zachowań ludzi.

EVA-BORGS (Eva-borgowie): cybernetyczne formy kontrolowane przez ludzkie jednostki albo ludzie zmienieni chirurgicznie do takiego stopnia, że stali się cyborgami z natury, choć jeszcze zachowują dusze (Evadamic). DRACO BORGS – Cybernetyczne formy skontrolowane przez gadzie istoty. Te formy cybernetyczne mogą też być ożywiane/kierowane przez upadłych nadprzyrodzonych osobników lub parapsychiczne istoty. Mogą infiltrować społeczność ludzką, a wyróżnia ich, np. brak odcisków palców, sztuczne umiejscowienie części ciała (uszy, oczy etc.) oraz może im towarzyszyć zapach siarki etc. (Draconian).

GIZAN (Gizahn) Gizanie: ludzie z Gizeh byli wskazani przez Plejadan oraz innych. Ogromna pieczara znajduje się głęboko pod Egiptem, a jest zamieszkała przez ludzi z bliskimi więzami z amerykańskim „tajnym rządem światowym”. Ludzie z Gizy są kontrolowani przez jaszczurów, którzy są panującą potęgą.

GREENS, THE (Zieloni): ludzie normalnego wzrostu, którzy mają oliwkowy kolor skóry. Utrzymują, że pochodzą z przestrzeni znajdujących się pod Europą (Evadamic).

GREYS, THE (Szaraki): mały o wzroście 3,5-4,5 stopy, to jaszczurczy humanoid, który jest bardzo płodny i inteligentny. Kolor skóry ma szaro-biały, szaro-brązowy, szaro-zielony, szaro-niebieski. Podlega jaszczurowatym jako kasta niższa. Szaraki mają logikę oparta o mocny instynkt grabieżcy i agresora/łowcy, niewrażliwi emocjonalnie na ludzi oraz ich cierpienia, które zadają ludziom. Jak wszyscy jaszczurowaci odżywiają się zagrabioną/kradzioną energią życiową od ludzi lub zwierząt oraz pobieranymi/rabowanymi od ludzi „płynnymi białkami”, czyli płynami ustrojowymi ważnymi dla życia człowieka/zwierząt. Te odpowiednio spreparowane białka wchłaniają do swoich organizmów przez skórę – to typowi pasożyci. Masowo wszczepiają ludziom implanty indoktrynujące/identyfikujące. Szaraki są nad wyraz OSZUKAŃCZE i używają wszelkich metod, aby osiągnąć swoje cele, a do tego są bezwzględni. Szaraki są najczęściej spotykanymi osobnikami (Draconian).

HYADEANS (Hyadeanie): uciekinierzy z Liry do systemów Plajad. Anonimowa Starożytna ludzka rasa neutralna.

HYBRIDS (Hybrydy): ponieważ ludzkie i gadzie istoty są bardzo różne genetycznie, to „naturalna” hybryda nie jest możliwa. Jednak były i nadal prowadzone są próby nad zbudowaniem hybrydy genetycznej z pewnym sukcesem. Hybryda taka zawiera cechy genetyczne ludzi i szaraków/jaszczurowatych. Utrudnieniem jest fakt, że człowiek posiada indywidualny Symbiont wraz z kodem SZI matrycy SZIRU, a jaszczurowaci tego nie mają. Jaszczurowaci posiadają zbiorową duszę. Więc potomek takiej hybrydy nie może być dalej hybrydą, gdyż będzie bardziej ludzki lub bardziej gadzi. Ponadto ciała fizyczne są zbyt różne: oczy, liczba palców, genitalia. Były robione próby wszczepienia Symbiontu ludzkiego w ciało hybrydy i nadal tego próbują. Indywidualny Symbiont – dusza ludzka jest źródłem energii i indywidualności, czego brakuje u jaszczurowatych (Draconian).

IGUANOIDS (Iguanoidzi): w przybliżeniu mają 4-5 stop wysokości, a są widziani jako zakapturzone postacie, aby mogli ukryć swoje gadzie cechy, a do tego mają ogony, są też bardzo nienawistni dla ludzi i słabszych jaszczurowatych, np. szaraków. Jak pozostałe formy ras jaszczurów używają tzw. czarnej magii w celu kontroli umysłów tych, których atakują. Wydają się kastą kapłanów wśród ras jaszczurowatych (Draconian).

JANOSIAN (Janosian): To jest planeta – Oni przybyli na planetę kilka tysięcy lat temu i mają cały czas przyćmione wspomnienia i legendy odnośnie ich starożytnego domowego świata, czyli planety, gdzie ich przodkowie żyli długo przed kolonizacją planety „Janos”. Mówi się o nich, że są jak Terranie, chociaż nieco orientalni i smukli. Asteroidy spustoszyły powierzchnię ich planety, powodując reakcję łańcuchową w ich siatce elektrowni jądrowych. Wycieki z elektrowni jądrowych wyzwoliły śmiertelne promieniowanie do atmosfery planety, a także do podziemnych tuneli i miast, które zbudowali pod powierzchnią Janos. Dzięki temu, że zapamiętali gwiezdny szlak w kierunku Ziemi, to mogli się osiedlić. Teraz szukają kontaktu z rządami Ziemi, aby wymienić technologie za miejsce do życia na Ziemi. Są pod restrykcją Jaszczurowatych, a obecnie szukają uwolnienia się spod jurysdykcji gadów.

IKELS OR SATYRS (Ikels / Satyrzy): małe i owłosione humanoidy o rozczepionych racicach, które zamieszkują głębokie pieczary w Ameryce Południowej i w innych regionach. Są upadłą przed Adamową rasą o cechach człowieka. Współpracują z jaszczurowatymi/gadami. Historia odnotowała wielokrotne porywanie kobiet i dzieci ludzi, ale też w związku z tym toczone były bitwy przy użyciu maczet (Draconian).

LEVIATHANS (Leviatanie): morskie jaszczurcze stwory takie jak „potwór z Loch Ness”. Loch Ness jest obszarem ukrywanej aktywności UFO. W okolicy dominują szare widoki. Aliester Crowlay – Iluminat i założyciel OTO (Ordo Templi Orientis) twierdził, że jest w kontakcie z bestią z jeziora, ale to jest blef. Potem nabył rezydencję na brzegu jeziora, do której później przybył Jimm Page, który grał m.in. z grupą muzyczną Led Zeppelin. Jimm Page posiadał także wielką księgarnię, która oferowała książki o czarnej magii i czarach. Rasa Leviatanów, która jest z natury stworem wodnym, posiada kończyny w zaniku, ale używa swoich umiejętności psychicznych do manipulacji rasą ludzi (Draconian).

LYRAN (Lyrianie): mieszkańcy Liry, którzy oryginalnie pochodzą od humanoidów z Terry (tak jak Pradawni Plejadanie). Z Liry wybyli kilka tysięcy lat ziemskich temu z powodu wypierania ich przez jaszczurowatych. W czasie tych wojen masowa ucieczka przebiegła do oddalonych o 130 lat świetlnych Plejad i konstelacji Taurusa oraz Vegi. Obszar ten jest obszarem eskalacji pomiędzy humanoidami a jaszczurowatymi (Evadamic-Draconian).

MARTIANS (Marsjanie): mieszkańcy planety Mars. Ludzie i nie-ludzie. To mieszkańcy dwóch marsjańskich księżyców wydrążonych w środku. Księżyc Phobos kontrolowany jest przez szaraków, którzy również mają bazy w planetoidach. Z tych baz są prowadzone działania przeciw planecie Ziemi, czyli uprowadzenia, wszczepianie implantów, programowanie umysłów ludzi, okaleczanie, infiltracja, rabowanie energii życiowej i płynów ustrojowych z ciał fizycznych ludzi oraz inne projekty destrukcji planety i jej mieszkańców.

MIB‘S (ludzie w czerni): MIB’y są bardziej ludzkie lub bardziej gadzie albo bardziej syntetyczne. Nachodzili świadków obserwacji UFO i starali się owych świadków zmusić do milczenia pod groźbą śmierci. Ich bronią jest: terroryzowanie przekonywanie świadków, że się ośmieszą, jeżeli komuś powiedzą o swojej obserwacji (a jest to broń psychologiczna). MIB’y mogą pojawiać się i znikać, gdyż posiadają sprzęt telekinetyczny. Obserwowano ich w okolicach Hopland i Lakeport, a także w Kaliforni – często w kanionach i tunelach. Formy bio-sysntetyczne są opanowane przez Drako bez ciał fizycznych i realizują program niszczenia społeczności ludzi tj. inni pasożyci. Syriusz jest uznawany za centrum główne MIB. Poza tym MIB są niewolnikami/narzędziami gadów.

MOTHMEN (Mothman): większy, mieszkający pod ziemią jaszczuro-humanoid ze skrzydłami nietoperza. Posiada rogi na głowie i przedstawiany był na rzeźbach i malowidłach jako diabeł. Bardzo inteligentny i bardzo złośliwy. Te istoty były opisywane jako: ptasznicy, pteroidy oraz ludzie ptaki. Obserwowano je w podziemnych systemach w okolicach: Mountauk Point, Long Island, Point Pleasant, West Virginia, and Dulce, New Mexico (Draconian).

MOON-EYES, THE (Oczy księżyca): pokojowo nastawieni humanoidzi o wysokości ok. 7-8 stóp oraz o skórze koloru jasnoniebieskiego, dużych oczach „owiniętych” z powodu dużej wrażliwości na światło. Rasa spotkana na Księżycu w strefach dostosowanych oraz dyplomatycznych. Oczy Księżyca są sprzymierzeńcami Nordyków. Poza tym są potomkami Noaha, który podróżował po półkuli zachodniej i odkrył opuszczone przedpotopowe systemy pieczar i starożytne technologie. Oczy Księżyca spotykano w okolicach Ozarks Arkansas (Evadamic).

NAGAS (Nagasowie): określone jako gad lub jaszczurka. Mają/grają doniosłą rolę w legendach Indii i Tybetu jako osobnicy demoniczni z podziemnych światów. Są opisywani jako osobnicy o wzroście 7-8 stóp i o różnych kolorach, ale najczęściej koloru spleśniałego zielonkawego z łuskowatą skórą krokodyla. Kiedy przegrali bitwę o panowanie nad światem zewnętrznym w starożytnych czasach z rasą preskandynawską z rejonu pustyni Gobi, to gady z Antarktydy przeniosły się do sieci podziemnych kanałów i rozwinęły tam technologie przestrzenne (Draconian).

ORANGE, THE (Pomarańczowi): te istoty skoncentrowane są głównie w południowej Nevadzie na północ od Nowego Meksyku i Utah. Posiadają włosy żółte, czerwone lub pomarańczowe oraz są genetycznie zmienionym szczepem pomiędzy humanoidem a jaszczurowatym. Są podobni do człowieka, lecz mają cechy gadzie. Mają powiązania z Gwiazdą Barnarda (Evadamic-Draconian).

ORIONS (Orionowie): z Mgławicy Oriona, który jest kosmicznym „wejściem” do „nieskończoności” i przewyższa on sferę czasoprzestrzeni wszechświata. To ogromne i pięknie oświetlone wielobarwne „Światło”, które wynurza się z „mgławicy” i jest na kursie z Ziemią. To „Światło” albo „gwiazda” osiągnie Ziemię w przybliżeniu za ok. 3000 lat. Z powodu, że jaszczurowaci próbują zdobyć nowe przestrzenie kosmiczne, to będą daremnie próbować wejść do tzw. portalu Bramy Wieczności i przechwycić pojawiające się „Światło”.

PHOENIANS (Phoenians): Imperium Feniksa jest niezewnętrznym społeczeństwem, które jest częściowo połączone z podsiecią Dulce. Jest to ludzko – gadzie imperium, czyli jest tu współpraca. Tam jest związek też z Imperium Gizeh spod Egiptu, które było założone przez starych egipskich współpracowników, czyli tzw. imperium KOMOGAL II, który ma związki zarówno ze społecznością ASHTAR, jak i również społecznością jaszczurów.

PLEIADEANS (Plejadanie): to blondyni i trochę nordyckich brunetów usytuowanych głównie w systemie Plejad i okolicznych systemach gwiezdnych, a skolonizowali je jako uchodźcy ze swojego miejsca zamieszkania w układzie Liry z powodu inwazji jaszczurów z Alpha Draconis. Główna planeta Plejadan to Erra, jak i system Gwiezdny zwany ERRA, ale to także planeta, która jest podobna do Waszej planety Ziemi. Lira jest odległa o ok. 30 lat świetlnych od Was. Plejadanie podróżują metodą skoków czasoprzestrzennych i technologicznie wyprzedzają Waszą technikę o 3000 lat ziemskich. Plejadanie umiejscowieni są także w konstelacji Andromedy (Evadamic).

RETICULANS (Retikulanie): największa i najważniejsza grupa jaszczurowatych, która zajmuje się niewoleniem i eksploatacja ludzi/humanoidów. Z regionu Retikulum pochodzi największa cześć szaraków. Układ podwójnej gwiazdy jest w centrum aktywności szaraków i jaszczurowatych takich jak: Alpha Draconis, czy Orion. Większość z montowanych implantów kontrolnych jest instalowanych w ludziach przez szaraków z Retikulum (Draconian).

SASQUATCH (Sasquatch): wielki owłosiony humanoid o wysokość 6-9 stóp. Żyją w pieczarach, a na powierzchni szukają pożywienia, takiego jak: orzechy, jagody, korzonki i trawy. Mają zdolność wyczuwania obecności ludzi i w związku z tym unikania kontaktu z ludźmi. To hybryda pomiędzy ludźmi a człowiekiem przedpotopowym. Mają ludzką twarz osadzoną w ciele małpy. Atakują wyłącznie w samoobronie (czasami rzucają wielkie otoczaki, aby odstraszyć intruzów). Mają zdolność do znikania poprzez umiejętność wytworzenia wokół własnego ciała psychicznej tarczy elektromagnetycznej.

SERPENTS (Serpentowie): olbrzymie węże, które były spotykane w różnych podziemnych regionach. Używane jako strażnicy kanałów/tuneli podziemnych przez jaszczurowatych.

SIRIANS (Syriuszanie): Syriusz jest społecznością nazywaną Ashtar lub Astarte, gdzie humanoidzi różnych typów: Sasquatch, jaszczurowaci, szaraki, owady i hybrydy jaszczuro-owadzie współpracują z cybernetycznymi MIB’ami. Syriuszanie w przeszłości prowadzili wojnę z imperium Oriona i systemami gwiezdnymi opanowanymi przez jaszczurowatych. Starożytny spór dotyczy panowania nad 21 systemami gwiezdnymi, w tym również Systemu Słonecznego i strategicznej planety Ziemia (Terra, Shan), która jest oazą wody, minerałów i materiału genetycznego oraz eksploatowanych niewolników. Zatarg pomiędzy Syriuszanami a jaszczurowatymi z Oriona zaczął się w starożytności w chwili inwazji imperium jaszczurowatych na Oriona, w wyniku czego typy nordyckie humanoidów zbiegły do Procyon, Systemu Słonecznego, Syriusza, a także w inne miejsca. W ostatnich czasach została naruszona jedność w społeczności Ashtar w wyniku działań z imperium jaszczurowatych. Wielu humanoidów przeszło na stronę FEDERACJI, której siedziba znajduje się w głównej bazie podziemnej pod Furnace Creek w Californii. Wielu jaszczurowatych przeszło na stronę Orion-Draconian imperium, którego główna baza podziemna znajduje się w Dulce w New Mexico. Istnieje współpraca oparta na elektronicznych implantach informacyjnych, które łączą całe społeczności humanoidów i jaszczurowatych w jeden system/klaster przetwarzania danych (main frame). Współpraca jest realizowana w górskich bazach pod Paradox, Nevada, Dougway, Utah i w pobliżu Denver International Airport in Colorado. Wojna w Syriuszu-B przenosi się powoli do Systemu Słonecznego. Spór trwa pomiędzy dwoma lub trzema stronami konfliktu (Evadamic– Draconian).

SOLARIANS (Solarianie): ludzcy mieszkańcy Systemu Słonecznego, który pochodzi od starożytnych Terran, czyli Pradawnych rdzennych Ziemian Aquaticus i Dag Aquaticus (Syreny) rdzenni Ziemianie, ale także obecni Solarianie nie są rdzennymi mieszkańcami tej planety. Pradawni Aquaticus – późniejsi Starożytni zbudowali podziemne bazy na tej planecie oraz na planetach Systemu Słonecznego, księżycu oraz księżycach Jowisza i Saturna, a także eksplorowali Marsa (Evadamic).

SYNTHETICS (Syntetyczni): są to bio-syntetyczne jednostki, biocybernetyczne twory lub uzupełnienia cybernetyczne montowane w jaszczurowatych. Biocybernetyczne twory budowane są po części z kradzionych narządów okaleczanych zwierząt lub ludzi. W biosyntetycznych jednostkach mogą się osadzać osobnicy z poziomów ponad fizycznych tak, żeby mieć możliwość prowadzenia działań w świecie fizycznym. To wszystko ma bardzo negatywny stosunek do życia (Draconian).

TELOSIAN (Telozjanie): wysocy blondyni, którzy są mieszkańcami ustalonej na nowo podziemnej sieci, czyli powiększonej kolonii, która jest zlokalizowana pod zachodnimi stanami USA i skoncentrowana w okolicach Mt. Shasta w północnej Karolinie. Często są uważani za Lemurian, mieszkańców krainy nazywanej Lemuria, która została zatopiona przez potop na Oceanie Indyjskim ok. 12000 lat temu, czyli przez tzw. wielkie tsunami. Pochodzą oni z kontynentu Elam-mu, który istniał na Oceanie Spokojnym. Mają luźne kontakty z Plejadanami i innymi spokrewnionymi grupami. Są ziemianami, którzy posiadają „srebrną flotę” i tworzą zachodnią sieć podziemną/podwodną. Termin: Telos z greckiego oznacza pracą w „celu najwyższym”. Kilka Vedyjskich tekstów mówi o współpracy między Grekami a wschodnimi Indianami, w wyniku czego zaistnieli Majowie w rozwoju i konstrukcji pojazdów powietrznych nazywanych Vimanami. Telozjanie są częścią duchowego porządku połączonego z umysłem kolektywnym Ashtar i mają kontakty spoza ziemskimi osobnikami z Arkturusa, Syriusza i Saturna oraz z innymi pozawymiarowymi istotami (Evadamic).

TEROS (Terosianie): ludzkie grupy, które mieszkają w systemach pieczar i przywróciły przedpotopowe miasta, które to znajdują się pod północnoamerykańskim kontynentem. Wiele z tych grup pochodzi od wczesnych amerykańskich kolonistów, podczas gdy inne grupy pochodzą od starszych cywilizacji tj. starzy Indianie amerykańscy, którzy poszli pod ziemie setki i/lub tysiące lat temu. Nemezis Tero są „dero”, które znajdują się pod kontrolą jaszczurowatych albo gadzich elementów (Evadamic).

UMMITES (Ummici): ludzie pochodzący z obszaru Wolf 424, który znajduje się dalej o ok. 14 lat świetlnych od Systemu Słonecznego w odniesieniu do Liry. Mają urodę blondynów – Skandynawów. Ich rodowód podobny jest do Liran i Plejadan, a ich siedzibą jest planeta Ummo w Lirze, ale też współpracują z humanoidami z Vegi (Evadamic).

VEGANS (Weganie): spokojni i delikatni ludzie, którzy są uciekinierami z Liry do systemów Plajad, Wilka 424 i w inne miejsca. Poza tym są podobni do hindusów (Evadamic).

Sojusz rezonansowy – rasy pokrewne:

 1. Terranie – Solarianie (Ziemianie) pełne wzniesienie 2162,
 2. Andorianie,
 3. Tellaritanie.

Inne rasy:

 1. Anticanie – wzniesienie 2371,
 2. Antideanie – wzniesienie 2372,
 3. Arbazanie,
 4. Arcturianie,
 5. Atreanie,
 6. Benzyci (Benzenici),
 7. Borellianie,
 8. Betazoidzi,
 9. Betelgeusanie,
 10. Bolianie,
 11. Bynarianie,
 12. Catullanie,
 13. Cygnici,
 14. Deltanie,
 15. Elaseanie,
 16. Elazjanie,
 17. Gideonitianie – wzniesienie 2289,
 18. Halanianie,
 19. Hallianie – wzniesienie 2351,
 20. Hortanie,
 21. Iotanie,
 22. Melkotianie – wzniesienie 2268,
 23. Napianie,
 24. Orionidzi,
 25. Selayanie,
 26. Trille,
 27. Troyianie,
 28. Zaldanie,
 29. Zaranitnianie.

Rasy przysposobione:

 1. Angosianie,
 2. Bajoranie,
 3. Cainaranie,
 4. Fabrini,
 5. Frigisianie,
 6. Kobliadzi.

CZĘŚĆ I: https://www.odkrywamyzakryte.com/nie-jestescie-sami-czesc-i/

Autor: SEMJASE

Czytaj także inne artykuły autora:

https://www.odkrywamyzakryte.com/ujawnienie-2/

https://www.odkrywamyzakryte.com/wielowymiarowosc-duszy/

https://www.odkrywamyzakryte.com/gestosci-zycia/

https://www.odkrywamyzakryte.com/nadchodzi-wielka-przemiana/

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.