WODA – OCZYSZCZANIE- STRUKTURA – PAMIĘĆ MOLEKULARNA – MACIERZ

Woda to ciecz, substancja, ciekły kryształ, który jest fundamentem życia w oceanach, morzach i rzekach, a także w warstwach atmosfery, w głębi ziemi, w Waszym ciele, w roślinach oraz we wszystkich żywych organizmach. Woda jest w stanie dynamicznej równowagi, ale też potrafi rozpoznać, zapamiętać i przejmować właściwości, chociaż jej skład nie ulega zmianie.

Jak Wam wiadomo, cząsteczka wody jest prosta, gdyż składa się z dwóch atomów wodoru i jednego tlenu, czyli H2O.

Natomiast ciekła woda jest już dla Was jedną z bardziej skomplikowanych tajemniczych substancji.

Ma szczególne właściwości fizyczne i chemiczne, ale też nie ma innych cząsteczek, w których jest tyle witalności energetycznej.

Każda z właściwości wody jest unikalna.

Woda składa się z cząsteczek, które zespalają się, formując różnorodne wzory.

Tworzą złożone struktury cząsteczko podobne, czyli tzw. klastry, które znajdują się w stabilnej termodynamicznie równowadze, ale też kryją w sobie zakodowane informacje w swoistych komórkach pamięci, czemu przypisuje się właściwości odpowiedzialne, a więc za pamięć wody.

Pamięć wody jest wykorzystywana przez homeopatię.

Jednak ma również swoją negatywną stronę, a dotyczy to przypadku, kiedy ujęcie wody pitnej znajduje się w rzece, którą płyną ścieki, zawierające różnego rodzaju toksyczne związki.

Oczyszczenie chemiczne takiej wody niewiele daje, gdyż woda ta po prostu pamięta.

Dodam, że podczas niehumanitarnego uboju zwierząt, na krótko przed śmiercią, ich organizm wytwarza całą masę hormonów, które „faszerują” komórki organizmu potwornym stresem.

Stan psychiczny zwierząt zostaje dokładnie zarejestrowany w strukturach wodnych.

W rezultacie otrzymujecie mięso z trwałym śladem agonii i rejestrowanym kodem, który ma wpływ na Waszą strukturę szyszynki i poprzez to „faszerujecie” się tym wszystkim.

WY ludzie oraz struktury wodne Waszego organizmu otrzymują o tym odpowiednią informację, a później zaczynają się różnego rodzaju choroby.

Cząsteczka wody jest dipolem, czyli cząsteczką polarną (asymetryczną), ponieważ środek ładunków dodatnich nie pokrywa się ze środkiem ładunków ujemnych.

To powoduje, że cząsteczki wody łatwo ulegają asocjacji, czyli łączeniu się w większe agregaty, które otaczają jony (kationy i aniony) toksycznych substancji.

 

Agregaty te mają własną częstotliwość rezonansową i zdolność do rozpadania się (pękają delikatne wiązania wodorowe/protonowe), w wyniku czego dochodzi do uwalniania i usuwania z komórek organizmu szkodliwych substancji.

 

Wodne agregaty po usunięciu cząsteczek, wokół których powstały, nadal istnieją.

 

Na tym polega pamięć wody, nie wystarczy usunięcie danego toksycznego związku (np. ołowiu, kadmu, rtęci czy aluminium), ponieważ woda zatruta jest różnymi szkodliwymi substancjami, po oczyszczeniu chemicznym i usunięciu bakterii, a nawet dwukrotnej destylacji, nadal wysyła fale elektromagnetyczne o długościach charakterystycznych dla usuniętych substancji.

 

Fale te dla zdrowia są bardzo szkodliwe, a usuwanie zanieczyszczeń mechanicznych i chemicznych wody to za mało.

 

Filtry węglowo–ceramiczne czy osmotyczne destylatory, które używane są do produkcji wody, czynią ją czystą, ale zarazem, użyję słowa, martwą energetycznie.

 

Woda taka nie wykazuje żadnych uporządkowanych struktur i po zamrożeniu pod mikroskopem wygląda jak brzydka niekształtna masa.

 

Wtedy niezbędne jest przywrócenie jej właściwej informacji elektromagnetycznej, jaką posiada w naturze.

 

W tym przypadku również musi zostać usunięta o nim informacja i przywrócona pamięć macierzy Wody.

 

Natomiast niewłaściwe informacje zapisane w wodzie można skasować za pomocą urządzeń, które poprzez wykorzystanie prawa natury, przywracają wodzie jej pierwotną strukturę.

 

W efekcie oczyszczona, a następnie ożywiona (witalizowana) woda z sieci odzyskuje właściwości wody źródlanej.

 

Woda przyswaja i rejestruje każde oddziaływanie i zapamiętuje to, co dzieje się w otaczającej ją przestrzeni.

 

Natomiast zwitalizowana Woda, rezonując z Wami, przyspiesza Wasz rozwój.

Taka Woda energetycznie ma strukturę krystaliczną (heksagonalną).

 

Po zamrożeniu tworzy przepiękne kryształy (zawsze na bazie sześciokąta), które przypominają płatki śniegowe.

 

Woda naturalna o pierwotnej strukturze to taka, jaką spotykacie w lodowcach, dziewiczych rzekach lub czystych jeziorach.

 

W środowisku naturalnym podlega ona oddziaływaniu pola magnetycznego Ziemi, promieni słonecznych, oddziaływaniu pola kosmicznego satelity, którym jest Księżyc, ale też przepływa przez różne rodzaje skał, rezonuje z wiatrem, faluje, pieni się, wpada w wiry i opada kaskadami.

 

Ciągły ruch i wszystkie inne czynniki wpływają na jej odnowienie.

 

Wówczas niesie w sobie olbrzymie pokłady energii i informacji, które przekazuje wszystkim żywym organizmom.

 

Wystarczy wodzie dotknąć innej substancji, aby zapamiętać jej właściwości i zapisać je w swojej pamięci.

 

Pamięć wody znajduje się w strukturach krystalicznych.

cząsteczki-wody.jpg
foto.123rf.com

Kiedy zapisuje te dane i informacje, to woda nabiera innych właściwości, ale, jak wspomniałam, jej skład nie ulega zmianie.

Sama woda emituje na zewnątrz informacje w formie wibracji elektromagnetycznych.

Przy odpowiednim kontakcie z wodą następuje zespolenie i rezonacja, która skutkuje zmianami struktury molekularnej (ta właściwość używana jest dla budulca portali międzywymiarowych).

Takie zmiany strukturalne wody utrwalają i energetyzują witalność każdego żywego organizmu, a także dochodzi do zmiany struktury przez najróżniejsze sygnały, dochodzące ze środowiska.

Dlatego potrzebny jest w istotny sposób kontakt z wodą oraz reagowanie na różnego rodzaju promieniowanie czy programowanie.

Pamięć wody dotyczy również zdolności zapisywania w swojej strukturze częstotliwości elektromagnetycznych, które odpowiadają wszystkim impulsom dochodzącym z otaczającego Was świata, a będą to dźwięki, muzykę, słowa, a nawet przejawiane uczucia.

Natomiast woda z kranu posiada naruszoną i zniekształconą strukturę, a czynnikiem szkodliwym dla organizmu ludzkiego nie jest sama substancja rozpuszczona w wodzie, której już tam nie ma, ale emitowane nadal niekorzystne częstotliwości elektromagnetyczne.

Cząsteczki wody mogą zmieniać swoje ustawienie na skutek wzajemnych oddziaływań elektromagnetycznych z cząsteczkami innych związków chemicznych, z którymi woda miała kontakt.

Woda przenosi zapamiętane informacje przez określony sposób uporządkowania cząsteczek i to niezależnie od tego, czy cząsteczki, z którymi się zetknęła w przeszłości, jeszcze w niej istnieją, czy też woda została z nich oczyszczona.

Zmiana ustawienia cząsteczek to zmieniona informacja i zmienione właściwości, a ponieważ ta woda płynie przez rury kanalizacyjne, to zakodowała w swej pamięci inne informacje.

Pamięć wody to zdolność przechowywania przez wodę częstotliwości elektromagnetycznych o długościach charakterystycznych dla substancji (zarówno toksycznych, jak i nietoksycznych), z którymi woda się zetknęła w przeszłości.

Zatem bardzo proszę, używajcie wody źródlanej.

Taka struktura wody wpływa na Wasze zdrowie.

Wpływ wody na immunologię jest bardzo ważny, ponieważ dostosowuje się do krwi, przenosi pamięć i całą linię krwi oraz cały ładunek elektryczny.

Komórki reformują się, a także przetwarzają, reprodukują, rozmnażają oraz ożywiają się, ale też stają się ruchliwe, odzyskują swój ładunek elektryczny i zaczynają się od siebie odpychać, co pozwala im przenosić tlen.

To dla Was ma fundamentalne znaczenie i wpływa nie tylko na Wasze zdrowie, ale i zdrowienie każdego człowieka.

Woda zawarta w świeżo wyciśniętych sokach ma działanie odmładzające i lecznicze.

Posiadając pamięć, może ona działać jak lek homeopatyczny z największą skutecznością leczniczą.

Nie dziwcie się, gdyż woda stanowi 70-90% chemicznego składu ciała człowieka (maleje wraz z wiekiem).

Wiedza ta od tysięcy lat była intuicyjnie wykorzystywana przez ludzkość, która osiedlała się w pobliżu naturalnych zbiorników wodnych, źródeł, kopała studnie, praktykowała rytuały, poprzez używanie wody (np. dźwięki wypowiadanej mantry czy słowa dziękczynnej modlitwy stosowano na przestrzeni wieków do poprawy swego dobrostanu).

Dlaczego odcięliście się od tej rezonacji?

Przekonuje się o jej wartości wbrew obowiązującemu światopoglądowi, który Was okłamuje.

Dzięki bazie wody źródlanej można zapobiec także nowotworom złośliwym.

Można cofnąć cały proces i zregenerować komórki, a także przywrócić proces zdrowienia, gdyż jest to żywa struktura.

Woda, która po wyparowaniu z Ziemi spada w postaci deszczu czy śniegu w górach, a potem zamarza, topnieje i poprzez strumienie oraz rzeki płynie w dół, ma harmonijną i naturalną strukturę.

Natomiast woda z kranu przechodzi przez wiele różnych procesów uzdatniania tj. filtrowanie, czyszczenie chemiczne, napromieniowanie w celu dezynfekcji, pompowanie pod wysokim ciśnieniem w rurach różnej jakości i kanciastych zakrętach, a jej struktura zostaje zmieniona.

Jednak pamięć macierzy zostaje, a zatem można ją witalizować, czyli przywrócić jej naturalną strukturę.

Wiem, że to brzmi dość skomplikowanie.

Aby uzyskać zwitalizowaną wodę, zastosujcie zwykłą elektrolizę.

Urządzenie do wytwarzania takiego procesu można wykonać samodzielnie lub zakupić przez Internet.

Do urządzeń takich należałoby zaliczyć jonizator LeveLuk SD 501 wytwarzany w Japonii, który produkuje m.in. wodę źródlaną, z tzw. energetycznie przywróconą żywą macierzą, która zawiera asocjaty zbudowane z 5-6 cząsteczek wody.

Woda ta (strukturyzowana) jest wartościowa energetycznie, posiada sześcioramienną (heksagonalną) strukturę krystaliczną i o takiej strukturze ma znacznie obniżone napięcie powierzchniowe, dzięki czemu szybciej dostarcza składniki odżywcze do komórek organizmu oraz szybciej usuwa z nich toksyny i wolne rodniki, które są eliminowane przez produkowane jonizatorem aktywne jony wodoru.

Natomiast transport składników odżywczych do i z komórek odbywa się w wyniku przenikania ich przez półprzepuszczalną membranę komórki.

Taka strukturalna Woda ma taką samą strukturę jak płyny organiczne w ustroju człowieka.

Dzięki witalizacji usuwane są szkodliwe wibracje, które pozostają w wodzie w wyniku zanieczyszczeń, uzdatniania, pompowania i zbierania informacji.

Natomiast pamiętajcie, że zbyt wysokie napięcie powierzchniowe cząsteczki wody pitnej powoduje odwodnienie, co zwykle jest przyczyną zatrucia.

Struktura Waszego ludzkiego ciała, każdy organ w Waszym ciele i każda komórka potrzebuje odpowiedniej ilości wody o odpowiedniej strukturze oraz częstotliwości.

Jej brak w odpowiedniej ilości i jakości ma kluczowy wpływ na wszystkie procesy, które zachodzą w organizmie istot żywych oraz wszystkich Ziemian żyjących na tej planecie.

Stan organów, wibracje, przemienność, witalność i emocje, aż po rezonacje energetyczne razem z polem magnetycznym oraz polem torsyjnym zależą od nich.

autor: Semjase

Czytaj także inne artykuły autora:

https://www.odkrywamyzakryte.com/egzystencjalnosc-poziomy-gestosci/

https://www.odkrywamyzakryte.com/holokaust-szczepionkowy/

Dowiedz się, jak zrobić żywą wodę -> KLIK

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką oznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.