Woda – ciecz, substancja, ciekły kryształ – to fundament życia w oceanach, morzach i w rzekach, w warstwach atmosfery i w głębi ziemi, w Waszym ciele, w roślinach, we wszystkich żywych organizmach. Woda jest w stanie dynamicznej równowagi, woda potrafi rozpoznać, zapamiętać i przejmować właściwości, chociaż jej skład nie ulega zmianie.

Jak Wam wiadomo, cząsteczka wody jest prosta, składa się z dwóch atomów wodoru i jednego tlenu – H2O.

Natomiast ciekła woda jest już dla Was jedną z bardziej skomplikowanych z tajemniczych substancji.

Ma szczególne właściwości fizyczne i chemiczne, nie ma innych cząsteczek, w których jest tyle witalności energetycznej.

Każda z właściwości wody jest w unikalna.

Woda składa się z cząsteczek, które zespalają się, formując różnorodne wzory.

Tworzą złożone struktury cząsteczko podobne tzw. klastry, które znajdują się w stabilnej termodynamicznie równowadze, kryjąc w sobie zakodowane informacje w swoistych komórkach pamięci, czemu przypisuje się właściwości odpowiedzialne – pamięć wody.

Pamięć wody jest wykorzystywana przez homeopatię i ma również swoją negatywną stronę.

Dotyczy to przypadku, kiedy ujęcie wody pitnej znajduje się w rzece, którą płyną ścieki, zawierające różnego rodzaju toksyczne związki.

Oczyszczenie chemiczne takiej wody niewiele daje, gdyż woda ta po prostu pamięta.

Dodam, że podczas niehumanitarnego uboju zwierząt, na krótko przed śmiercią ich organizm wytwarza całą masę hormonów „faszerujących” komórki organizmu potwornym stresem.

Stan psychiczny zwierząt zostaje dokładnie zarejestrowany w strukturach wodnych.

W rezultacie otrzymujecie mięso z trwałym śladem agonii i rejestrowanym kodem, który ma wpływ na Waszą strukturę szyszynki i „faszerujecie” się tym wszystkim.

WY, ludzie i Wasze struktury wodne Waszego organizmu otrzymują o tym odpowiednią informację, a później zaczynają się różnego rodzaju choroby.

Cząsteczka wody jest dipolem, czyli cząsteczką polarną (asymetryczną), ponieważ środek ładunków dodatnich nie pokrywa się ze środkiem ładunków ujemnych.

To powoduje, że cząsteczki wody łatwo ulegają asocjacji, czyli łączeniu się w większe agregaty, które otaczają jony (kationy i aniony) toksycznych substancji.

Agregaty te mają własną częstotliwość rezonansową i zdolność do rozpadania się (pękają delikatne wiązania wodorowe /protonowe), w wyniku czego dochodzi do uwalniania i usuwania z komórek organizmu szkodliwych substancji.

Wodne agregaty po usunięciu cząsteczek, wokół których powstały istnieją nadal.

Na tym polega pamięć wody, nie wystarczy usunięcie danego toksycznego związku (np. ołowiu, kadmu, rtęci czy aluminium), woda zatruta różnymi szkodliwymi substancjami po oczyszczeniu chemicznym i usunięciu bakterii, a nawet dwukrotnej destylacji wysyła nadal fale elektromagnetyczne o długościach charakterystycznych dla usuniętych substancji.

Fale te dla zdrowia są bardzo szkodliwe, usuwanie zanieczyszczeń mechanicznych i chemicznych wody, to za mało.

Filtry węglowo–ceramiczne czy osmotyczne, destylatory używane do produkcji wody czynią ją czystą, ale zarazem użyję słowa – martwą energetycznie.

Woda taka nie wykazuje żadnych uporządkowanych struktur i po zamrożeniu wygląda pod mikroskopem jak brzydka niekształtna masa.

Wtedy niezbędne jest przywrócenie jej właściwej informacji elektromagnetycznej, jaką posiada w naturze.

W tym przypadku musi zostać również usunięta o nim informacja i przywrócona pamięć macierzy Wody.

Natomiast niewłaściwe informacje zapisane w wodzie można skasować za pomocą urządzeń, które wykorzystując prawa natury, przywracają wodzie jej pierwotną strukturę.

W efekcie oczyszczona, a następnie ożywiona (witalizowana) woda z sieci odzyskuje właściwości wody źródlanej.

Woda przyswaja i rejestruje każde oddziaływanie i zapamiętuje to, co dzieje się w otaczającej ją przestrzeni, natomiast zwitalizowana Woda, rezonując z Wami, przyspiesza Wasz rozwój.

Taka Woda energetycznie ma strukturę krystaliczną (heksagonalną).

Po zamrożeniu tworzy przepiękne kryształy (zawsze na bazie sześciokąta), przypominające płatki śniegowe.

Woda naturalna o pierwotnej strukturze to taka, jaką spotykacie w lodowcach, dziewiczych rzekach, czystych jeziorach.

W środowisku naturalnym podlega ona oddziaływaniu pola magnetycznego Ziemi, promieni słonecznych, oddziaływaniu pola kosmicznego satelity, którym jest Księżyc, przepływa przez różne rodzaje skał, rezonuje z wiatrem, faluje, pieni się, wpada w wiry, opada kaskadami.

Ciągły ruch i wszystkie inne czynniki wpływają na jej odnowienie.

Wówczas niesie w sobie olbrzymie pokłady energii i informacji, które przekazuje wszystkim organizmom żywym.

Wystarczy wodzie dotknąć innej substancji, by zapamiętać jej właściwości i zapisać je w swej pamięci.

Pamięć wody znajduje się w strukturach krystalicznych.

cząsteczki-wody.jpg
foto.123rf.com

Zapisując owe dane i informacje woda nabiera innych właściwości, lecz jak wspomniałam, jej skład nie ulega zmianie.

Sama woda emituje na zewnątrz informacje w formie wibracji elektromagnetycznych.

Przy odpowiednim kontakcie z wodą następuje zespolenie i rezonacja skutkująca zmianami struktury molekularnej (ta właściwość używana jest dla budulca portali międzywymiarowych), takie zmiany strukturalne wody utrwalają i energetyzują witalność każdego organizmu żywego, a także struktury najróżniejsze sygnały dochodzące ze środowiska.

Dlatego jest potrzebny w sposób istotny w kontakt z wodą oraz reagowania na różnego rodzaju promieniowanie, programowanie.

Pamięć wody dotyczy również zdolności zapisywania w swojej strukturze częstotliwości elektromagnetycznych odpowiadających wszystkim impulsom dochodzącym z otaczającego Was świata – dźwięki, muzykę, słowa, a nawet przejawiane uczucia.

Natomiast woda z kranu posiada naruszoną i zniekształconą strukturę, a czynnikiem szkodliwym dla organizmu ludzkiego nie jest sama substancja rozpuszczona w wodzie, której już tam nie ma, ale emitowane nadal niekorzystne częstotliwości elektromagnetyczne.

Cząsteczki wody mogą zmieniać swoje ustawienie na skutek wzajemnych oddziaływań elektromagnetycznych z cząsteczkami innych związków chemicznych, z którymi woda miała kontakt.

Woda przenosi zapamiętane informacje przez określony sposób uporządkowania cząsteczek, niezależnie od tego, czy cząsteczki, z którymi się zetknęła w przeszłości, jeszcze w niej istnieją, czy też woda została z nich oczyszczona.

Zmiana ustawienia cząsteczek to zmieniona informacja i zmienione właściwości, a ponieważ ta woda płynie przez rury kanalizacyjne, zakodowała w swej pamięci inne informacje.

Pamięć wody to zdolność przechowywania przez wodę częstotliwości elektromagnetycznych o długościach charakterystycznych dla substancji (zarówno toksycznych, jak i nietoksycznych), z którymi woda się zetknęła w przeszłości.

Zatem bardzo proszę, używajcie wody źródlanej.

Taka struktura wody wpływa na Wasze zdrowie.

Wpływ wody na immunologię jest bardzo ważny, ponieważ dostosowuje się do krwi, przenosi pamięć i cała linie krwi oraz cały ładunek elektryczny.

Komórki się reformują, przetwarzają, reprodukują i rozmnażają oraz ożywiają, stają się ruchliwe, odzyskują swój ładunek elektryczny i zaczynają się od siebie odpychać, co pozwala im przenosić tlen.

To dla Was ma fundamentalne znaczenie i wpływ nie tylko na Wasze zdrowie, ale i zdrowienie każdego człowieka.

Woda zawarta w świeżo wyciśniętych sokach działa odmładzająco i leczniczo.

Posiadając pamięć, może działać jak lek homeopatyczny z największą skutecznością leczniczą.

Nie dziwcie się, gdyż woda stanowi 70-90% chemicznego składu ciała człowieka (maleje wraz z wiekiem), wiedza ta od tysięcy lat była intuicyjnie wykorzystywana przez ludzkość, która osiedlała się w pobliżu naturalnych zbiorników wodnych, źródeł, kopała studnie, praktykowała rytuały, używając wody (np. dźwięki wypowiadanej mantry czy słowa dziękczynnej modlitwy stosowano na przestrzeni wieków do poprawy swego dobrostanu.

Dlaczego odcięliście się od tej rezonacji ?

Przekonuje się o jej wartości wbrew obowiązującemu światopoglądowi, który Was okłamuje.

Dzięki bazie wody źródlanej można zapobiec także nowotworom złośliwym.

Cały proces można cofnąć a komórki zregenerować i przywrócić proces zdrowienia. To żywa struktura.

Woda, która po wyparowaniu z Ziemi spada w postaci deszczu czy śniegu w górach, zamarza, a potem topnieje i poprzez strumienie i rzeki płynie w dół, ma harmonijną i naturalną strukturę.

Natomiast woda z kranu przechodzi przez wiele różnych procesów uzdatniania – filtrowanie, czyszczenie chemiczne, napromieniowanie w celu dezynfekcji, pompowanie pod wysokim ciśnieniem w rurach różnej jakości i kanciastych zakrętach – jej struktura jest zmieniona.

Ale pamięć macierzy zostaje, zatem można ją witalizować, czyli przywrócić jej naturalną strukturę.

Wiem, że to brzmi dość skomplikowanie.

Aby uzyskać zwitalizowaną wodę, zastosujcie zwykłą elektrolizę.

Urządzenie do wytwarzania takiego procesu można wykonać samodzielnie lub zakupić przez Internet.

Do urządzeń takich należałoby zaliczyć jonizator LeveLuk SD 501 wytwarzany w Japonii, który produkuje m.in. wodę źródlaną, tzw. z energetycznie przywróconą żywą macierzą zawierającą asocjaty zbudowane z 5-6 cząsteczek wody.

Woda ta (strukturyzowana) jest wartościowa energetycznie, posiada sześcioramienną (heksagonalną) strukturę krystaliczną i o takiej strukturze ma znacznie obniżone napięcie powierzchniowe, dzięki czemu szybciej dostarcza składniki odżywcze do komórek organizmu oraz szybciej usuwa z nich toksyny i wolne rodniki eliminowane przez produkowane przez jonizator aktywne jony wodoru.

Natomiast transport składników odżywczych do i z komórek odbywa się w wyniku przenikania ich przez półprzepuszczalną membranę komórki.

Taka Woda strukturalna ma taką samą strukturę jak płyny organiczne w ustroju człowieka.

Dzięki witalizacji usuwane są szkodliwe wibracje, które pozostają w wodzie w wyniku zanieczyszczeń, uzdatniania, pompowania i zbierania informacji.

Natomiast pamiętajcie, że zbyt wysokie napięcie powierzchniowe cząsteczki wody pitnej powoduje odwodnienie, co zwykle jest przyczyną zatrucia.

Struktura Waszego ludzkiego ciała i każdy organ w Waszym ciele, każda komórka, potrzebuje odpowiedniej ilości wody o odpowiedniej strukturze i częstotliwości.

Jej brak w wystarczającej ilości i jakości ma kluczowy wpływ na wszystkie procesy zachodzące w organizmie istot żywych wszystkich istot żyjących Ziemian na tej planecie.

Stan organów, wibracje, przemienność, witalność i emocje aż po rezonacje energetyczne wraz z polem magnetycznym oraz polem torsyjnym.

autor: Semjase

Czytaj także inne artykuły autora:

https://www.odkrywamyzakryte.com/egzystencjalnosc-poziomy-gestosci/

https://www.odkrywamyzakryte.com/holokaust-szczepionkowy/

Dowiedz się, jak zrobić żywą wodę -> KLIK

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką oznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.