TWOJE WCZEŚNIEJSZE WYBORY MANIFESTUJĄ SIĘ WŁAŚNIE TERAZ

Moi drodzy, każdy z nas jest istotą wyjątkową, niepowtarzalną. Każdy z nas jest inny i w swoim życiu doświadczał wielu zdarzeń, zarówno tych przykrych, jak i tych wspaniałych, dzięki którym czuliśmy w sobie moc do przenoszenia gór. Wszystko czego doświadczyliśmy doprowadziło nas do miejsca, w którym jesteśmy teraz jako osoba, jako ludzkość. Wszystkie wybory jakich dokonywaliśmy w przeszłości manifestują się tu i teraz.

To jak traktowaliśmy swoich bliźnich, to w jaki sposób traktowaliśmy naszą planetę.

Gdy nasza świadomość zaczyna się rozwijać bądź pod wpływem impulsów zewnętrznych zaczynamy zauważać pewne nieścisłości związane z tym, co czujemy w środku, a co jest nam pokazywane na zewnątrz, zaczynamy szukać odpowiedzi, zadawać coraz więcej pytań i dochodzimy do momentu, w którym zerkamy na to wszystko z pozycji obserwatora.

Zaczynamy zauważać negatywne schematy zarówno w swoim zachowaniu jak i w zachowaniu innych ludzi.

Jesteśmy wyczuleni na krzywdę, cierpienie, zaczynamy dostrzegać więcej.

Chcemy doświadczyć zmiany, której sami powinniśmy być inicjatorem.

Chcesz miłości? Bądź miłością.

Chcesz pokoju? Bądź nim.

Tak, to w Tobie jest moc, dzięki której możesz zmieniać wszystko, wystarczy uwierzyć.

Zawsze przypomina mi się scena, w której Piotruś Pan leci do Nibylandii i tuż przed rozpoczęciem wielkiej uczty Piotruś mówi, że nie widzi jedzenia.

Jedno z dzieci tłumaczy mu, że musi uwierzyć, wyobrazić sobie, że to jedzenie faktycznie tam jest.

Kiedy uzdrowimy siebie, zauważamy, że pewna grupa ludzi czerpie korzyść z wykorzystywania innych ludzi, są to rządy, systemy, ograniczenia, nakazy, zakazy, skomplikowane prawo, wszystko to składa się na system/matrix/organizację, która chce wszystko mieć pod kontrolą.

Obecna sytuacja na całym świecie przyczyniła się do największej transformacji w historii ludzkości jaka została zapoczątkowana.

Poprzez różnego rodzaju obostrzenia, dezinformację – chociażby sytuacja sprzed kilku dni, w której polski minister zdrowia mówi o czeskiej odmianie popularnej choroby, gdzie czeski MSZ odpowiedział, że o niczym takim nie wie.

Ludzie zaczęli szukać, zadawać pytania, zaczęli sprawdzać poprzez co ich wiedza, świadomość też ewoluowała.

Idąc tym tokiem myślenia można zaobserwować, że cały świat gra w tą samą grę, w której opłacani politycy w każdym kraju dążą do zniszczenia zarówno gospodarki jak i wolności poprzez ciągłe zastraszanie społeczeństwa, aby zrealizować plany wielkich korporacji, które  bardzo mocno chcą dominować na świecie pod każdym względem i nad każdą istotą.

Na szczęście pojawia się coraz więcej osób z otwartymi umysłami, które pokazują inne możliwości i inne perspektywy oraz co najważniejsze stają po stronie ludzi a nie po stronie systemu.

manifest-wybory.jpg
foto.depositphotos.com

Dzięki nim możemy dokształcić się w dziedzinach, które uformował system, aby kontrolować ludzi (big pharma i skomplikowane prawo).

Jeżeli podniesiemy swój poziom wiedzy i świadomości zdamy sobie sprawę, że prawo jest po naszej stronie i żadne sztuczne ograniczenia, maski, czy kary sanepidu, które teraz są nagminnie używane są bezprawne i nic nam nie mogą zrobić ani zabrać.

Ludzie przestają się bać, bo stracili wszystko albo bardzo wiele, a człowiek, który stracił wszystko jest zdolny do wszystkiego, bo nic nie można mu zabrać.

W całej Polsce i nie tylko ludzie walczą o przetrwanie, uratowanie swoich biznesów, ci sami ludzie wychodzą też na ulice, bo mają świadomość, że rządzących jest garstka i to oni są dla nas a nie my dla nich, powinni sobie o tym czym prędzej przypomnieć o ile nie jest już za późno, bo lawina ruszyła z Tatr i nie tylko.

Wolni ludzie, bo takimi jesteśmy, mają prawo dbać o swoje życie, zdrowie, wartości w taki sposób jaki my czujemy a nie banda osób, która sprzedała nie tylko nas, ale i nasz kraj za mamonę.

To jest ten moment w którym ludzie – my mówimy dość, chcemy normalnie żyć, bez zagmatwanego prawa, podatków które przynoszą korzyści tylko i wyłącznie jednej grupie w Polsce i tak naprzemiennie od 30 lat, te same twarze, sztuczne podziały, dziel i rządź.

To ten czas w którym mówimy dość, setki afer, niewyjaśnionych spraw a każdy ma się dobrze.

Całe działania systemu opierają się na energii strachu, im bardziej się boimy tym bardziej jesteśmy pod kontrolą.

Wyzwólmy swoje umysły bo to one są zniewolone, otwórzmy swoje głowy na nowe perspektywy, pozbądźmy się negatywnych schematów, które były w nas wpajanie od lat, to ten czas, czas twojej przemiany, czas ewolucji całego gatunku ludzkiego

Stańmy się znów jedną wielką rodziną, która wspiera się, pomaga, troszczy o najsłabsze ogniwo, odrzućmy ten jad i nienawiść które były w nas wpajane od lat, odrzućmy podziały jesteśmy wielowymiarowymi istotami połączonymi ze sobą.

Nauczmy się wybaczać, kochać, kierujmy naszą energie świadomie, tam gdzie uwaga tam skupia się energia.

System się ugina, gubi się, wierzę całym sercem, że iskra świadomości, przebudzenia właśnie wyjdzie z Polski, pokażemy po raz kolejny jak się to robi w jedności, porozumieniu i harmonii.

Nas są milion ich jest garstka, nie pozwólmy się zniewolić, miłość drogą miłość odpowiedzią.

Autor Psycho Coach

⇒ Czytaj także: #OTWIERAMY – INTERAKTYWNA MAPA WOLNEGO BIZNESU

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.